Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ciekawostki nowej oferty roamingowej Ery

Ciekawostki nowej oferty roamingowej Ery

WitekT 3 Czerwca 2006 13:38

0 0

Jak się okazuje, korzystającym z nowej oferty roamingowej w Erze taniej jest odebrać wideopołączenie niż zwykłą rozmowę głosową. Częściej też opłaca się też taki typ rozmowy wykonać.

W regulaminie nowej oferty można przeczytać, że promocja nie dotyczy połączeń wideo wychodzących w Roamingu oraz połączeń wideo przychodzących w Roamingu - opłata za te połączenia jest naliczana jak dotychczas. Szczegółowe wyliczenia dotyczące kosztów ponoszonych przez abonentów korzystających z nowej i starej oferty roamingowej (wg. której taryfikowane będą wideopołączenia) można zobaczyć w tym artykule.




Co ciekawe, w nowej ofercie roamingowej nie wspomniano o kosztach wysyłki wiadomości MMS. Czyżby kosztowały one 40 groszy, tak jak dotychczas w promocji? Znów zatem korzystający z nowinek technicznych (poprzednio wideorozmowy, tu wiadomości multimedialne) płacą mniej niż Ci wybierający rozmowy głosowe i SMS-y...

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~dobi  2006-06-03 13:44:26  host: nat-dz2.aster.pl

    era dla frajera a heyah gieyah:-(

  • 0

    2. ~badenov  2006-06-03 14:42:50  host: 82.160.255.199

    Heh, jeżli videorozmowy będą takie tanie to tylko lepiej dla klientów :)

  • 0

    3. ~  2006-06-03 15:35:36  host: dvr233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bateria szybciej się wyczerpie a Era do każdego zestawu dołoży 10kg akumulator. To dopiero będzie promocja: "Videoakumulator, tylko w Erze".

  • 0

    4.  2006-06-03 16:04:53

    a komentarze widze na poziomie - pomijając badenov

  • 0

    5.  2006-06-03 16:42:06

    Ciekawe - MMSy i Video rtozmowy tańsze od zwykłych ??:) hehe

  • 0

    6. ~  2006-06-03 18:33:09  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    Jogurty albo zapomnialy, albo zrobily to specjalnie. Czy tak, czy siak znow wyszlo smiesznie. Znow mozna sie posmiac z wysokooplacanych erojogurtow. Czasami mam wrazenie, ze a to takie nasze polskie antymidasy (jakby ktos nie rozumial polecam mitologie grecka)

  • 0

    7. ~majkel  2006-06-03 21:22:11  host: bxm18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1. hmmm, chyba w telefonach montowane sa aparaty fotograficzne i kamery zeby wysyac mmsy i prowadzic videorozmowy. Mama sie ucieszy, jak zobaczy szczesliwe dziecko na plazy w Hiszpanii. Idac dalej tym tokiem rozumowania era wyprzedza pozostaych operatorw :

  • 0

    8.  2006-06-03 21:50:41

    MMS w TT kosztuje 40 gr na calym świecie, to jest 5 raz taniej niz SMS w roamingu , wiec ja sie tam ciesze :]

  • 0

    9. ~and1  2006-06-03 22:06:58  host: ape210.internetdsl.tpnet.pl

    w tym wszystkim brakuje mi jednego – rzetelnego porównania ofert poszczególnych operatorów. Co to za zestawienie – czy lepiej było w tym roku czy w obecnym. A wideorozmowy są super

  • 0

    10. ~dt  2006-06-03 23:55:47  host: wap.plusgsm.pl

    super ale ofert mocno ograniczona z uwagi na zasieg 3G

  • 0

    11. ~mz  2006-06-04 18:18:19  host: c121-229.icpnet.pl

    a czy nowa oferte roamingowa maja wszyscy,czy tylko Ci, ktorzy ja sami aktywuja?jesli dotychczas mialam stary roaming, a mam taryfe Nowy Komfort(3oferty),to zmienia mi na nowy "na siłę" ??

  • 0

    12. ~fat  2006-06-04 22:30:58  host: abru82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no sluchajcie - do videorozmow 3g niepotrzebne a i MMSy juz dawno powszechne sa (ja mam w orynczu po 2 grosze)... wiec: HAH HA HA :/ era

Dodaj swoją opinię