Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ciekawe taryfy dla rodzin w Virgin Mobile USA

Ciekawe taryfy dla rodzin w Virgin Mobile USA

Q! 11 Czerwca 2009 15:05

0 0

Od 10. czerwca w amerykańskiej sieci komórkowej Virgin dostępne są nowe taryfy przeznaczone dla rodzin. Dzięki nim duże pakiety minut mogą być wykorzystane przez dowolną osobę przypisaną do danej grupy.

Oferta dotyczy wyłącznie użytkowników kontraktowych. W jej ramach dostępne są dwie opcje taryfowe: All-in oraz A La Carte. W pierwszej z nich do dyspozycji grupy oddanych zostaje od 1 do 4 tys. minut dostępnych bez względu na porę dnia oraz sieć, do której wykonywane są połączenia. Do tego operator dorzuca nieograniczoną liczbę wiadomości tekstowych oraz nielimitowany dostęp do Internetu. Miesięczna opłata za główną kartę wynosi w zależności od wybranej liczby minut: 85, 100, 135 lub 175 dolarów, co daje odpowiednio 1000, 1500, 2500 i 4000 wliczonych minut. Do grupy dopisać można do czterech dodatkowych kart, a opłata za każdą z nich wynosi 35 dolarów miesięcznie.

W przypadku drugiej oferty, wybierając plan za 50, 60, 80 lub 100 dolarów, na konto rodzinne trafia odpowiednio 600, 1000, 1500 lub 2200 minut połączeń na komórki o dowolnej porze. W tym przypadku wysłanie wiadomości tekstowej kosztuje 15 centów, jednak za dodatkową miesięczną opłatą wynoszącą 4,99 dolarów można wykupić 300, a za 9,99 dolarów - nieograniczoną liczbę wiadomości. Transmisja danych płatna jest oddzielnie, a jej koszt wynosi 0,5 centa za 1 kB. Do tej grupy dopisać można również do czterech dodatkowych kart, a opłata miesięczna za każdą z nich wynosi 10 dolarów.




Obydwie oferty zawierają również nieograniczoną liczbę połączeń od godziny 19:00 oraz w weekendy, nielimitowaną liczbę połączeń do użytkowników korzystających z sieci mobilnej Virgin. Co więcej, do rachunku nie są dopisywane żadne opłaty z tytułu roamingu krajowego.

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Źródło tekstu: Marketwire, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~jojo  2009-06-11 15:38:13  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    Ale mają za to "bez limitów" po własnej sieci. I coś takiego przydałoby się i u nas.

  • 0

    12. ~~KamilK  2009-06-11 15:39:21  host: f142-044.opera-mini.net

    Czyli u nas nie jest tak źle z transmisja danych zwłaszcza w plusie i heyah ze wskazaniem na plusa bo taniej ale niestetx w pakiecie

  • 0

    13. ~ble  2009-06-11 15:43:21  host: public-gprs2732.centertel.pl

    hmm na operze mobile wyskoczyly mi badania gemiusa... wtf??

  • 0

    14.  2009-06-11 15:45:07

    Może w końcu ci którzy tak narzekają na polskie sieci kom. przetaną to robić? Uważam, że oferty polskich opów są naprawdę niezłe tylko trzeba dobrze dopasować dla siebie odpowiednią ofertę, korzystać z tanich opcji czy pakietów.

  • 0

    15. ~mirekb  2009-06-11 16:28:04  host: apn-77-112-129-5.dynamic.gprs.plus.pl

    @14 dobry przekaz.pytanie ilu uzytkowników naprawde wie ile i czego potrzebuje??mysle ze mniej niz polowo nie jest tego swiadoma.wlasnie to w play jest powodem prostoty oferty w 2007 a teraz powolne zmiany..albo drozsza minuta i tani transfer (pakiet na net lub net do sima glosowego albo tania minuta w play i rowniez w play 2sim do transferu).dlatego tez nie uwazam ze u 3 jest zle,29 do wszystkich z play i tanio w sieci w pakietach to nie wszystko.tort transferu bedzie juz dzielony na 4 jak p4 postawi 2razy tyle 3g

  • 0

    16.  2009-06-11 16:29:07

    17 złotych za megabajt (w przeliczeniu)? WHAT??

  • 0

    17. ~madi  2009-06-11 16:29:52  host: 94.254.134.80

    85 dolarow za nielimitowane rozmowy w sieci, nielimitowany net i nielimitowane smsy + 1000min do wszystkich... Przy ich zarobkach to to jest oferta nie osiagalna w Polsce;/

  • 0

    18.  2009-06-11 16:39:19

    @Q! - a o co chodzi w drugim zdaniu? "dzięki niemu", czyli komu? ;-)

  • 0

    19. ~iskra  2009-06-11 16:41:07  host: xdsl.037.c88.petrotel.pl

    @4 hmm podajze w sprint w abonamencie za 50 dolarow masz nieograniczony net i wiadomosci :) hmm albo w angielskich sieciach za 25 funtow rowniez to samo

  • 0

    20. ~tkd  2009-06-11 17:23:41  host: c210-65.icpnet.pl

    6: - w plusie w taryfie waznej 350 jest iPlus za 1zl i to jest nielimitowany dostep do internetu, z tym, ze po przekroczeniu 1gb spada transfer, ale jest bezplatny... w normalnej (jakiejkolwiek) taryfie iPlus-a za 60zl tez mozna brac... takze nie jest zle... a jak wezmiesz iPlusa do komputera to dostaniesz za darmo do numeru abonamentowego (przynajmniej tak bylo jakis czas temu) - takze nawet u nas mozna miec nielimitowany... moze w taryfach biznes jest jeszcze lepiej, ale tam nie sprawdzalem

  • 0

    21.  2009-06-11 20:19:06

    #18. thx. poprawione

  • 0

    22. ~tymis  2009-06-11 20:43:57  host: 082139032195.radom.vectranet.pl

    Tego typu taryfy rodzinne funkcjonują w USA od dawna z tego powodu, że tam dzieci i młodzież są przeważnie "podpinani" pod abonamenty rodziców. Zupełnie odwrotnie niż u nas (i w Europie) gdzie młodzi powszechnie korzystają z pre-paid. Oczywiście, z wyjątkiem Włoch gdzie generalnie pre-paid bardzo dominuje nad abonamentem. Nie wiem czy w Stanach dużo się zmieniło ale pre-paid miał tam bardzo marną reputację, kojarzony był z bankrutami, przestępcami, imigrantami...

  • 0

    23.  2009-06-11 21:15:16

    12. tylko niekorzystnie są rozliczane kb w Plusie, a w Heyah już korzystnie, ot cała, ale znacząca różnica.

  • 0

    24. ~  2009-06-11 21:55:14  host: apn-77-112-163-114.dynamic.gprs.plus.pl

    super pomysł

  • 0

    25. ~nick  2009-06-11 22:11:48  host: adrc223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drogo a poza tym ciekawe jaki szybki ten nielimitowany internet bo wydaje mi sie że co najwyżej prędkości gprsowe.

  • 0

    26. ~nick  2009-06-11 22:13:55  host: adrc223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22. ~tymis- jak wiadomo amerykanie to w przeważającej wiekszosci zmanipulowani frajerzy i naiwniacy.

  • 0

    27. ~~nick[t]  2009-06-11 22:22:12  host: heyah20909nc-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    a polacy to zlodzieje i pijacy

  • 0

    28. ~  2009-06-11 22:40:24  host: f96-037.opera-mini.net

    Nie jestesmy doskonali.jednak jak juz sami siebie obrazamy czesto swiadczy gdzie lezy problem.mirekb

  • 0

    29. ~  2009-06-11 22:50:55  host: public5.cdma.centertel.pl

    27-mów za siebie

  • 0

    30. ~maciek  2009-06-11 23:22:45  host: docsis-12.nat.tvk.wroc.pl

    Nie wszystkie sieci w usa dzialaja na zasadzie ze za przychodzace rozmowy odejmuja sie nam minuty. Nie wiem jak w przypadku virgin

Dodaj swoją opinię