Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ciekawe nowości z cennika T-Mobile

Ciekawe nowości z cennika T-Mobile

WitekT 3 Czerwca 2011 16:14

0 0
Wraz ze startem T-Mobile w Polsce, w ofercie tej sieci pojawi się kilka ciekawych urządzeń - wśród nich tablet z Androidem 3.0 i mały, tani telefon z Androidem 2.0.

W ofercie pojawi się Motorola Xoom. Jej cena w ofercie bez kontraktu wyniesie 3739 zł. Oprócz HTC Desire S (cena poza kontraktem - 1899 zł), będzie można kupić także bardzo taniego T-Mobile Move (519 zł poza kontraktem).

t mobile movemT-Mobile Move to mały telefon z Androidem 2.2, procesorem 600 MHz, 2,8-calowym wyświetlaczem 320 x 240, kamerą 2 Mpix i HSDPA 7,2 Mb/s.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 1

    26. ~Żółwik  2011-06-03 18:45:14  host: public128929.xdsl.centertel.pl

    @18 a co do zachodnich standardów jakości to nie byłbym taki pewny. Logo i znaczek to nie jakość kolego.

  • 0

    28. ~stokrotka  2011-06-03 19:44:56  host: gti123.internetdsl.tpnet.pl

    te ceny telefonów to jakieś przegięcie myślałam że będą tańsze a są jeszcze droższe

  • -2

    29. ~przemo  2011-06-03 19:49:48  host: apn-77-113-240-59.dynamic.gprs.plus.pl

    już nie czytając komentarzy, wiedziałem że jak zwykle będą narzekania. Motorola Xoom - i tak nigdy nie bedzie was na nią stać ! nawet przy cenie na allegro :D:D Pozdro.

  • 0

    30.  2011-06-03 20:01:42

    29 Ciebie prawdopodobnie również? Masz się za mądrego, za sprytnego? Jeżeli taki byś był, to cieszyłbyś się z tego co masz, a nie z tego co ktoś nie ma.

  • 0

    32. ~  2011-06-03 20:33:19  host: v09-15.opera-mini.net

    29. Pies ogrodnika?

  • 0

    33. ~diesel  2011-06-04 20:01:39  host: gwx-sub46-193-219.tvgawex.pl

    Polski zostaje już tylko PLUS. nie bede helmutą kabzy nabijał...

  • 0

    34.  2011-06-04 20:32:48

    33 - a co zrobisz po rebrandingu plusa? Zbudujesz własną sieć? Weź przestań.

  • 0

    35. ~  2011-06-04 20:44:17  host: evb18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    33, co to jest helmuta?

  • 0

    38. ~11  2011-06-05 07:33:15  host: 213-238-114-197.adsl.inetia.pl

    Start nowego operatora i miało być tak pięknie ... porównałem i nic zupełnie nic się nie zmieniło czyli wyszło jak zawsze. Nadal PLAY bije na łeb wszystkich. Wstyd T-Mobile wstyd.

  • 0

    39. ~  2011-06-05 07:49:09  host: t13-12.opera-mini.net

    Odnośnie startu nowych sieci. Co jest do cholery z tym inteligo? 4 lata już zapowiedzi są a parę miesięcy temu były przecieki nawet z cennikiem usług i dalej guwno widzę.

  • 0

    40. ~SoF  2011-06-05 09:34:36  host: 87-205-221-232.adsl.inetia.pl

    t-mobile żenada, nawet na stronie się za wiele nie zmieniło. To dalej Era ze zmienionymi kolorami i to samo powiedzial bym o ich ofercie, ale cieszę się bo nadal z czystym sumieniem będę polecał Play :-)

  • 0

    41. ~Stanisław  2011-06-05 09:54:45  host: apn-77-115-170-168.dynamic.gprs.plus.pl

    @38 Wyszło jak zawsze ale dzięki niemcom :) Czyli jednak jest to NOWE.

  • 0

    42.  2011-06-06 12:45:56

    Dla mnie szarego klienta ery nic sie nie zmienilo .. poza kolorem głównej strory dawnej ERY ... nie uzywam telefonu za granica mimo ze mieszkam od granicy zachodniej okolo 1 km :-( Ceny usług , telefonów itp sa w T-mobile wysoki bo ... wszyscy sa zadlawieni tzn zachwyceni nowym kolorem ERY!Zaślepianie ludzi :-/

  • 0

    43. ~  2011-06-07 15:04:09  host: dpl31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orientujecie jakie są ceny za mobilny net w biznesie(są w ogóle jakieś oferty z netbookiem?) Dobrze by było porównać te stawki z bussines everywhere.

  • 0

    44. ~  2011-06-08 17:35:20  host: z31-07.opera-mini.net

    Do kitu ta nowa siec,czysty fajans.

  • 0

    45. ~Alcatel  2011-06-09 17:56:02  host: aemo51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    T-Mobile Move to przecież Alcatel

  • 0

    46. ~reptile  2011-06-10 17:46:08  host: aduq24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobra cena Alcatela Move. Można domniemywać że Alcatel OT 990 będzie kosztować niewiele więcej.

  • 0

    47. ~ctrl+v  2011-06-13 13:23:10  host: public8721.cdma.centertel.pl

    @33: Wiele udziałów w Plusie wykupiło Vodafone, także on nie jest w pełni polski...

  • 0

    48. ~rawik  2011-06-16 10:45:15  host: c-6e1ce353.029-34-6c6b7010.cust.bredbandsbolaget.se

    @46, Alcatel ot-990 będzie kosztował ok. 180 €O co jest bardzo dobrą ceną jeśli weźmiemy pod uwagę jego funkcjonalność i jakość.

  • 0

    49. ~factiosus  2011-06-22 10:58:54  host: 92-63-33-199.ip.mgk.pl

    od czasu przejęcia ery przez T Mobile jakość usług się pogorszyła! a sposób traktowania klienta jest żałosny! niech tmobile postępuje tak dalej a straci wielu stałych klientów!

Dodaj swoją opinię