Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ciekawa oferta taryfowa Eurotela

Ciekawa oferta taryfowa Eurotela

WitekT 5 Kwietnia 2005 20:00

0 0

Czeski Eurotel zaprezentował dziś nowe taryfy dla transmisji danych. Główną ich filozofią jest możliwość wykorzystania różnych technologii transmisji danych, a jedynym praktycznie wyznacznikiem jest osiągana prędkość.

Żaden z pakietów nie ma limitów obejmujących maksymalny czas połączenia czy ilość ściągniętych danych.

Internet Mobil
Pakiet ten obejmuje połączenia do sieci komórkowych GSM zarówno GPRS, jak i EDGE, pozwalające na uzyskanie prędkości do 180 kb/s. Jego cena wynosi 549 koron bez VAT przy podpisaniu umowy na 2 lata, czyli 71 zł.
Internet Doma
Pakiet ten obejmuje dostęp do sieci w technologiach WiFi i ADSL, pozwalający uzyskać prędkość do 500 kb/s. Jego cena wynosi 699 koron bez podatku, czyli 91 zł.

Internet Busines
Pakiet ten obejmuje dostęp do sieci w technologiach WiFi, ADSL i komórkowej CDMA, pozwalając uzyskać prędkość do 1 Mb/s. Jego cena wynosi 799 koron bez podatku, czyli 104 zł.

Internet Kombi
Pakiet ten obejmuje dostęp do sieci we wszystkich świadczonych przez Eurotel technologiach, czyli GPRS, EDGE, CDMA, WiFi i ADSL, pozwalając uzyskać prędkość do 1 Mb/s. Jego cena wynosi 999 koron bez podatku, czyli 130 zł.

Źródło tekstu: mobil.cz, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet