Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cicha podwyżka

Cicha podwyżka

WitekT 2 Września 2004 11:33

0 0

Bez rozgłosu Telekomunikacja wprowadziła kolejną podwyżkę. Korzystanie z Biura Numerów kosztowało 1,06 zł. Od wczoraj kosztuje 1,42 zł. A i tak jest to usługa dla nas deficytowa - mówi Mariusz Loch z biura prasowego TP SA.

Dwa lata temu spółka dopłacała do niej 200 mln zł rocznie. Teraz deficyt się zmniejszył, ale podobno niewiele.
W zamian za podwyżkę abonenci dostaną jednorazowo informację o czterech numerach telefonów, a nie dwóch, jak do tej pory. Mariusz Loch potwierdza jednak, że zdecydowana większość wykręcających 913 potrzebuje góra dwóch numerów. Nie zgadza się z tym, że o podwyżce nikt nie wiedział. Informację wysłaliśmy wraz z rachunkami za poprzedni miesiąc - mówi.

Ktoś, kto chce oszczędzić, może wykręcić numer 94 94. To dawny żółty telefon - prywatny odpowiednik 913. Opłata jak za połączenie lokalne. Niestety. W bazie danych są głównie firmy z Warszawy i okolic.

Źródło tekstu: Życie Warszawy     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-195-11.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Play Pokolenia?

Nowa oferta Play Pokolenia

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet