Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ciągle nie ma wyroku w sprawie PTC

Ciągle nie ma wyroku w sprawie PTC

WitekT 4 Stycznia 2006 14:51

0 0
Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował w środę o ponownym otwarciu rozprawy dotyczącej własności udziałów w PTC, na skutek pojawienia się nowych dowodów.

Chodzi o wyrok sądu powszechnego w Wiedniu z 20. grudnia w sprawie ważności wyroku wiedeńskiego sądu arbitrażowego. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Dopiero po zapoznaniu się z nowym dowodem zostanie wyznaczony termin kolejnego posiedzenia.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~bigman  2006-01-04 18:14:39  host: gprs10.orange.pl

    Do upadku doprowadza te PTC zanim oglosza wyrok i pozniej juz nikt tej spolki nie bedzie chcial.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kto wygra w meczu Polska - Senegal?

Promocja doładowań w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet