Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ciągle nie ma decyzji w sprawie Polkomtela

Ciągle nie ma decyzji w sprawie Polkomtela

WitekT 20 Lutego 2006 17:40

0 0

22. lub 23. lutego zarząd KGHM podejmie decyzję w sprawie zakupu akcji operatora komórkowego Polkomtel od duńskiej spółki TDC - poinformował na poniedziałkowej konferencji prasowej prezes KGHM Krzysztof Skóra.

Następnie stanowisko zarządu zostanie przedstawione do zaopiniowania radzie nadzorczej, która zbierze się 25. lutego. Prezes Skróra nie chciał spekulować, jaka będzie decyzja zarządu. Stwierdził jednak, że dobra inwestycja jest zawsze korzystna dla firmy.

Przyznał przy tym, że choć nie ma jeszcze oficjalnej decyzji wszystkich polskich akcjonariuszy Polkomtela, to można się spodziewać ich wspólnego stanowiska w sprawie zakupu akcji. Według niego, wszyscy polscy akcjonariusze skorzystają z prawa pierwokupu do akcji Polkomtela.
Prezes KGHM nie chciał podczas konferencji skomentować ceny zaproponowanej przez TDC.

Polscy udziałowcy mają 30 dni na odpowiedź na ofertę złożoną przez TDC 2. lutego. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

O potencjalnych scenariuszach zakupu Polkomtela pisaliśmy w tym artykule.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet