Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chwila oddechu dla TP

Chwila oddechu dla TP

WitekT 29 Lipca 2006 20:29

0 0
Prezes UKE Anna Streżyńska od 29. lipca będzie na urlopie. Telekomunikacja Polska będzie miała kilkanaście dni oddechu i czasu na wdrożenie ostatnich decyzji Urzędu.

Oczywiście wiadomość jest humorystyczna i należy traktować ją z przymrużeniem oka. Jednak po powrocie Anny Streżyńskiej z urlopu, należy oczekiwać kontroli wdrożenia decyzji UKE.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2006-07-29 21:31:32  host: w3cache.tpnet.pl

    No to przyjemnego urlopu :)

  • 0

    2. ~nigel  2006-07-29 21:31:54  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    taką prace wykonała... ze nalezy jej sie i kwartał urlopu ;-)

  • 0

    3. ~tomisław  2006-07-29 21:32:49  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    życzymy Annie znakomitego odpoczynku, by po powrocie mogła rozprawić się ze Złodziejem. Niech zdrowo wypoczywa, a TPSA życzymy wszystkiego najgorszego i rychłego upadku

  • 0

    4.  2006-07-29 22:43:50

    Szkoda, że mamy tylko jedną taką "Anne"...

  • 0

    5. ~RobertD  2006-07-30 02:50:22  host: 213-238-121-111.adsl.inetia.pl

    @ tomisław apsolutnie nikt nie przymusza Cię do korzystania z usług "Złodziei" NIKT !!! TPsa jaka by nie była to zasługuje na minimum szacunku, Zgoda monopolista ale bez przymusu. Są dzis alternetywy w operatorach GSM. Nie to nie łachy bzzz :P Osobiście czekam na ofertę Polsatu (do reklam można się przyzwyczaic :P) i na P4 Zwróć uwagę że niereformowalna Era z BC poczyniła zmiany w naliczaniu. Jest to "mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości" a jak byś się nudził to poszukaj czyj to cytat :P
    Pozdrawiam

  • 0

    6.  2006-07-30 09:41:04

    RobertD a dlaczego twoim zdaniem TPsa zasługuje na odrobinę szacunku ?? - rozwiń wątek;) pzdr

  • 0

    7. ~  2006-07-30 10:47:44  host: chello084010246137.chello.pl

    Robert D.- Tepsa nie zasługuje na szacunek. Tomisław ma rację. Ich nieuczciwości i niekompetencji doświadczyłem osobiście. Współczuję jedynie pracownikom niższego szczebla.Niemożliwe do spełnienia normy w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży usług, powodują, że posuwają się oni do oszustw /dopisywanie usług, droższych abonamentów/ To co się tam dzieje to jest najnormalniejszy mobbing. Szkoda gadać.

  • 0

    8. ~  2006-07-30 12:03:19  host: hera.tvtom.pl

    tępić TP do bólu jak Ona Nas wykorzystuje, darmozjady za cudzą kase..brawo dla Pani Prezes

  • 0

    9. ~tomisław  2006-07-30 12:31:31  host: apn-100-187.gprsbal.plusgsm.pl

    Robert_D - pewnie zwróciłeś uwagę po moim adresie, że ja nie daję zarobić tej nieuczciwej firmie, jednak nie każdy ma tak dobrze jak ja. Dużo osób nie ma wyjścia i nie ma niestety alternatywy z powodu braku uczciwej konkurencji. Wiele osób (vide emeryci, osoby starsze, mniej świadome) są poprostu bezwzględnie łupione i okradane w majestacie prawa. Na szczęście to niedługo się zmieni. Gdzie tylko mogę walczę z tym, odradzam TPSA i jej bękarta Orange, niszczę jej wizerunek i wiele osób już przekonałem by przestaly dawać się okradać. Trzeba zaczynać we własnej rodzinie - babcia nie może płacić 50 PLN, po to tylko by mogła odebrać 4 rozmowy miesięcznie nic nie dzwoniąc. Dość tego. Precz z TPSA!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Annę i wszystkich którzy myślą podobnie.

  • 0

    10.  2006-07-30 12:36:40

    To prawda.TPsa ma za nic swoich pracownikow na niszzym szczeblu, traktuje ludzi jak mrowki wyrobnice ktore musza wykonac swoj plan na dany miesiac chocby kosztem oszustw i dopisywania usług.mialem ,,przywilej"pracowac w salonie Orange,plany narzuconoe odgornie przez Tepse na sprzedaż neostrady powoduja u kierowników salonów jak i zwykłych pracowników przewlekłą biegunkę i rozchwianie emocjonalno-nerwowe.Nigdy wiecej.

  • 0

    11. ~poznaniak  2006-07-30 13:04:57  host: 213-238-96-40.adsl.inetia.pl

    Brawo pani Aniu!!! Proszę tylko wrócić z urlopu!!! Każdy dzień Pani pracy przybliża nas o kolejne lata w liberalizacji rynku telekomunikacyjnego :-)

  • 0

    12.  2006-07-30 14:29:05

    szacunek sie nalezy kazdemu pracownikowi takiemu czy innemu...przecież to sa zwykli ludzie itd...

  • 0

    13. ~RobertD  2006-07-30 19:56:21  host: 213-238-121-74.adsl.inetia.pl

    Szacunek-ponieważ to potężna firma i zatrudnia mnustwo ludzi. Jestem przekonany że gdyby, co w naszych realiach jest prawie nie możliwe, klienci wzieli cenniki innych dostępnych firm telekomunikacyjnych to TPsa zwyczajnie zmieniła by ceny i stosunek do klienta. Winni całej sytuacji są właśnie klienci którzy nie sprawdzili alternetyw. A alternetywy są i to wszędzie choćby w postaci telefoni GSM. Niestety ale sami wychowaliśmy TPsa. I krzyczymy że złodzieje i nie ma alternatywy BZDURA trzeba tylko poszukać, nawet nie trzeba kopać zbyt głęboko. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zachęcam do skorzystania z konkurencji PS Żeby nie przechwalać jestem w Netii i też nie jest tak różowo, ale nieporównywalnie lepiej niż w TPsa z której usług zrezygnowałem daaaaawno temu.

  • 0

    14. ~haha  2006-07-30 20:54:24  host: 128-dom-3.acn.waw.pl

    Nie wiem dlaczego się wszyscy tak zachwycają. Przecież narazie są tylko decyzje... a na ocenę tych zmian przyjdzie poczekać 2 lata. Ile to było już paktów ponad podziałami, strategii, kompleksowych reform... Od jakiegoś roku jest IV RP a ja nie widzę zmian, no może nasi władcy są bardziej śmieszni :)

  • 0

    15. ~Longman  2006-07-30 21:38:41  host: eui43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pani Anno, milego wypoczynku. Niech Pani nabierze energii, tak aby dalszy ciag Pani dzialan na urzedzie mogl sie nazywac "Terminator 2: Dzien Sadu". Oby ostatecznego :-)

  • 0

    16. ~  2006-07-31 00:28:59  host: xdsl-522.zgora.dialog.net.pl

    RobertD: Sa miejsca gdzie nie da sie korzystac z uslug innych operatorow bo ich nie ma i nie bedzie bo sie np spoldzielnia mieszkaniowa nie zgadza na przekopy albo zqdupia gdzie idzie linia napowietrzna TP i nawet neo nie dziala a co dopiero iny operator ma sie ciagnac 100 km z kablami
    Wiesz jakie to sa koszty - wiekszosc z reszta to pozwolenia i inne urzedowe sprawy

  • 0

    17. ~RobertD  2006-07-31 02:28:36  host: 213-238-121-154.adsl.inetia.pl

    Jeśli spółdzielnia działa na niekorzyść spółdzielców to można podać ją do sądy, ale mamy rok 2006 zresztą w połowie i przestają się liczyć kable. Przykładów na brak konkurencji bedzie parę, ale to napewno nie będą spółdzielnie !!! to będą wioski, które wcale nie muszą się godzić na monopol TPsa bo są szieci alternetywne nie potrzebujące kabli !!! może nie z taką przepustowością ale jest alternetuwa cośby era z mizernum,lecz na dobraj drodze BlueConnect o iPlusie nie wspomnę.Zasięg EDGE jest imponujący choć nie pokrywa 100% powierzchni kraju. Dziś nie ma miejsca pozozstałego bez alternetywy !!! proszę czytać tańszego od TPsa. Jeśli takowe istnieje to wymieńcie je a sami się przekonacie że to nieznaczna miejszość.

  • 0

    18. ~RobertDA  2006-07-31 02:37:55  host: 213-238-121-154.adsl.inetia.pl

    A co z cytatem ?? czyżby umarł a słowa te straciły znaczenie. No młodzierzy nie słuszeliście tego ?? i nie wiecie w jakich okolicznościach słowa zostały wypowiedziane ??
    Apropos Transmisja telewizyjna choć z opuxnieniami biła rekordu oglądalności. Wszyscy wielcy sredni i ci całkiem maluczcy powinni kojarzyć te słowa. Mają wielką moc nawet w tak mało istotnym temacie jak To TO :). Pozdrawiam

  • 0

    19. ~Poke  2006-07-31 09:52:31  host: host-81-190-109-244.gdynia.mm.pl

    RobertD - LOL. Juz niedlugo dalsze zwolnienia w TPSa, uwazaj zebys nie wylecial.

Dodaj swoją opinię