Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chmura Storino w ofercie sieci Play [wideo]

Chmura Storino w ofercie sieci Play [wideo]

LuiN 10 Kwietnia 2012 10:04

0 0

Sieć Play rozpoczęła współpracę z polskim dostawcą usług w chmurze - Storino. Przez pierwszy miesiąc usługa jest bezpłatna dla klientów sieci.

W trakcie instalacji Storino na komputerze tworzony jest specjalny folder, który stanowi obraz danych w Chmurze. Kiedy umieszczamy plik wewnątrz tego folderu, zostaje on błyskawicznie zsynchronizowany i pojawia się na innym komputerze, a także na komputerach znajomych, z którymi współdzielimy pliki. Zarówno transfer jak i składowanie danych są szyfrowane, zatem nikt poza nami nie ma do nich dostępu.




Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Na start otrzymujemy 6 GB pamięci dyskowej. Miesięczny koszt subskrypcji usługi wynosi 4,92 zł. Przez pierwszych 30 dni usługa jest bezpłatna. Szerzej o Storino w ofercie sieci Play przeczytać można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~asde  2012-04-10 10:29:38  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Człowieku nie wypowiadaj się za innych mi się bardzo ta usługa przyda :) nie musze mieć przy sobie komputera a mam dostęp do jego zasobów :)

  • 0

    5.  2012-04-10 10:30:50

    Cena spora. Rozumiem, że transfer z tą chmurą nie jest naliczany? W innym przypadku - kupa.

  • 0

    6. ~REd  2012-04-10 10:34:48  host: prx01.tktelekom.pl

    Korzystam z chmury Googla, całkiem sprawnie to działa :) i za free.

  • 0

    7. ~Rogi  2012-04-10 10:38:30  host: user-46-113-250-120.play-internet.pl

    Dropbox?

  • 2

    8. ~  2012-04-10 10:40:13  host: ptcnat.t-mobile.pl

    dropboz jest za darmo geniusze i daje to samo

  • 0

    9. ~  2012-04-10 10:40:28  host: ptcnat.t-mobile.pl

    dropbox"

  • 0

    10. ~N-G  2012-04-10 10:40:44  host: 84-10-193-63.dynamic.chello.pl

    Wymyślili Dropboxa! No zwyczajnie szał! Tylko po co Play co tego? Firm świadczących takie usługi jest sporo, większość darmowa. Nic specjalnego Play nie zaprezentował.

  • 0

    11. ~demur.pl  2012-04-10 11:06:52  host: ip-94-42-62-170.multimo.pl

    Dropbox jest darmowy do 2GB ale jak się zachęci kilku znajomych do korzystania to można wyciągnąć 16GB za free na zawsze.

  • 0

    12.  2012-04-10 11:13:57

    Ja mam 2Gb na dropboxie, 3Gb na gg, 50GB na Boxie, 5GB na iCloud, 25GB na windows skydrive, 20GB od googli...wystarczy mi :D

  • 0

    13. ~ww  2012-04-10 12:14:58  host: 89-73-21-108.dynamic.chello.pl

    Play chmurka a transfer z / do niego będzie darmowy ?? Bo nie wyobrażam sobie cokolwiek wysyłajac a tym bardziej backupy online mając 4 giga na miesiąc :D

  • 0

    14. ~on  2012-04-10 12:20:15  host: 158.75.205.39

    Szkoda,ze nie ma na BADA.

  • 0

    15. ~NT  2012-04-10 12:31:29  host: 212.160.172.70

    Żadne cuda. Jak wspomniało już wielu użytkowników -to kopia DropBox'a , ale płatna

  • 0

    16. ~marek  2012-04-10 12:31:29  host: acnc121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ojj dzieciaczki, dzieciaczki.. Nic nie jest za darmo. Kiedy to zrozumiecie? Jeśli korzystacie z czegoś pozornie darmowego, to możecie być pewni, że firma zarabia na Was w jakiś sposób. Nie każdy używa takich rzeczy do trzymania gołych bab, albo zdjęcia najnowszego pokemona.

  • 0

    17. ~  2012-04-10 12:39:51  host: dbz192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    uważajcie na stronę bazawykroczeń, która pojawia się w linkach na telepolisie. Teoretycznie trzeba wysłać jednego smsa za 60 groszy a drugi powoduje naliczenie już 60 złotych - krótko mówiąc oszustwo

  • 0

    18.  2012-04-10 14:44:44

    Dziękuję, mam 25GB na skydrive i 50GB na BOXie. Za darmo.

  • 0

    19.  2012-04-10 17:01:03

    żadnego regulaminu, ani info o tym czy jest naliczany przesył danych -więc dziękuję za tą zabawę

  • 0

    20. ~Piotrek  2012-04-10 17:47:03  host: user-164-126-28-108.play-internet.pl

    Cos jak dropbox - tylko że dropbox jest za darmo na zawsze :-)

  • 0

    21. ~Karlos  2012-04-10 18:05:00  host: ewo13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panowie jaka chmura googla? Pierwsze słyszę. Mają już chmurę czy to nadal przeróbka gmaila na chmurę?

  • 0

    22. ~gosc  2012-04-11 09:02:59  host: wap.mobile.project4.pl

    Karlos box od googla to nie przeróbka gmaila. Wrzucasz pliki niezależnie od poczty. Jedyną wadą tej chmurki jest ograniczona waga pliku zdaje sie 25mb.

  • 0

    23. ~gz  2012-04-11 11:12:49  host: wars.cel.com.pl

    A mnie się podoba i fajnie działa. W pracy nie mogę podłączyć fona do usb a mam dane które potrzebowałem przegrać. Przegrałem przez storino i nie pomniejszyło limitu - póki co. Chyba, że nie od razu to widać poprzez *107?

Dodaj swoją opinię