Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chmura Onet Dysk dostępna w Play

Chmura Onet Dysk dostępna w Play

LuiN 7 Sierpnia 2014 15:15

6 2

Sieć Play wspólnie z Grupą Onet.pl przygotowała nową usługę Onet Dysk w Play. To wirtualny dysk pozwalający na archiwizację multimediów i dokumentów w chmurze.



W ramach usługi Onet Dysk w Play klient otrzymuje:
  • dostęp do swoich plików zawsze i wszędzie - z telefonu, tabletu, komputera,
  • bezpieczeństwo danych - gdy coś się stanie z telefonem lub komputerem za darmo można wgrywać, pobierać i przeglądać zawartość wirtualnego dysku przez aplikację mobilną.

Przez pierwsze trzy miesiące usługa jest darmowa (przestrzeń 25 GB z możliwością rozszerzenia określonymi w regulaminie czynnościami), po tym okresie kosztuje miesięcznie 4,99 zł z VAT. Play nie pobiera dodatkowych opłat z tytułu transmisji danych.




Rejestracji w usłudze dokonać można pod adresem onetdysk.play.pl.

Jak oceniasz ofertę Onet Dysk w Play?

Bardzo atrakcyjna
15.94%
Atrakcyjna
22.31%
Nie wyróżnia się
13.94%
Mało atrakcyjna
13.15%
Bardzo mało atrakcyjna
28.29%
Nie mam zdania
6.37%

Wszystkich głosujących: 251


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: chmura | onet dysk | play

w sumie: 54
  • 2

    36. ~PlayBoy  2014-08-07 23:01:45  host: host-81-190-233-73.wroclaw.mm.pl

    Skoro Wasz Box, Chomikuj i Google Drive są takie fajne, to pobierzcie sobie na tableta plik ważący 5gb, podczas spotkania z Klientem. Tu właśnie jest zaleta usługi w Play, możecie sobie ten plik pobrać, ponieważ transfer w ramach usługi jest nielimitowany. No tak, ale przecież to całe 4,99zł, a Wam się NALEŻY za darmo.

  • -2

    37.  2014-08-07 23:40:31

    PlayBoy: pobierz sobie plik 5GB przez sieć komórkową podczas spotkania z klientem ;). Tylko nie pisz mi o LTE w play bo każdy wie jak to z tym jest.

  • -2

    38. ~JustMe  2014-08-08 00:15:02  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginm.net

    @36 Przecież jeśli masz nielimitowany internet.....
    Co za różnica?

  • 1

    39. ~  2014-08-08 06:25:43  host: abtn186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @30 prędkość wysyłu nie musi być duża, wystarczy nawet 512kbit/s, co za różnica? O czym ty mówisz? Wyśle się i tak.

  • -1

    40. ~  2014-08-08 06:27:34  host: abtn186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @36 nie każdy chce się wiązać umową. Poza tym w Play/RBM w LTE jest bez limitu więc można ściągnąć 5GB.

  • 0

    41.  2014-08-08 08:48:32

    @40: Do końca roku?

  • -1

    42. ~  2014-08-08 09:08:08  host: 77-253-6-123.adsl.inetia.pl

    Dajcie nam frajerzy swoje dane.

  • 2

    43.  2014-08-08 09:22:50

    niektórzy nie potrafią zrozumieć zalet i wad wszystkich rozwiązań.
    google drive,dropbox itp faktycznie są za darmo ale co z tego ...płacisz za transfer plików na wirtualny dysk w jedną i drugą stronę.nawet jak w ramach usługi jest pakiet danych to rozwiązanie i tak nie jest darmowe...pakiet danych już kosztował a poza tym zmieszamy go sobie.

    przy propozycji play-nawet bez pakietu danych zaszytego w ofercie korzystanie z dysku kosztuje tylko 4,99 (abonament za usługę) i brak opłat za transmisję.

    i teraz niech każdy malkontent odpali kalkulator i policzy ile jego "darmowe" rozwiązanie go kosztuje na pliku np 5gb gdzie w cenniku usługi jest 0,19gr/100kb.

  • -2

    44. ~stz  2014-08-08 09:34:31  host: user-94-254-199-145.play-internet.pl

    Nie kosztuje to nic. Mam ustawione, że wysyłanie plików tylko przez wifi

  • 3

    45.  2014-08-08 09:58:10

    44@A Wi-Fi masz za darmo w domu? Ludzie. Kiedy do was w końcu dotrze, że to jest skierowane do tych co chcą mieć zawsze przy sobie dostęp do plików. Cena wcale nie jest duża jak na takie udogodnienie. A jeśli ktoś tego nie potrzebuje to nie korzysta i tyle. Niestety lecz jak to często u nas bywa. Dasz coś za darmo to i też będą narzekać. Czy warto zakwaszać sobie życie ciągłym narzekaniem.

  • 1

    46. ~PlayBoy  2014-08-08 16:06:14  host: 37-128-61-186.static.ip.netia.com.pl

    @Piotra, jak jest? Ja mam LTE w Play w telefonie i testowałem internet mobilny do komputera, prędkość pomiędzy 13-20Mbit/s, plik 5GB pobiera się w ok 15 min. Jeśli masz z tym problem to podaj maila, wyślę Ci screen z telefonu...

  • -2

    47.  2014-08-08 16:12:13

    46@ Ściemniasz: 15 x 60 = 900 sekund zaokrąglijmy to do 1000 sekund,
    transfer 20 mbit/s to niecałe 3 MB na sekundę, no ale dajmy już te 3 MB, a więc
    1000 s x 3 MB/s = 3000 więc sporo brakuje do 5 GB, nawet do tych oszukanych w kartach pamięci, czyli ok. 4,5

  • -1

    48.  2014-08-08 16:18:25

    Dlaczego minusy? Coś nie tak obliczyłem? Nie jestem wrogiem tej oferty, jest to bardzo fajne rozwiązanie za grosze, lecz to co napisał PlayBoy mija się z prawdą jak Tupolew z lotniskiem w Smoleńsku... mylę się?

  • 1

    49.  2014-08-08 16:29:43

    @45 pewnie że w domu wifi jest za darmo tzn rodzice płacą :) a że kolega ma prapaida to szkoda 5 na rozwiązanie dające pełną mobilność! bo po co komu pakiet danych w smartfonie skoro w domu ma wifi:)...a nie zapomniałem przy tej opcji darmowy transfer:)....ale i tak 5 kosztuje - ZDZIERSTWO I ZŁODZIEJSTWO. przecież 5 przedłuży konto na tydzień.

  • -1

    50. ~  2014-08-08 17:20:48  host: abtn186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @41 na stronie napisane do końca roku. Przeczytaj regulamin.

  • 1

    51.  2014-08-08 18:02:51

    50@ aktualnie do nowych umów to jest na 6 miesięcy. Do końca roku było w starych aktywacjach, czyli tych zawieranych do lipca.

  • 1

    52. ~PlayBoy  2014-08-08 18:10:24  host: 37-128-61-186.static.ip.netia.com.pl

    @Wiksa11 - napisałem "około"15 min jeśli już tak bardzo zależy Ci na szczegółach. Mój post odnosił się do samego faktu poprawnego działania LTE w Play a nie ilości GB którą można pobrać w ciągu 15 minut.

  • 0

    53. ~jaroszej  2014-09-17 01:46:12  host: 89-73-72-216.dynamic.chello.pl

    Jak ti cos wyłączyć?

  • 0

    54. ~sryl  2015-04-08 18:19:55  host: host-46-186-38-199.dynamic.mm.pl

    25 GB ale mi rewelka ? to parodja.

  • 0

    55. ~sryl  2015-04-08 18:20:34  host: host-46-186-38-199.dynamic.mm.pl

    oczywiście parodia

Dodaj swoją opinię