Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chłopaczki z ferajenki

Chłopaczki z ferajenki

WitekT 23 Grudnia 2005 12:01

0 0

ferajenka mNowy konkurs Klubowiczów Heyah. Co tydzień do wygrania okrągły tysiączek na doładowanka dla najlepszych.

Celem konkursu jest zorganizowanie się w grupy (Ferajny) aktywnych uczestników, którzy poprzez swój udział zdobędą możliwie dużo punktów pozwalających walczyć o nagrody.

Po zalogowaniu się na stronie www.heyah.pl, każdy uczestnik musi podjąć decyzję, czy organizuje własną Ferajnę, czy dołącza do którejś z już istniejących. Im więcej osób w Ferajnie, tym większa szansa na zwycięstwo. Dzięki specjalnemu formularzowi, każdego dnia można zaprosić do zabawy nawet 30 znajomych Klubowiczów.

Codziennie każdy z Ferajny otrzyma SMS-em hasło – zdrobniały wyraz, na który trzeba odpowiedzieć w formie NIEzdrobniałej (np. Łapka – Łapa). Za każdą odpowiedź uczestnik i cała Ferajna otrzyma punkty. Koszt SMS-a wynosi 3 gr.
Konkurs potrwa 3 tygodnie. Co tydzień najlepsza Ferajna wygrywa 1000 zł na doładowanka do podziału na całą grupę. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają 500 zł a, trzeciego - 200 zł.

Koniec tygodnia to również moment wyzerowania punktów każdej Ferajny, ale indywidualna skuteczność każdego gracza rośnie przez cały czas trwania konkursu.

Aby zapisać się do Heyah Klubu, należy wysłać SMS-a o treści Klub na numer 6688 lub zarejestrować się na stronie Heyah.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~gambit  2005-12-27 12:34:35  host: dqr50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Konkursy w heyah są ciekawsze niż u konkurencji trzeba przyznać. Staranniej wymyslone. Wogóle gdybym nie był taki starym dziadem to bym brał w nich udzial, teraz troche obciach, w końcu klub heyah bardziej dla dzieciaków :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.