Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chiny: BlackBerry zamiast iPhone

Chiny: BlackBerry zamiast iPhone

LuiN 18 Stycznia 2008 11:28

0 0

blackberry 8700fDo tej pory jedynym sposobem zdobycia urządzeń BlackBerry za Wielkim Murem było skorzystanie z nieoficjalnej oferty na czarnym rynku. Jeszcze w tym kwartale na największym komórkowym rynku świata ma się to zmienić - pisze PCLab.

Pierwszym urządzeniem, z którego będą mogli skorzystać abonenci China Mobile będzie BlackBerry 8700. Sprzęt nie będzie dostępny wszystkim chętnym klientom operatora. Oferta ma być skierowana tylko do odbiorców biznesowych, dając im dostęp do poczty, Internetu, połączeń telefonicznych i inych usług.
Jak dodaje serwis Sina, pierwsze urządzenia BlackBerry pojawią się w Chinach w rok po planowanym przez ich producenta, RIM (ang. Research in Motion), terminie wprowadzenia. Informacja o współpracy z BlackBerry pojawia się niedługo po tym, gdy wstrzymano rozmowy z Apple, dotyczące wprowadzenia na chiński rynek telefonu iPhone.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu BlackBerry 8700 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone w katalogu.

Źródło tekstu: PCLab     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~znawca  2008-01-18 12:54:23  host: atropos.tpi.pl

  Chiny to potężny rynek, Apple chyba źle zrobił, że nie umożliwił sprzedaży iPhona w Chinach.

 • 0

  2. ~  2008-01-18 18:03:28  host: 87-205-47-170.adsl.inetia.pl

  Apple chciał umożliwić, ale za 30% od zysków operatora, gdy w pozostałych krajach biorą 10%. Apple przejechało się na swojej pazerności.

 • 0

  3.  2008-01-18 19:27:11

  bo tak już jest, że chytry dwa razy traci :-P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet