Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chińskie TD-SCDMA wkrótce będzie gotowe

Chińskie TD-SCDMA wkrótce będzie gotowe

WitekT 26 Lipca 2005 13:55

0 0

China’s Datang Mobile Communications Equipment Limited, developer chińskiego systemu telefonii 3G TD-SCDMA poinformował, że już wkrótce będzie gotowy do komercyjnego udostępnienia nowej technologii.

Technologia TD-SCDMA, rozwiązania sieciowe i terminale spełniły wszystkie wymagania typowych sieci 3G. Pierwsze stacje bazowe będą uruchomione już wkrótce - można przeczytać w komunikacie firmy.
Firma zdementowała także pogłoski, że TD-SCDMA jest w tyle za innymi technologiami 3G informując, że wolne tempo rozwoju nie opóźni procesu wydania licencji na sieci komórkowe w Chinach.

Rząd chiński planuje start sieci 3G nie później niż w 2008 roku, jednak TD-SCDMA musi być gotowa zanim licencje zostaną przyznane.

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-209-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Które miejsce jest według Ciebie najlepsze do umieszczenie czytnika linii papilarych?

Galaxy Note 9 być może jednak będzie miał czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet