Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chińskie HSDPA

Chińskie HSDPA

WitekT 27 Października 2005 13:52

0 0

Największy chiński operator komórkowy - China Mobile - zapowiedział rozpoczęcie testów technologii HSDPA w ciągu 2 miesięcy w wybranych lokalizacjach.

Mimo, że chiński rząd nie wydał jeszcze koncesji na uruchomienie sieci 3G, China Mobile jest praktycznie pewnym kandydatem do jej otrzymania.
HSDPA (ang. High Speed Download Packet Access) to technologia zapewniająca transfer na poziomie nawet 20 Mb/s w sieciach 3G w technologii WCDMA i opracowanej przez Chińczyków TD-SCDMA. Chińska firma produkująca infrastrukturę sieciową - Huawei - zapowiedziała właśnie, że jej rozwiązanie HSDPA, pozwalające na transfer do 14,4 Mb/s, jest już gotowe do komercyjnych wdrożeń.

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet