Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości China Telecom szuka zagranicznych inwestycji

China Telecom szuka zagranicznych inwestycji

WitekT 15 Marca 2007 11:32

0 0

China Telecom, największy chiński operator stacjonarny, bierze udział w przetargu na licencję dotyczącą świadczenia usług stacjonarnych w Arabii Saudyjskiej. Jest jednym z 10 chętnych, wśród których można znaleźć m.in. amerykański Verizon, pakistański WorldCall, indyjski MTNL, PCCW z Hongkongu oraz Korea Telecom.

W tej chwili usługi stacjonarne w Arabii świadczy tylko jeden operator. Rynek telekomunikacyjny w tym kraju szacowany jest na 6,73 mld dolarów rocznie, z czego na usługi stacjonarne przypada 2,4 mld dolarów.
China Telecom aktywnie poszukuje możliwości rozwoju poza granicami swojego kraju, szczególnie w Azji i Ameryce Południowej. Jest także, choć nieoficjalnie, wymieniany jako przyszły, potencjalny inwestor w południowoafrykańskim MTN.

Źródło tekstu: Telecom Asia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet