Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chello znów przyspiesza

Chello znów przyspiesza

WitekT 5 Czerwca 2006 13:48

0 0

UPC zwiększa prędkość swoich pakietów internetowych. Klienci korzystający chello classic będą mieli zwiększoną prędkość w swoją stronę z 2 do 3 Mb/s, zaś chello plus - z 4 do 6 Mb/s. Ceny pakietów nie ulegają zmianie.






Prędkość w stronę od abonenta pozostaje taka sama i wynosi odpowiednio 384 kb/s i 512 kb/s. Takie same pozostają też miesięczne limity przesyłanych danych – 25 GB oraz 50 GB. Prędkość tę można zwiększyć dwukrotnie za opłatą miesięczną w wysokości 20 zł – w tej opłacie zawiera się dodatkowo 5 GB transferu dla opcji classic i 10 GB dla plus.

Z usług internetowych chello korzysta blisko 140 tys. abonentów UPC w kilkunastu miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu, Opolu, Piotrkowie Trybunalskim, Jaworznie, Kaliszu i Kielcach.

Źródło tekstu: UPC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2006-06-05 14:02:25  host: p08-02.opera-mini.net

    Czekam na odpowiedź tp :)

  • 0

    2. ~mychah  2006-06-05 14:46:52  host: bwp34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    podwyzszenie szybkosci wysylania dwukrotnie i 5 (10 GB) transferu wydaje sie byc ciekawym udogodnieniem.

  • 0

    3. ~  2006-06-05 14:47:53  host: 142-dz2-10.acn.waw.pl

    A Ja ASTER :D

  • 0

    4. ~ptok  2006-06-05 14:48:52  host: chello084010228125.chello.pl

    Optymista.

  • 0

    5. ~glodek  2006-06-05 14:51:12  host: host-ip26-138.crowley.pl

    tak szukałem info na upc o ich limitach, ale takiej informcji nie moglem znalesc

  • 0

    6. ~abonent  2006-06-05 15:41:01  host: eeo190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panie Prezesie TP pobudka! Czas wziąć się do pracy.

  • 0

    7.  2006-06-05 17:04:14

    mi tez zwiekszyli down/upolad 2,5 x hehe :):)..
    ale takich predkosci u nas nie oferuja, a szkoda

  • 0

    8. ~bolek2004  2006-06-05 17:15:29  host: warink00.chello.pl

    Żenujące zagranie upc.Co z tego że zwiększą prędkość i to w tych wyższych opcjach,skoro nie powiększą limitów.Czyli szybciej się tylko limit wykorzysta.Mogliby lepiej upload zwiększyć bo bardziej się przydaje.

  • 0

    9.  2006-06-05 17:23:44

    12mb nie ma limitów..

  • 0

    10. ~ciekaw  2006-06-05 19:12:30  host: air241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TP nie zrobi takiego ruchu :( mają monopol niestety i dlatego dla mnie nadzieją jest Era

  • 0

    11. ~~szalony  2006-06-05 19:36:01  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    ciekaw-żebyś się nie zdziwił :-) odnośnie Ery - przecież wiadomo że Era ma nie wydolną sieć :-) nie może dać bluecconet tak jak dał Plus iplusa a ty masz nadzieję że będzie konkurować z tp :-)

  • 0

    12.  2006-06-05 19:56:04

    a co z 1 mb?bez zmian?

  • 0

    13. ~bolek2004  2006-06-05 21:41:33  host: warink00.chello.pl

    *Rokko .Chello easy 256 i light 1mb pozostaje bez zmian.Upc chodzi o to żeby brać wyższe opcje chello(większa kasa).A druga rzecz jest taka że z chello ultra nie każdy może skorzystać:(

  • 0

    14. ~sebastian  2006-06-05 21:41:40  host: chello084010053056.chello.pl

    to jest zacheta zeby zmienic z 1mb na 3 :D a z TP to daj cie spokoj i nie ma co porownywac do chello...

  • 0

    15. ~xxx  2006-06-05 21:48:52  host: eej160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1. to czekaj dalej... W drugim życiu być może już się załapiesz :)

  • 0

    16. ~szef  2006-06-06 02:11:59  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    kurde czemu chello nie ma jesze w Poznaniu

  • 0

    17. ~ss  2006-06-06 15:03:19  host: chello062179005231.chello.pl

    Szkoda, że light'a nie przyspieszyli, ale nie mam co narzekać, 1Mb i tak mi wystarcza. Dziwią mnie natomiast opinie niektórych ludzi. UPC daje im szybszy internet bez żadnych dodatkowych opłat, a oni jeszcze narzekają. Przestańcie ściągać wszystko co popadnie, a limity nie będą wam przeszkadzać. Ja jeszcze nie zostałem nigdy przycięty, bo ściągam z rozwagą i tylko to co potrzebuję lub wiem, że będę w stanie wykorzystać.

  • 0

    18. ~Tom  2006-06-08 22:09:05  host: 14-pra-6.acn.waw.pl

    Porazka!
    Chello robi ludzi w konia. Przesada. Po co komu lacze 3 mbit z limitem 25GB. Skoro z pelna predkoscia mozna limit wykorzystac w 19 godzin.
    Tak samo opcja zwiekszenia 2x uploadu.
    Obecna oferta 6mbit (limit 50+10=60GB)wyjdzie wtedy za 220zl (200zl + 20zl) a to tylko 30zl mniej niz 12mbit bez limitu. Wogole nie przemyslane. A jeeli juz to na wyssanie pieniedzy z portfeli klientow...

  • 0

    19. ~RockeR  2006-06-14 10:40:42  host: chello084010058116.chello.pl

    A moze by tak chello 256 przyśpieszyć do 512 hmmm?

Dodaj swoją opinię