Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chello znów przyspiesza

Chello znów przyspiesza

sirmark 15 Grudnia 2004 19:30

0 0

Od dzisiaj UPC Polska zwiększa prędkość usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu chello light. Klienci tego najniższego pakietu internetowego UPC będą teraz surfować po Internecie z prędkością do 512 kbps za cenę już od 69 zł miesięcznie.

chello light – najniższy pakiet chello wprowadzony w lipcu br. – podwaja prędkość z dotychczasowych 256 kbps do 512 kbps. Jest to kolejny etap procesu udoskonalania usługi internetowej UPC. W październiku br. wzrosła prędkość chello plus – do 3 Mbps, a w listopadzie chello classic – do 1,5 Mbps. Wszyscy użytkownicy chello zyskali większe prędkości w ramach dotychczasowych opłat abonamentowych.

Obecna zmiana prędkości chello light przedstawia się następująco:

dotychczas teraz
download upload download upload
chello light 256 kbps 64 kbps 512 kbps 128 kbps


Oraz chello classic w listopadzie i chello plus w październiku br.:
dotychczas teraz
download upload download upload
chello classic 768 kbps 128 kbps 1,5 Mbps 256 kbps
chello plus 1 Mbps 256 kbps 3 Mbps 384 kbps


Zwiększenie prędkości chello light wiąże się również ze zmianą ilości pobierania danych. Obecnie dla chello light ilość danych, którą można pobrać miesięcznie bez powodowania nadmiernego obciążenia sieci, została zmieniona z dotychczasowych 5 GB do 15 GB miesięcznie.

Niezależnie od szybkiego, szerokopasmowego dostępu do Internetu przez cała dobę za stałą miesięczną opłatą, chello oferuje klientom również obszerny pakiet usług. Obejmuje on profesjonalną instalację (okablowania i oprogramowania), polskojęzyczny portal z multimedialną zawartością, konta e-mailowe, miejsce na serwerze na prywatne strony www użytkownika, dostęp do serwerów gier oraz pomoc techniczną on-line i przez telefon. Ponadto konta pocztowe klientów chello są chronione bezpłatnym filtrem antyspamowym BrightMail i skanerem antywirusowym McAfee.

Usługa chello dostępna jest w sześciu aglomeracjach miejskich: Warszawie i Krakowie (od grudnia 2000 r.), Katowicach (od kwietnia 2002 r.), Trójmieście (od maja 2002 roku), Lublinie (od kwietnia 2004 r.) i Szczecinie (od maja 2004 r.) oraz kilku mniejszych miejscowościach.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~stz  2004-12-15 20:28:00  host: chd103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i bardzo dobrze, że powoli rodzi się konkurent naszemu monopoliście TPSA. Szkoda, że działa tylko w kilku miastach.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet