Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chello w Jaworznie

Chello w Jaworznie

WitekT 5 Stycznia 2006 12:07

0 0

UPC wprowadził usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu chello do kolejnego miasta - tym razem do Jaworzna. Z chello mogą korzystać abonenci UPC mieszkający w zasięgu sieci wyposażonej w kanał zwrotny.

Obecnie usługa internetowa jest dostępna dla klientów mieszkających w rejonie osiedla Gigant, części osiedla Cegielnianego oraz Śródmieścia 2. UPC planuje stopniowo poszerzać dostępność usługi, tak aby docelowo mogli z niej skorzystać wszyscy klienci UPC w mieście.
Jaworzno jest kolejnym miastem po Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu, Opolu i Piotrkowie Trybunalskim, w którym UPC oferuje dostęp do Internetu. UPC ma w Polsce ponad 900 tys. klientów telewizji kablowej i ponad 100 tys. użytkowników szybkiego Internetu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~mikemat  2006-01-05 14:08:32  host: dvo245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mieszkam w KAtowicach i jakos poza TPSA nie mam alternatywy, Netia, UPC, nic zero...

  • 0

    2.  2006-01-06 08:46:53

    @mikemat: być może niedługo chello rozbuduje swoją sieć w Katowicach i będziesz już w zasięgu chello.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.