Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości chello ultra - oficjalnie

chello ultra - oficjalnie

WitekT 30 Sierpnia 2005 16:45

0 0

UPC Polska wprowadza 1. września kolejną nową usługę internetową - chello ultra o prędkości pobierania danych do 12 Mb/s i wysyłania do 1 Mb/s.

chello ultra, usługa bez ograniczeń w ilości transferu danych, to aktualnie najszybszy produkt na rynku szerokopasmowego dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych.

chello ultra o prędkości do 12 Mb/s jest adresowane do użytkowników, którzy chcą mieć najszybsze stałe łącze Internetowe o wysokiej wydajności i stabilności. Jest to idealny produkt dla rodzin, w których kilku domowników zamierza jednocześnie z dużą szybkością surfować po sieci. Użytkownik chello ultra będzie mógł podłączyć w swoim mieszkaniu do pięciu komputerów jednocześnie. chello ultra to również oferta dla tych, którzy pragną efektywnie korzystać ze stale rosnącej, atrakcyjnej zawartości multimedialnej, wymagającej dużych prędkości transferu danych.

W tym roku ponownie zwiększyliśmy prędkości chello, wprowadziliśmy usługę dostępu do internetu do kolejnych miast, powiększyliśmy portfolio produktów. Teraz - kontynuując strategię rozwoju firmy i usług - dajemy najbardziej wymagającym internautom usługę dwukrotnie szybszą od dotychczas najszybszej na rynku - powiedział Simon Boyd, prezes UPC Polska.
chello ultra będzie dostępne już od 249 zł miesięcznie. Po wprowadzeniu chello ultra klient UPC ma do wyboru pięć usług internetowych o różnych parametrach, odpowiadających różnym potrzebom.

Obecnie UPC Polska oferuje usługę dostępu do internetu w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Opolu i Lublinie oraz kilkunastu innych miastach. Z usługi chello mogą korzystać abonenci UPC Polska, którzy mieszkają w zasięgu sieci wyposażonej w kanał zwrotny i posiadają komputer spełniający podstawowe wymagania techniczne.

Usługi chello można zamawiać na stronach internetowych www.upc.pl i www.chello.pl, telefonując pod nr 94 95, w lokalnych Biurach Obsługi Klienta lub u przedstawicieli handlowych.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~feles  2006-05-23 13:03:15  host: chm245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Możesz zamawiać. Ito tyle, co możesz. Powodzenia

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet