Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości chello ultra - 12 Mb/s

chello ultra - 12 Mb/s

WitekT 29 Sierpnia 2005 18:21

0 0
Abonenci chello, szerokopasmowego dostępu do Internetu w sieci kablowej UPC, będą mogli niedługo skorzystać z nowej oferty - pakietu chello ultra, pozwalającego ściągać dane z prędkością 12 Mb/s.

Oferta, która zapewni najszybszy dostęp do Internetu na rynku indywidualnym, jest już reklamowana m.in. na billboardach w Katowicach. Nie są znane bliższe szczegóły nowego pakietu, ani jego cena.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~kaka  2005-08-29 18:30:24  host: chello062179084196.chello.pl

    Może "redaktorze" podasz źródło : grupa dyskusyjna : chello.pl.discussion, zanim kolejny raz "zaszczycisz" nas kolejną precyzyjną informacją

  • 0

    2.  2005-08-29 18:34:55

    kaka: ano niestety - to źródło to moje prywatne. I raczej nie sądzę, żeby było z tego forum/grupy dyskusyjnej. Czy możesz rozwinąć myśl czemu tak sądzisz i co w tym nieprecyzyjnego?

  • 0

    3. ~nick  2005-08-29 19:45:14  host: cpd58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to moze podaj gdzie jeszcze poza "m.in. na billboardach" znajduja sie te informacje o nowym chello ?

  • 0

    4. ~kaka  2005-08-29 20:16:08  host: chello062179084196.chello.pl

    A cóż prezyjnego jest w lakonicznym stwierdzeniu, iż dana usługa zostanie wprowadzona? Brak jakichkolwiek dalszych szczegółów. Masz chociaż pewność (pytam bez ironii), co do nazwy? Co do źródła, jeśli twierdzisz, iż nie pochodzi, skąd napisałem, nie mam powodów kwestionować Twoich informacji.

  • 0

    5.  2005-08-29 20:28:24

    kaka: informację dostałem od takiego swojego człowieka, który podrzuca mi co jakiś czas ciekawe informacje, które w 95% się sprawdzają. Wyraźnie napisałem, że dalsze szczegóły nie są znane, więc wbrew pozorom jest to dość precyzyjne. ;) Nigdy żaden portal nie ma w 100% precyzyjnych i pewnych informacji - my też nie. Dzięki jednak za uwagę, bo po pogooglaniu trafiłem na tą grupę i rzeczywiście znalazłem taki wątek. Będzie to trzeba zweryfikować informacje i dotrzeć do większych szczegółów. Jak mi się uda, to będzie kolejny news. :)

  • 0

    6.  2005-08-29 20:33:33

    kaka: naszym zadaniem jest informowac na biezaco o roznych rzeczach, jesli tylko mozemy.
    Co jest dziwnego w tym ze informacje sa szczatkowe, jesli sa np. nieoficjalne ?
    Informacje nieoficjalne tez czesto zmieniaja sie troche gdy staja sie oficjalne.. i nie ma w tym nic dziwnego.
    Mysle tez ze nie mozna wymagac zebysmy podawali tylko informacje ze szczegolami. skoro takowe nie sa dostepne.

  • 0

    7. ~rcicho  2005-08-29 21:02:34  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Bardzo ciekawa oferta - ciekawe za ile i jaki transfer od użytkownika?

  • 0

    8. ~nick  2005-08-29 22:21:49  host: cpd58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SirmarK to napiszcie tu na portalu ze bedzie super promocja na neostrade 1 wrzesnia i neo 6Mb/s bedzie za 100zl z VAT i napisz ze ja tak napisalem bo idac twoim tokiem myslenia to chyba wystarczajace zrodlo ?

  • 0

    9.  2005-08-29 22:23:31

    nick: jeżeli zostaniesz potwierdzony jako wiarygodne źródło, to napiszemy. Na razie jednak Cię jeszcze nie zweryfikowaliśmy i nie mieliśmy informacji od Ciebie, które by się sprawdziły. Rozumiesz teraz nasz tok myślenia? :)

  • 0

    10. ~rcicho  2005-08-29 22:32:08  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Telepoplis ma prawo mieć własne żródła informacji i z nich korzystać lub nie. Nie widzę więc żadnego problemu.

  • 0

    11.  2005-08-29 22:36:07

    rcicho: otóż to. Każdy może ocenić po czasie czy jesteśmy wiarygodnym źródłem informacji czy nie. Zawsze staramy się trzymać najwyższy poziom i zamieszczać informacje tylko z zaufanych źródeł. Na pewno nie boimy się też przyznać do błędu, choć - na szczęście - nie musieliśmy tego jeszcze robić. Oby jak najdłużej. ;)

  • 0

    12. ~nick  2005-08-29 22:54:45  host: cpl9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT to co podales w tej wiadomosci jest identyczne z tym co pisza na grupie chello a raczej jeden koles napisal i to tyle ale WY chyba wiecie cos wiecej bo czytamy "Oferta.... jest już reklamowana m.in. na billboardach" to wiec gdzie jeszcze jest reklamowana poza 1 bilbordem ktorego nikt jeszcze nie widzial :) ?

  • 0

    13.  2005-08-29 23:14:18

    nick: tak doniosła mi jedna osoba. Jak napisałem - jutro postaram się zasięgnąć lepszej informacji w innym źródełku. Jak się uda, to na pewno poinformuję o tym na stronie. Nie twierdzę, że to co jest tu napisane to w 100% prawda i tak będzie. Jednak współpraca ze "źródłem" utwierdziła mnie w przekonaniu, że to człowiek konkretny i rzadko się mylący. :)

  • 0

    14. ~nick  2005-08-29 23:20:46  host: cpl9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT ty dalej swoje napisales "m.in" wiec podaj gdzie jeszcze poza bilbordem !

  • 0

    15.  2005-08-29 23:22:21

    nick: napisałem wszystko, co podało mi "źródło". Jutro postaram się dowiedzieć więcej, ok?

  • 0

    16. ~messer  2005-08-30 11:20:26  host: auq39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nick:odnosze wrazenie ze dla ciebie nie jest wazna sama informacja ile "warsztat dziennikarski"autorow tej strony.Z wyksztalcenia jestem dziennikarzem i z tego co widze po prostu szukasz dziury w calym...

  • 0

    17.  2005-08-30 14:27:14

    nick: co powiesz o kolejnej wiadomości o chello ultra na łamach tego serwisu?

  • 0

    18.  2005-08-30 14:45:26

    :-) Witek pokazał wartość telepolis.pl

  • 0

    19. ~nick  2005-08-30 17:32:09  host: cpl9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie chodzi mi o to czy to prawda czy nie tylko o to wasze pisanie jezeli sie pisze "m.in." to wypadalo by znac inne miejsca a nie tylko bilbord w katowicach o ktorym wszyscy juz wiedzieli wczesniej
    Jezeli zrodlo podalo wam ze widzialao miedzy innymi takie info na bilbordzie to jako
    dziennikarz zapytal bym gdzie jeszcze dla samej ciekawosci i upewnienia sie co do wartosci informacji


    messer jezeli jestes dziennikarzem i dla ciebe ten artykul jest sensowny to dziwie sie strasznie

Dodaj swoją opinię