Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chello starter za 39 zł miesięcznie bez umowy

Chello starter za 39 zł miesięcznie bez umowy

WitekT 18 Września 2007 12:13

0 0
Od 19. września w ofercie UPC pojawi się nowy, tani pakiet dostępu do Internetu - chello starter.

Pakiet pozwala na ściąganie danych z prędkością 512 kb/s, a na wysyłanie - 128 kb/s. Limit transferu danych wynosi 5 GB. Opłata miesięczna przy umowie bezterminowej wynosi 39 zł.

O nowych pakietach chello, w których zwiększono prędkości w porównaniu z dotychczasowymi, pisaliśmy szerzej w tej wiadomości.


Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~ptok  2007-09-18 12:42:05  host: chello087207040131.chello.pl

    maniek. Ja mam pełne transfery, jak w umowie.

  • 0

    7.  2007-09-18 12:47:33

    hej mialem kiedys chello 2mega i to byla tragedia wiec sobie tego nie wymyslilem owszem wiem ze sporo ludzi ma pozytywne zdanie bo maja to szczescie ze chello im smiga jak nalezy w takim wypadku tez bym byl zadowolony niestety w mojej okolicy cos jest nie tak bo wszyscy moi znajomi ktorzy mieli chello przesiedli sie do TP albo Aster

  • 0

    8.  2007-09-18 12:52:32

    #5 jeszcze na glowe nie upadlem zeby podpisywac umowe na 3lata!! dla twojej wiadomosci mam neo juz 4lata i na jakosc nie narzekam choc sa tacy co mowia ze neo to dziadostwo i byc moze nie sa zadowoleni z jakosci ich lacza i ja to rozumiem kazdy ma wybor...

  • 0

    9. ~r  2007-09-18 12:55:31  host: chello084010106085.chello.pl

    #7: To tylko pozostaje współczuć. Są też przypadki gdzie neostrada idzie jak krew z nosa. Jak ktoś się właduje w 3letnią umowę a potem mu szwankuje net to można w depresję popaść. Dlatego najlepszy jest net bez umowy, który w TP jest kosmicznie drogi. Ewentualnie można zaryzykować jakąś roczną umowę. Ale żeby na 3 lata się pchać? Trzeba mieć odwagę ;-)

  • 0

    10. ~ptok  2007-09-18 12:56:25  host: chello087207040131.chello.pl

    maniek. Też miałem Neo. Nie narzekałem na jakość, ale ceny nie do zaakceptowania.

  • 0

    11. ~r  2007-09-18 12:58:16  host: chello084010106085.chello.pl

    *: ja neo nie mam, nie miałem i mieć nie chcę. Omijam tą firmę szerokim łukiem. Ale nikomu nie bronię brać od nich net. Najważniejsze jest mieć wybór. Ale nie wszyscy są w tak komfortowej sytuacji, taki los.

  • 0

    12. ~r  2007-09-18 12:59:36  host: chello084010106085.chello.pl

    #10: racja. Pod względem cen konkurencja ich miażdży. I w sumie dobrze :-)

  • 0

    13.  2007-09-18 13:02:30

    ptok.To fakt ceny wysokie i nie zanosi sie zeby obnizyli choc i tak jest lepiej niz bylo

  • 0

    14. ~Ziomek  2007-09-18 15:34:01  host: f142-073.opera-mini.net

    Ale czy ten Starter będzie dostępny tylko w telewizyjnym pakiecie pełnym czy również w pakiecie podstawowym?

  • 0

    15. ~niga  2007-09-18 16:11:50  host: 217.153.171.130

    ad 10: za darmo! Powinni wszyscy dac internet, komrke i najlepiej jakis samochod za darmo. Poza tym jak ktos uwaza ze 39 zl za 512 to jakos bardzo malo to gratuluje rozeznania rynku

  • 0

    16. ~nick  2007-09-18 17:40:06  host: cal72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z tym limitem to przesadzili. 50G to jescze bym zrozumiał a tak...

  • 0

    17. ~r  2007-09-18 18:27:48  host: chello084010106085.chello.pl

    #15: w Telepsie pewnie masz taniej bez umowy, hłehłehłę

  • 0

    18. ~z  2007-09-18 18:38:32  host: efc117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A w tepsie śmiech o nazwie "internet mała cena" droższa od tego co mam teraz i to po roku trwania umowy. Wszędzie podwyższają prędkość i ewent. jeszcze obniżają ceny a tepsa nic. Ani szybciej ani taniej. Głucho wszędzie, cicho wszędzie, neta tańszego nie będzie :(

  • 0

    19. ~Greg  2007-09-18 19:22:42  host: abaq91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18: TP ma ograniczone pole manewru, bo UKE ustalił cenę hurtową dla BSA na poziomie 51%. W związku z tym im niższą cenę daje TP w detalu to hurcie coraz bardziej musi sprzedawać BSA poniżej kosztów.

  • 0

    20. ~Greg  2007-09-18 19:25:31  host: abaq91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oj chyba już jestem zmęczony. Oczywiście chodziło mi o upust hurtowy w wysokości 51%. W związku z tym im niższą cenę daje TP w detalu to hurcie coraz częściej musi sprzedawać BSA poniżej kosztów.

  • 0

    21. ~Greg  2007-09-18 19:31:42  host: abaq91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawiązując do mojej poprzedniej wypowiedzi dla alternatywnych opów nie opłaca się teraz inwestować we własną infrastrukturę, bo kupią od TP taniej w hurcie niż by mieli zainwestować we własną sieć. To prowadzi do sytuacji, że wbrew pozorom rynek dostępu szerokopasmowego coraz wolniej się rozwija. Jeżeli TP będzie sprzedawać hurtowo poniżej kosztów dostęp, to nie będzie inwestować. To jest właśnie katastrofa regulacyjna, której efekt będziemy mogli zaobserwować w przyszłości.

  • 0

    22. ~111  2007-09-18 20:05:08  host: 212.160.172.70

    mam chello chodzi dobrze i wszyscy zadowoleni:)

  • 0

    23. ~marian  2007-09-18 22:44:21  host: cjv104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wbrew pozorom Netia rozwija swoja sieć szkieletową

  • 0

    24. ~Greg  2007-09-19 11:15:21  host: 212.160.172.70

    23: Rozwija jedynie szkielet, by móc dostarczać abonentom TP net. Netia natomiast zapomniała niemal zupełnie o rozwoju sieci dostępowej.

  • 0

    25. ~tiko  2007-09-19 12:38:49  host: 2.acn.airbites.pl

    Chello? Spoko jakość, ale bez przesady za 39zł w miejscach w których jest Chello (głównie osiedla), można mieć te 512kb/s w obie strony, bez żadnego limitu w przesyłaniu danych. Za 29zł to by było faktycznie OK, dla jakiś tam babć, mam, itp.

Dodaj swoją opinię