Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Chcesz komórkę pod choinkę? Weź udział w naszym konkursie!

Chcesz komórkę pod choinkę? Weź udział w naszym konkursie!

WitekT 11 Grudnia 2005 00:00

0 0

sfc logoSamsung Fun Club wraz z TELEPOLIS.PL organizują konkurs, w którym można wygrać cenne nagrody.

Główną nagrodą jest telefon Samsung SGH-E350. Dodatkowo, Samsung Fun Club ufundował zestawy nagród dla autorów 10 najlepszych odpowiedzi - polar, smycz oraz podkładkę pod mysz.

Konkurs kończy się 22. grudnia o godzinie 23:59. Wyniki będą ogłoszone 24. grudnia o godzinie 15.




W konkursie uczestniczyć mogą osoby, które są zarejestrowanymi użytkownikami Forum TELEPOLIS.PL oraz Samsung Fun Club. Bezpłatnej rejestracji na naszym forum można dokonać tutaj, a w serwisie Samsung Fun Club - tutaj.

Pytania konkursowe znajdują się na tej stronie, a regulamin konkursu tutaj.

Życzymy powodzenia!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2005-12-11 14:48:02

    Ja też już odpowiedziałem na pytanka i czekam na rostrzygnięcie:D

  • 0

    15.  2005-12-11 17:31:40

    Właśnie wziąłem udział w konkursie a klubowiczem SFC jestem od samego początku

  • 0

    16.  2005-12-11 19:54:27

    pisze mi że nie zna takiego miasta nowy sącz :(

  • 0

    17.  2005-12-11 20:00:38

    VINAMP: jaki masz dokładnie komunikat?

  • 0

    18. ~.,.  2005-12-13 10:47:59  host: die112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda ze nie trzeba sei jeszcze zarejestrowac na kilku innych forach i "fanklubach" było by ciekawiej :-]

  • 0

    19.  2005-12-13 18:24:35

    ciekawe jakie beda wyniki :))))))

  • 0

    20.  2005-12-13 18:28:26

    Też wziąłem udział... A co... ;)

  • 0

    21.  2005-12-13 18:34:03

    Właśnie wziąłem udział :) ...Może akurat szczęście dopisze ;)

  • 0

    22.  2005-12-13 18:36:39

    wow!!!!!

  • 0

    23.  2005-12-13 18:51:26

    czy będę miał szczęście?? :D, a czy wiadomo ile już napłynęło prawidłowych zgłoszeń? tzn. jakie są szanse??

  • 0

    24. ~torture  2005-12-14 16:32:59  host: host12b.ciwe.tu.koszalin.pl

    szkoda, ze nie liczy sie szybkosc odpowiedzi.. albo ze nie ma wiecej telefonów do wygrania :D

  • 0

    25.  2005-12-15 15:45:55

    fajnie nie doczekam sie wynikow jak wedlug was proste byly te pytania?? a od czego to zalezy czy sie wygra czy nie ??
    wiem ze napewno od prawdilowych odpowiedzi ale zapewne jeszcze od czegos ppoprosze o odp.

  • 0

    26.  2005-12-16 19:50:53

    też wziąłem udział.... ale szczerze wątpie czy los się usmiechnie:( pewnie bedzie jak w wiekszosci konkursów....

  • 0

    27. ~annihil  2005-12-20 18:24:07  host: 217.98.102.18

    po ostatnim konkursie ciekawe były udostępnione ciekawe statystyki. Mam nadzieje ze i po tym nas to będzie czekać :>

  • 0

    28.  2005-12-22 15:07:39

    dziś koniec konkursu!!

  • 0

    29. ~Dadii  2005-12-23 10:50:44  host: proxies.inter-c.pl

    I po konkursie ;))
    No, No, No ...Telefonik SuPeR do wygrania :D

  • 0

    30. ~Fiona  2005-12-23 14:01:02  host: gd98.internetdsl.tpnet.pl

    wszystko ok, tylko szkoda, że nie będzie telefonów dla ans wszystkich ;)

  • 0

    31. ~Dadii  2005-12-24 02:53:30  host: proxies.inter-c.pl

    HoHoHo myślałem że moze już są wyniki ;P Nic, wpadne jutro ;) Znaczy dziś ;) Wesołych Świąt życzę Wszystkim :**

  • 0

    32. ~fiona  2005-12-24 15:07:17  host: gd98.internetdsl.tpnet.pl

    no i gdzie wyniki :)?

  • 0

    33. ~kuba  2005-12-24 15:16:40  host: host-81-190-197-165.gizycko.mm.pl

    jest wiadomosc z wynikami na stronie glownej ja nic nie wygralem

Dodaj swoją opinię