Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Charytatywni "Krewniacy" w Idei

Charytatywni "Krewniacy" w Idei

WitekT 30 Marca 2005 12:45

0 0

PTK Centertel uruchomił specjalny serwis SMS na rzecz zbiórki środków na popularyzację akcji honorowego krwiodawstwa.

Od 29. marca do 31. sierpnia w sieci Idea dostępny jest specjalny charytatywny serwis SMS, z którego uzyskane środki przeznaczone będą na cel charytatywny: zakup ruchomych stacji krwiodawstwa - autobusów do poboru krwi.
PTK Centertel przygotował uruchomił i obsługuje ten serwis nieodpłatnie i podobnie jak w innych tego typu przypadkach odprowadzi należny VAT za usługę, a całość środków (netto) przekaże do organizatora akcji Krewniacy - Europejskiej Fundacji Honorowego dawcy Krwi.

Każdy, kto prześle w tych dniach SMS o treści KREW na numer 7287 (koszt SMSa 2 zł bez VAT, 2,44 zł z VAT), otrzyma odpowiedź: Europejska Fundacja Honorowego dawcy Krwi, TVP i operator sieci IDEA, dziękują za twoje wsparcie. Dołączyłeś dzisiaj do Krewniaków. Krew ratuje zdrowie i życie ludzkie.

Źródło tekstu: Idea, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet