Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cesky Telecom mówi, że jest najlepszy

Cesky Telecom mówi, że jest najlepszy

WitekT 23 Lutego 2005 15:11

0 0

Cesky Telecom poinformował, że jest najlepszym operatorem telekomunikacyjnym w Europie Centralnej.

Spółka zapowiada, że w ciągu 10 lat osiągnie pozycję najlepszego telekomu w Unii Europejskiej.

Cesky Telecom zakończył ubiegły rok zyskiem 5,6 mld koron (728 mln zł) choć w 2003 roku wykazał 1,8 mld koron straty. Tak wyraźna poprawa wyniku to zasługa rosnącej sprzedaży oraz konsolidacji wyników operatora komórkowego Eurotel.

Aby osiągnąć ambitny cel spółka planuje akwizycje ma zagranicznych rynkach, dalszą poprawę efektywności oraz rozwój usług teleinformatycznych.
Cesky Telecom twierdzi, że pod względem sprzedaży na pracownika w segmencie telefonii stacjonarnej jest lepszy od rywali z Europy Centralnej. Berdar powiedział, że, marża EBITDA osiągnięta przez spółkę wyniosła 47%, co jest również lepszym wynikiem od notowanego przez regionalnych rywali.

Cesky Telecom rozpoczął 15 miesięcy temu program restrukturyzacji, którego celem jest obniżenie zatrudnienia o 50 proc. na koniec 2005 roku.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~DASTI  2005-02-23 15:46:00  host: dk58.internetdsl.tpnet.pl

    NO OCZYWISCIE ZYSK KOSZTEM LUDZI .MAJĄ SIĘ CZYM CHWALIĆ PORYPANE KNEDLE .DO PIWA A NIE DO KOMÓREK

  • 0

    2. ~ksad  2005-02-23 16:07:00  host: dial-2297.zgora.dialog.net.pl

    DASTI, co Ty wygadujesz? Uspokój się, weź coś na sen, a potem straw tę prawdę, że Czesi są dobrzy i w piwie, i w komórkach.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-173-9.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jaki chipset napędza Twój główny smartfon?

Qualcomm zaprezentował Snapdragona 710

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet