Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CES rozpoczęte, CeBIT już niedługo

CES rozpoczęte, CeBIT już niedługo

WitekT 6 Stycznia 2005 16:11

0 0

Dziś w Las Vegas rozpoczynają się targi Consumer Electronics Show. Na powierzchni 140 tys. metrów kwadratowych pokazanych zostanie 50 tys. nowych produktów z branży elektroniki użytkowej.

Impreza powinna się udać – rok 2004 był dla branży elektronicznej doskonały, a eksperci przewidują, że i w tym roku zainteresowanie wszelkiego typu gadżetami nie osłabnie. Targi potrwają do 9 stycznia.
Pierwszy CES odbył się w roku 1967. Targi w Las Vegas mają swoje miejsce w historii nowych technologii – to tutaj po raz pierwszy pokazano takie urządzenia jak magnetowid, kamera wideo czy odtwarzacz płyt CD.

Już niedługo inne, ważne wydarzenie - w połowie marca odbędą się targi CeBIT w Hannoverze, największa na świecie coroczna wystawa sprzętu elektronicznego. Nasza redakcja przedstawi z niej obszerną relację.

Źródło tekstu: BBC, 4Press, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~kaszpir  2005-01-07 02:09:00  host: 62.121.73.208

    Obszerna? To znaczy redakcja uda sie osobiscie do Hannoveru? To wy jakies krezusy jestescie ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-45-10.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.