Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CES rozpoczęte, CeBIT już niedługo

CES rozpoczęte, CeBIT już niedługo

WitekT 6 Stycznia 2005 16:11

0 0

Dziś w Las Vegas rozpoczynają się targi Consumer Electronics Show. Na powierzchni 140 tys. metrów kwadratowych pokazanych zostanie 50 tys. nowych produktów z branży elektroniki użytkowej.

Impreza powinna się udać – rok 2004 był dla branży elektronicznej doskonały, a eksperci przewidują, że i w tym roku zainteresowanie wszelkiego typu gadżetami nie osłabnie. Targi potrwają do 9 stycznia.
Pierwszy CES odbył się w roku 1967. Targi w Las Vegas mają swoje miejsce w historii nowych technologii – to tutaj po raz pierwszy pokazano takie urządzenia jak magnetowid, kamera wideo czy odtwarzacz płyt CD.

Już niedługo inne, ważne wydarzenie - w połowie marca odbędą się targi CeBIT w Hannoverze, największa na świecie coroczna wystawa sprzętu elektronicznego. Nasza redakcja przedstawi z niej obszerną relację.

Źródło tekstu: BBC, 4Press, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~kaszpir  2005-01-07 02:09:00  host: 62.121.73.208

    Obszerna? To znaczy redakcja uda sie osobiscie do Hannoveru? To wy jakies krezusy jestescie ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet