Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Certyfikat Wprost dla IdeaMIX

Certyfikat Wprost dla IdeaMIX

sirmark 7 Kwietnia 2004 10:32

0 0

W dniu 6 kwietnia 2004 r., na zakończenie konferencji nt. usług telekomunikacyjnych zorganizowanej przez Centrum Promocji Informatyki oraz redakcję tygodnika Wprost zostały wręczone doroczne CERTYFIKATY WPROST - nagrody przyznawane przez czytelników tygodnika i internautów. Wśród laureatów znalazła się także Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea, która otrzymała Certyfikat Wprost za wprowadzenie na polski rynek telekomunikacyjny w 2003 r. unikalnej usługi IdeaMIX. W ramach tej cenionej rekomendacji PTK Centertel może przez rok posługiwać się Certyfikatem Wprost w komunikacji marketingowej (np. działaniach promocyjnych i reklamowych).

Wręczając Certyfikat Wprost - pomysłodawca i organizator tego konkursu, dziennikarz tygodnika Krzysztof Król podkreślił zalety nowatorskiej usługi IdeaMIX, która łączy zalety usług postapid i prepaid, z korzyścią dla optymalizacji kosztów komunikacji ponoszonych przez jej użytkownika.
Certyfikat Wprost dla IdeaMIX odebrał Wojciech Pronobis, dyrektor Biura Rynku Masowego w PTK Centertel, który powiedział m.in. "Cieszymy się, że rynek docenił innowacyjność oferty IdeaMIX, z której korzysta obecnie kilkaset tysięcy klientów i która wyznaczyła nowe standardy usług na polskim rynku GSM i obecnie wzorują się na niej inni operatorzy".

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet