Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ceny Samsunga Galaxy Note 7 w T-Mobile

Ceny Samsunga Galaxy Note 7 w T-Mobile

LuiN 16 Sierpnia 2016 17:27

2 5

samsung galaxy note 7Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note 7 na stronie internetowej T-Mobile. Promocyjnych zestawów jest tylko 100.



W ramach przedsprzedaży telefony sprzedawane są w zestawie z goglami Samsung Galaxy Gear VR 2. Co ciekawe, dostawy telefonów należy spodziewać się nie 16 września, gdy telefony trafią do polskich sklepów, lecz już 30 sierpnia.

Przy abonamencie za 199,99 zł nowi klienci zakupić mogą telefon za 1159 zł. Natomiast obecni klienci mogą przedłużyć umowę z abonamentem w wysokości 249,99 zł (24 mies.) i zapłacić za telefon 759 zł. W taryfach biznesowych smartfon dostępny jest od 499 zł netto w najwyższych taryfach proFirma XXL.




W przypadku nowych umów, przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy miesięczny abonament wynosi 1 zł (lub 1 zł netto w biznesie).

Poza ofertą operatorską Samsung Galaxy Note 7 kosztuje 3799 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: samsung | t-mobile | samsung galaxy note 7

w sumie: 15
  • -1

    2. ~Thunder  2016-08-16 17:58:26  host: 85.219.163.130

    Czy ja dobrze rozumiem że w przypadku przenoszenia numeru do innej sieci to nawet przy najwyższych taryfach pierwsze pół roku abonament jest za darmo/złotówkę? Jeśli tak to w przypadku takiego Note 7 ile można zaoszczędzić przez ten czas ....

  • 0

    3. ~  2016-08-16 18:09:04  host: 89-64-23-5.dynamic.chello.pl

    Orientujesz się czy jeszcze abonament na próbę na 4m-ce za 10zł można kupic? Na stronie nie widać a jak jest na infolinii?

  • 0

    4.  2016-08-16 19:05:01

    LOL ceny kosmos jak i telefon

  • 0

    5. ~  2016-08-16 19:34:18  host: public-gprs678996.centertel.pl

    T-Mobile - w salonie zarejestrowałem kartę Heyah 9 dni temu a nadal jest nieaktywna jako niezarejestrowana.. Kpiny z klienta.

  • -1

    6. ~adolf  2016-08-16 20:10:35  host: die94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ceny faktycznie kosmiczne, chociaż akurat abonament w TM ostatnio się opłaca, bo nie naliczają dodatkowych kosztów. mam u nich firmowy numer i naprawdę fajnie się sprawdza taryfa Firma w biznesie

  • 2

    7.  2016-08-16 20:12:33

    @6, adolf - a która sieć nalicza niby dodatkowe koszty? Z tego co pamiętam, to właśnie T-Mobile wymusił na klientach podwyżkę abonamentu jakiś czas temu.

  • 0

    8. ~ulo  2016-08-16 22:08:26  host: ip-5-172-255-184.free.aero2.net.pl

    Nowy starter aktywuja za 7dni.Kupiony w czwartek i dopiero jutro go aktywuja.A rejestracja to kpina 1sierpnia rejestrowany i dalej niezarejestrowana.Nie ukrywam,ze juz mam dosyc T-mobile i Heyah i chce jak najszybciej przeniesc numer.A ten operator leci sobie w kulki.Z bonusu nie moge skorzystac bo m stara taryfe i musze zmigrowac do nowej.Akcja dotyczy tylko nowych starterow i nowych taryf.Znowu sie T-mobile wypielo.BOU twierdzi ze maja awarie i nie wiadomo kiedy usuna.

  • 0

    9.  2016-08-17 03:06:57

    Sorki ale z tymi cenami, chciało by się powiedzieć. Chyba ich "po******". Cena za gotówkę w przedsprzedaży 3800zł. OK bez żadnej taryfy. Ale obecnie możemy mieć wszystko praktycznie no limit za 30zł w pre paid. Dla nowych abonament to 200zł na 24 m-ce, plus opłata za smartfon 1159zł. Odliczając 30zł, od opłaty tmobile (no limit pre-paid). Daje nam cenę urządzenia w tmobile (170zł x 24) + 1159zł= 5239zł. To jest cena w tmobile za notę 7, gdzie cena rynkowa to i tak chore 3800zł. Więc w tmobile dopłacać jeszcze 1439zł. Więc kto tu jest "złodziejem" :-) Jak myślicie znajdzie się choć jedna osoba co taki abonament wybierze?

  • 0

    10. ~  2016-08-17 06:08:03  host: n24-03-09.opera-mini.net

    @9, tak

  • 0

    11.  2016-08-17 08:46:43

    @LuiN: ostatnie zdanie: ".............. będzie kosztuje 3799 zł"

  • 0

    12. ~Czarny  2016-08-17 09:25:10  host: reserved50.army.mil.pl

    @9 Odejmij 6x199~1200 zł (pół roku bez abonamentu), czyli pozostaje 4000 z górką. Już co niektórzy mogą się zastanowić. Ja jednak pozostaję przy moim Note 4 w nju :-)

  • 0

    13.  2016-08-17 10:57:07

    @12; ja również zostaję przy prostym ekranie w Note 4 :) szkoda, że nie wypuścili drugiej wersji jak w przypadku S6 czy S7... po cichu liczyłem na to;)

  • 0

    14. ~Armani  2016-08-17 11:04:10  host: 095160207171.wejherowo.vectranet.pl

    Przedłużający umowę w marcu 2017, chciałbym abonament ~60zl i za note 7 zapłacić ~1500zl albo mniej. Niestety chyba mogę tylko pomarzyć...

  • 1

    15. ~KATOLIK PATRIOTA  2016-08-17 11:38:12  host: 31-178-216-71.dynamic.chello.pl

    Chciałbym jedynie przypomnieć, że w Polsce jest wiele majętnych osób, które nie muszą brać nic na raty ani skamleć, że coś jest zbyt drogie albo ma wygórowaną cenę. Wg mnie jeżeli kogoś nie stać na zakup takiego telefonu w około rok po premierze, to już nie będzie go stać przez conajmniej kolejne 2/3 lata.
    Jeżeli ktoś ma firme lub działalność to raczej nie przejmuje się wysokim anobamentem i tyle. Reszta to tylko krytykanci i płaczkowie, którzy muszą brać telefon w 50/60 razy 0%.

  • 0

    16. ~  2016-08-17 16:32:46  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    No trudno żeby za najnowszy telefon ceny nie były wysokie, jeżeli kogoś stać to, jeżeli nie to nie. Dodatkowo jeżeli jeżlei dla przenoszących numer jest abo za 1 zł to ceny mocno lepiej wypadają niż u reszty.

Dodaj swoją opinię