Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ceny roamingu UE w Virgin Mobile

Ceny roamingu UE w Virgin Mobile

LuiN 15 Maja 2017 14:31

8 5

Sieć Virgin Mobile przestawiła swoje cenniki usług roamingowych na terenie UE, które będą obowiązywały od 15 czerwca.

Największy polski operator wirtualny zaprezentował swoje nowe cenniki usług, zgodne z unijnymi założeniami opłat roamingowych. Zarówno klienci ofert na kartę, jak i abonamentowi otrzymają roczny limit bezpłatnych minut na połączenia przychodzące, a odbieranie wiadomości SMS i MMS na terenie UE jest dla nich bezpłatne.

#ChcęWszystko w ofercie Virgin Mobile na Kartę:
  • 0,29 zł za minutę połączenia wychodzącego,
  • 120 minut połączeń przychodzących rocznie, potem 0,05 zł za minutę,
  • 0,09 zł za wysłaną wiadomość SMS,
  • 0,12 zł za 1 MB transferu - szybkość ograniczona do 32 kb/s.

Zobacz: zmiany cen w ofercie #ChcęWszystko




Oferta 2012 Virgin Mobile na Kartę:
  • 0,19 zł za minutę połączenia wychodzącego,
  • 120 minut połączeń przychodzących rocznie, potem 0,05 zł za minutę,
  • 0,06 zł za wysłaną wiadomość SMS,
  • 0,12 zł za 1 MB transferu - szybkość ograniczona do 32 kb/s.

Zobacz: zmiany cen w Virgin Mobile na kartę (Oferta 2012)

Oferta abonamentowa Virgin Mobile:
  • 0,29 zł za minutę połączenia wychodzącego,
  • 150 minut połączeń przychodzących rocznie, potem 0,05 zł za minutę,
  • 0,09 zł za wysłaną wiadomość SMS,
  • 0,12 zł za 1 MB transferu - szybkość ograniczona do 32 kb/s.

Zobacz: zmiany cen w Virgin Abonament

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile | roaming 2017 | roaming

w sumie: 24
  • 3

    5. ~Jahodny  2017-05-15 15:09:45  host: user-94-254-129-164.play-internet.pl

    W Viking o wiele lepiej: 19 gr wychodzące, przychodzące 5 groszy, limit 220 minut, 4 grosze za 1 MB po wykorzystaniu darmowego 960 MB!!!

  • -1

    6. ~Drożyzna  2017-05-15 15:13:07  host: 77-254-153-173.adsl.inetia.pl

    150 kontra 500 minut w T-Mobilie
    Internet 30% droższy niż w T-Mobile

  • 0

    7. ~pabloki  2017-05-15 15:17:33  host: user-94-254-240-244.play-internet.pl

    kolejny gniot. 1GB ponad 120 zł . i to wszystko w trosce o klienta bardzo wolno w połowie GPRS. 120 minut rocznie? za mało.

  • 0

    8. ~Simplusowiec  2017-05-15 15:27:27  host: ip41.dknadmin.be

    Czy wiadomo co nt. pakietw MB w roamingu?

  • 1

    9. ~Paweł  2017-05-15 15:28:23  host: 87-206-96-126.dynamic.chello.pl

    Z tym ograniczeniem do 32 kilo to porażka. Już zeszłego roku chciałem korzystać z internetu w roamingu. Nie planowałem dużo głównie korki na nawigacji i obrazki z kamer. Nie wiedziałem ile będę potrzebować internetu więc olałem pakiet i myślę że zapłacę za to co wykorzystam. Okazało się że w cenniku było ileś tam już nie pamiętam. Ale z ograniczeniem. Ograniczenie polegało na tym że nawet nawigacja tomtom nie była w stanie pobrać informacji o ruchu drogowym, wejście na stronę jaką było niemożliwe. Najlepsze było jednak że koniec końców nie używałem tego internetu bo się nie dało, a rachunek i tak dostałem i to nie mały:(

  • 0

    10. ~pabloki  2017-05-15 15:34:52  host: user-94-254-240-244.play-internet.pl

    czy telepolis może zapytać uokik czy bedzie podejmował diałania wobec cenników wszystkich operatorów?

  • -1

    11.  2017-05-15 15:38:29

    Totalna porażka i weź człowieku wyjedź raz/dwa razy na rok na kilka dni przyda się ze 2 GB danych + kilkadziesiąt minut rozmów i jakie koszty?
    A wszyscy się śmiali z tych co biorą abonament w Orange :P Że po co przepłacać za to samo. A tak mam taniej jak w Virgin, a do tego roaming za free :)

  • 1

    12. ~pabloki  2017-05-15 16:10:30  host: user-94-254-240-244.play-internet.pl

    mobile vikings dali więcej . też działają na play. jak to możliwe że vikingi dali 220 minut na odebrane , niską cene na wykonane limit GB a virgin taka biedę zaprezentował.

  • 0

    13.  2017-05-15 19:24:14

    @2 Isand, czyli co, żegnamy się za jakiś miesiąc zVM :-( tym bardziej, że oboje pracujemy za granicą, na weekend w domu :-) PLUS urlopy a zadzwonić by się chciało do rodziny.

  • 0

    14. ~LOL  2017-05-15 19:37:10  host: 77-254-153-173.adsl.inetia.pl

    Internet w Roamingu ograniczony do prędkości GPRS żeby czasem nie używać komunikatorów głosowych

  • 0

    15. ~pabloki  2017-05-15 20:08:57  host: user-94-254-241-220.play-internet.pl

    14 to jest POŁOWA prędkości GPRS który ma w normalnie 64kbps lu jest 32 kbps czyli POŁOWA w 2017 roku.

  • 0

    16. ~lulek  2017-05-15 20:52:26  host: 88-199-10-102.tktelekom.pl

    Tragedia...

  • 0

    17.  2017-05-15 22:07:02

    A co mieli zrobić? Upaść? Zlikwidować no limit. Grają na zwłokę...

  • 0

    18. ~Tom  2017-05-15 23:12:20  host: ip-195-140-236-188.unreg.tvk.wroc.pl

    Czekam na korektę oferty do końca czerwca inaczej zabieram swoje 3 numery do pomarańczowych ;)

  • 0

    19. ~Marek  2017-05-15 23:19:19  host: 212.160.172.83

    I tak 90% siedzi w domu. Jadąc za granice każdy h

  • 0

    20. ~Marek  2017-05-15 23:21:42  host: 212.160.172.83

    I tak 90% z was siedzi w domu w wakacje. Jadąc za granice każdy hotel ma wifi. Nie ma czym się podniecać.
    Jest taniej i to jest ważne.

  • 0

    21. ~allanek  2017-05-16 07:36:24  host: 194.165.48.90

    "Tymczasem" piszemy łącznie.

  • 0

    22. ~adi  2017-05-16 09:31:18  host: 157.25.80.128

    Wg UE stawka to 3.2 eurocenta, czyli to 17 groszy i oczywiście bez limitów żadnych, wszyscy operatorzy oszukują

  • 0

    23. ~dodam od siebie  2017-05-19 16:16:33  host: ip-5-172-255-225.free.aero2.net.pl

    Od siebie dodam że przeglądanie stron internetowych na łączu z prędkością do 32 kb/s jest niemożliwe (w teorii jest możliwe ale w praktyce ludzki organizm nie jest w stanie tego znieść ponieważ prędkość transmisji danych będzie zawsze mniejsza niż 32 kb/s). Przypomnę że 32 kb/s równa się 4 kB/s wczytanie strony głównej telepolis.pl to ok. 2 MB co daje nam ok. 8,5 minuty oczekiwania na załadowanie strony... prędzej zobaczymy "Błąd połączenia Przekroczono czas oczekiwania na połączenie".
    Kiedyś miałem Internet w Play i po wyczerpaniu pakietu danych wpadał lejek 32 kb/s wysłanie maila przez stronę mail.google.com w podstawowym widoku HTML graniczyło z cudem (widok standardowy strony się nie wczytywał).
    Wybawieniem wtedy stawał się BDI od Aero2, surfowanie po internecie z prędkością do 64 kb/s (w praktyce do ok. 50 kb/s) da się jeszcze jakoś znieść.

  • 0

    24. ~JazonX  2017-06-16 19:37:50  host: host-176-221-121-35.dynamic.mm.pl

    Nie ma co bić piany ... ja w te wakacje zmienię operatora z dnia na dzień, na tym polega wygoda prepaid :P

Dodaj swoją opinię