Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ceny iPhone'a 4S w polskim T-Mobile

Ceny iPhone'a 4S w polskim T-Mobile

WitekT 11 Listopada 2011 14:39

0 0

apple iphone 4sZnane są już ceny najnowszego iPhone’a w polskim T-Mobile. Tu drugi operator, obok Orange, który oficjalnie dystrybuuje ten telefon w naszym kraju.

Szerzej o cenach iPhone’a 4S w sieci Orange pisaliśmy w tej wiadomości.

Ceny telefonów w ofercie abonamentowej na 2 lata przedstawia poniższa tabela. W przypadku podpisania umowy na 3 lata, cena telefonu jest o 200 zł niższa w każdym abonamencie.

Abonament na 2 lata

iPhone 4S 16 GB

iPhone 4S 32GB

39 zł

2199 zł

2799 zł

59 zł

2049 zł

2549 zł

79 zł

1899 zł

2399 zł

99 zł

1749 zł

2249 zł

149 zł

1199 zł

1699 zł

199 zł

999 zł

1499 zł


Ceny telefonów w ofercie mix na konkretną liczbę doładowań za 25 zł przedstawia poniższa tabela. W przypadku doładowań za 50 zł, cena telefonu jest o 400 zł niższa w każdej opcji.




Liczba doładowań za 25 zl

iPhone 4S 16 GB

iPhone 4S 32GB

24

2549 zł

3199 zł

30

2449 zł

3099 zł

36

2349 zł

2999 zł

42

2249 zł

2899 zł

48

2149 zł

2799 zł


Który operator w Polsce ma lepszą ofertę iPhone'a 4S?

Orange
34.61%
T-Mobile
33.03%
Nie mam zdania
32.36%

Wszystkich głosujących: 757




Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej w taryfach Rodzinnych (plik .pdf; 82 kB).
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix (plik .pdf; 302 kB).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    35.  2011-11-12 20:25:59

    32: co z tego że bez kart pamięci, ile osób wkłada karty > 16gb bo ja nie znam nikogo takiego. Druga ważniejsza rzecz co z tego że taki desire ma kartę pamięci jak aplikacje można instalować tylko częściowo. Przy 10 aplikacjach nie dało się nic więcej zainstalować bo zostawało 20mb wolnego. Dlatego też na desire nie wychodzi nowy sense a do iphone czy wave są aktualizacje

  • 1

    36. ~  2011-11-12 21:44:40  host: z26-04.opera-mini.net

    35). Nie rozumiesz: kupa kasy na fon, a zabrakło miejsca na kartę pamięci i FM. Powinno to być, a my z tego sobie korzystamy lub nie. Nikt mi nie wmówi, że radio jest niepotrzebne, a dodatkowa pamięć (wybór) zbędna. Pozdrawiam, Calm7

  • 1

    37.  2011-11-12 22:32:15

    że drogi zgoda, że fm zgoda, mi 16gb wystarcza ale zgoda że karta mogła by być chociaż zaraz wejdzie icloud i częściowo rozwiąże dla niektórych problem z brakiem miejsce. Właśnie htc ma mieć chyba dropboxa ale oczywiście tylko dla nowych fonów mi chodzi mi tylko o jednostronną krytykę gdy konkurencja nie jest lepsza i tak dużo tańsza nie wiem jak samsung-akurat mi się nie podoba - ale na htc za 2k nic ci z dodatkowej karty jeśli nie zrootujesz telefonu, a większość nawet nie wie co to jest

  • -1

    38. ~wojtas  2011-11-12 23:01:49  host: z06-03.opera-mini.net

    #36 radio masz internetowe. a pamieci i tak nikt nie uzywa wiecej niz 8GB wiec na cholere spory o te szczegoly???? kto chce ten kupi a reszta ma konkurencje :) // wojtas

  • 1

    39. ~  2011-11-12 23:19:37  host: z49-13.opera-mini.net

    38). Jakie spory? Nie można podyskutować o pełnym wyposażeniu za TAKĄ cenę? A miej te internetowe radio, ale kiedyś przyznasz słuszność zwykłemu :-p

  • 0

    40. ~3m  2011-11-13 09:47:17  host: host-81-190-64-147.gdynia.mm.pl

    No ale niezależnie od wszystkiego zdzierstwo totalne, ale póki ludzie kupują, to będą takie ceny tego maleństwa:)

  • 0

    41.  2011-11-13 11:18:09

    Czy ja się nie mylę że ceny w Orange niższe niż w T-mobile? W Orange taryfie Pantera II za 89,90zł umowa na 2 lata i Iphone 4s 16Gb kosztuje 1679zł a w T-Mobile w podobnej taryfie tzn nawet o 10 zł drożej koszt tej samej wersji to 1749 zł. Nie tylko droższy abonament ale i droższy telefon. W porównywalnych abonamentach za 199zł iPhone 4S 16Gb kosztuje w T-mobile 999 zł a w Orange 939 zł. Słabo T-Mobile.

  • 0

    42. ~  2011-11-13 11:31:04  host: z39-11.opera-mini.net

    41). Za 90zł w Orange dają Ci 300 minut, a w Tmobile za 100zł ile dają minut do wszystkich?

  • 0

    43. ~stokrotka  2011-11-13 11:45:31  host: gti123.internetdsl.tpnet.pl

    cena tego telefonu w ofercie mix mogłaby być bardziej przystępna

  • 0

    44.  2011-11-13 13:01:49

    ad 41. Owszem T-Mobile daje więcej minut ale Orange daje 1Gb danych a TM tylko 250mb.

  • 1

    45. ~redzio  2011-11-13 14:56:40  host: 77-45-54-150.sta.asta-net.com.pl

    tylko te simcocki w orange :/ biore w t-mobile :)

  • 0

    46. ~  2011-11-13 20:16:51  host: z27-09.opera-mini.net

    45). Nawet jak fon w ORANGE ma simsrokę to głównie wybieramy operatora: 1.zasięg 2.znajomi 3.cena ..więc chyba i tak masz większość znajomych w Tmobi :-)

  • 0

    47.  2011-11-13 20:26:02

    Jak nie kalkulować to ten telefon na abonament poprostu sie nie kalkuluje, chyba ze ktoś Itak zużywa usługi za 150zl.

  • 0

    48. ~  2011-11-13 21:07:53  host: 178.73.48.137

    @47 weź pod uwagę, że jest to nowość na rynku, a zatem nic dziwnego, że w chwili obecnej ceny są nieco wyższe. A jak to się przedstawia u konkurencyjnych sieci? Z tego co kojarzę, to Orange dość często wprowadza zniżki na smartfony (a szczegónie w biznesie)

  • 0

    49. ~  2011-11-14 07:31:01  host: z13-13.opera-mini.net

    Czy ja wiem,że aż za 150zł? Pokalkulowałem w Orange, i wcale nie ma takiej konieczności - nawet 60zł/mies. wychodzi podobnie. Najgorsze to abo na 36 miesięcy, tego powinni zakazać!

  • 0

    50.  2011-11-14 10:32:14

    W sumie to wszystko zależy od tego ile i z jakich usług sie korzysta, w moim przypadku bardziej opłaca mi sie kupic ip4s za gotowe i wrzucić w niego ofnk ale jeżeli ktoś dużo gada i równocześnie korzysta z netu to wygra abo. Nie rozumiem tylko klientów którzy biorą abo 150-200zl żeby kupic ajfona za 100zl a pózniej bujaja sie z rachunkami 24 lub 36 miesięcy nie wykorzystując nawet połowy abonamentu...

  • 0

    51. ~daniel  2011-11-14 11:47:57  host: public12283.xdsl.centertel.pl

    @41 w T-Mobile dają więcej minut. W abonamencie za 99 zł dostaniemy 500 minut w do wszystkich sieci krajowych. W Orange za 89,90 zł już tylko 300. Ja bym wybrał T-Mobile.

  • 0

    52. ~Minion  2011-11-14 11:49:43  host: 87-205-253-253.adsl.inetia.pl

    ~50 masz racje nie powinno brać się abonamentów na wyrost tylko dla telefonu, ale faktycznie jest spora grupa osób, które abo 150-200zł wykorzystują w pełni i wtedy zakup 4s jest jak najbardzie uzasadniony :) ~46 zdjęcie simlocka przy nowych smartfonach to nie jest taka prosta (ani tania sprawa) zdecydowanie plus dla tmobile za niestosowanie blokad.

  • 0

    53.  2011-11-14 15:21:57

    @50 popieram całkowicie. Ten drugi typ ludzi, robi sobie niepotrzebne raty. Ceny produktów apple poszły niestety w górę, ale z tego co pamiętam premierowy sprzęt Apple zawsze był typem z górnej półki. Wielu klientów TM i tak napewno skorzysta, tymbardziej, że nie jest to jeszcze szczyt cenowy. Także jeśli wybierać spośród dwoch dostawcow tego modelu to wybieram PTC

  • 0

    54. ~kos  2011-11-14 15:26:53  host: public-gprs106463.centertel.pl

    Na komórkomania kompleksowo porównali oferty iPhona 4S z T-Mobile i Orange. Generalnie rzecz ujmując wyszło ze są one porównywalny. W zależności od wysokości abonamentu korzystniejsza jest u jednego, bądź drugiego operatora.

Dodaj swoją opinię