Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ceny iPhone'a 4 w Erze

Ceny iPhone'a 4 w Erze

WitekT 25 Sierpnia 2010 12:26

0 0

apple iphone 427. sierpnia Era startuje ze sprzedażą najnowszej wersji smartfona Apple - iPhone’a 4. TELEPOLIS.PL udało się dotrzeć do informacji o jego cenach w poszczególnych taryfach.


Cena telefonu w ofercie Taryf rodzinnych:

Taryfa Rodzinna

Wersja 16 GB w umowie na 2 / 3 lata

Wersja 32 GB w umowie na 2 / 3 lata

140

1099 zł / 899 zł

1549 zł / 1349 zł

110

1349 zł / 1149 zł

1699 zł / 1499 zł

80

1949 zł / 1749 zł

2399 zł / 2199 zł

60

2049 zł / 1849 zł

2499 zł / 2249 zł

40

2149 zł / 1949 zł

2699 zł / 2499 zł

20

2349 zł / 2249 zł

2899 zł / 2799 zł






Cena telefonu w ofercie Taryf Multimedialnych:

Taryfa Multimedialna

110

140

Abonament

99 zł

139 zł

Liczba minut

440

600

Paczka danych

300 MB

2 GB

Wersja 16 GB w umowie na 2 / 3 lata

1299 zł / 1099 zł

989 zł / 789 zł

Wersja 32 GB w umowie na 2 / 3 lata

1699 zł / 1499 zł

1399 zł / 1199 zł


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 212
  • -1

    203. ~x  2010-08-26 19:38:56  host: bov126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bierzcie umowy bez telefonu bo to sie bardziej opłaca. Iphona 4 moża kupić taniej na allegro zarówno taniej niż w play jak i taniej niz w erze. A bez telefonu więcej ugracie upustów.

  • -1

    204.  2010-08-26 19:59:55

    Dla tych którzy chcą więcej netu to druga opcja za 139zł jest najlepsza. Do tego telefon jeszcze tańszy. Mało tego dzisiaj też pojawił się cennik biznesowy gdzie IPhone można mieć za 88zł. Nieźle.

  • -1

    206.  2010-08-26 22:12:38

    Właśnie dzięki takim dyskusjom Telepolis jest taki dobry! Pozdrawiam Telemaniaków.

  • -1

    207.  2010-08-26 23:23:11

    Jak dla mnie żaden telefon w umowie na 2 lata nie jest wart więcej niż 500zł. Sam bez umowy zaraz po premierze kupiłem Nokię N82 za 1600 czy 1700zł a obecnie używaną w dobrym stanie można dostać za ok 400zł. To samo pewnie będzie po roku z Iphonem4 ale jestem świadom że tego sprzętu nie bierze się dla "opłacalności" lecz po to by bawił właściciela :)

  • -1

    208.  2010-08-26 23:30:28

    @199 jezeli myslisz, ze u KTOREGOKOLWIEK polskiego operatora ZWYKLY abonent moze ot tak sobie podpisac aneks na wyzsza taryfe z nowym telefonem to zyjesz chyba w jakims innym swiecie - nie ma czegos takiego jak aneks na wyzsza taryfe... chcesz wyzsza taryfe to Tobie ja aktywuja, ale nie licz, ze z tego powodu ktos da Tobie nowy telefon, to twoja sprawa, ze nie miescisz sie w dotychczasowej taryfie, ale masz nadzieje na nowy telefon... moga Tobie co najwyzej zaproponowac nowa, dodatkowa umowe, na nowy numer (ostatnio era proponowala dotychczasowym abonentom 3GSa 16GB za 1zl przy abonamencie za 140zl). zaden operator nie da indywidualnemu klientowi ot tak od siebie gratisu przy podwyzszeniu taryfy.

  • -1

    209. ~new era  2010-08-27 00:18:21  host: 178.181.198.18.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    wiadomosc prosto od operatora dzwoniac na hotline powiedz ze, jestes abonamentem od 15 lat i dostajesz aj pona 4 gie pe za 1 zł przy ab za 45 zł umowa na 12 msc. Ważne tylko jutro!!!

  • -1

    210. ~do "new era"  2010-08-27 01:21:26  host: ip-193-239-82-85.merinet.pl

    tya... a najważniejsze, to to, że jesteś "abonamentem"... i wszystko jasne.

  • -1

    211. ~code  2010-08-27 07:48:49  host: chello089078001191.chello.pl

    @166 issa: lepszość jednego i drugiego urządzenia jest bezdyskusyjna; dla osoby wymagającej więcej rozwiązaniem jest iPhone, dla osoby z mniej zasobnym portfelem rozwiązaniem jest Samsung. piszesz o procu graficznym; jak na razie w Andro Msrkecie nie ma w ci grać, więc proc przyda się dopiero za rok, może później; poza tym piaskownica zabiera swoje i pomimo mocniejszego proca, gry osiągną podobną płynność, jak w 3GS (co przecież nie jest źle). jestem przeciwny też porównywaniu urządzeń na papierze; Koenigsegg teoretycznie jest szybszy niż GT2, ale praktycznie nie jest :)Konkurencji źle nie życzę, wręcz przeciwnie :)

  • -1

    212. ~Toshi  2010-08-27 08:12:25  host: 77-255-7-188.adsl.inetia.pl

    Byc może miałem po prostu błędne wyobrażenie. Dziękuję za wyjaśnienie nurtujących mnie kwestii, choc jak opisywał jeden z moich przedmówców, Era jednak czasem idzie na ustępstwa.

  • -1

    213. ~wasyliada  2010-08-27 09:07:28  host: gw.zb.lnet.pl

    Moja żona właśnie przedłużyła umowę w erze (taryfa jakaś firmowa 270).Abonament na 24-mce koszt 49 zł netto. Dostała Samsung Wave za 80 zł, a zapłaciła 10 zł bo miała punkty era premia. Czemu o tym piszę . Bo umowa jej kończy się 2 stycznia 2011 roku. A juz teraz tego dokonała moim zdaniem na super warunkach w erze. Więc można?! mnie umowa z era kończy się w czerwcu więc w lutym uderzam do negocjacji z erą by wydebic *** telefon za pare groszy

  • -1

    214. ~artug  2010-08-27 09:22:47  host: public26725.cdma.centertel.pl

    213@ Zależy jakie warunki miała a jakie ma teraz. Nie zapomnij, że na 99,9% warunki wchodzą już ale umowa na 2 lata (lub rok)jest liczona od stycznia. BTW iphon 4 16 w Optymalnym 450 z internetem 999 zł

  • -1

    215.  2010-08-27 09:35:53

    W sąsiednim newsie opublikowaliśmy właśnie pełny cennik iPhone'a 4 w sieci Orange.

  • -1

    216. ~niszczyciel  2010-08-27 10:43:10  host: avh250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ostatnio, pewnego dnia objechałem 75% Lubuskiego. Dziesiątki odwiedzonych salonów - na oczy nie widziałem żadnego (zależało mi na 16gb 3gs) Iphone'a! Chciałem kupić lub podpisać umowę, wszędzie zdziwienie i szok, a w najlepszym wypadku czekanie, bo na zamówienie. Ludzie, czy ja chcę Bugatti Veyrona, że to taki luksus mieć go na stanie, w celach reklamowych/marketingowych?Kupiłem 2 x htc hd 2 i dymam Apple, nie chcą to nie...

  • -1

    217. ~Tommy  2010-08-27 13:34:08  host: user-188-33-13-243.play-internet.pl

    Ilości Iphonow w Erze w salonach sa śladowe. O 1045 załapałem się na ostatniego w największym salonie w Katowicach. W pozostałych wogole nic nie mieli.

  • -1

    218. ~Jack  2010-08-27 20:22:48  host: 87-205-173-253.adsl.inetia.pl

    @217 poczekaj przecież ten telefon dopiero co wszedł do oferty. Wiadomo że nie od razu będzie ich masa. Trzeba chwile poczekać. Mają masę 3GS więc i 4 będą mieli. @213 pewnie że można tylko trzeba spróbować a nie od razu zakładać że operator jest zły i ble. @214 akurat ceny IPhone Era ma bardzo dobre.

  • -1

    219.  2010-08-28 16:17:21

    Bylem w erze dzisiaj niestety w salonie nigdzie juz nie maja tylko przyjmuja zamowienia.. ale za to era mi zaoferowala jakies 2 miesiace temu Premia Gold 300zl abonament bez limitu internet, 2000 minut, internet bez konca, i wymiana telefonu co 12 miesiecy to skorzystalem i dostalem iphone 4 16GB za 300zl (: !

  • -1

    220. ~  2010-08-29 23:05:15  host: chello089076172149.chello.pl

    A jak jest z kartami SIM w Erze? Dają już mikro karty ,czy trzeba przycinać?

  • -1

    221.  2010-08-29 23:10:25

    @220 Teoretycznie każdy salon powinien mieć już microsimy do nowych umów i na wymianę.

  • -1

    222. ~Zael  2010-08-30 10:40:44  host: ebp18.internetdsl.tpnet.pl

    Miałem iPhone`a 3G...jak dla mnie totalna porażka, pozbyłem się go po 3 miesiącach. Ciekawy jestem czy 4 jest tak genialna, że warto za nią zapłacić na Allegro od 3 do 4 tys. Ludzie za te pieniądze kupuje się już bardzo przyzwoitego laptopa, a nie zabawkę dla półgłówków która pewnie regularnie łapie zwiechy.

  • -2

    223. ~natalia  2010-08-30 11:20:20  host: 178.182.4.84.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    "wiadomosc prosto od operatora dzwoniac na hotline powiedz ze, jestes abonamentem od 15 lat i dostajesz aj pona 4 gie pe za 1 zł przy ab za 45 zł umowa na 12 msc. Ważne tylko jutro!!!" ... do 209 :) Era w tym roku obchodzi 14 urodziny:) więc byłabym ostrożna z tym stażam:)

Dodaj swoją opinię