Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ceny Galaxy S7 i S7 Edge w ofercie sieci Plus

Ceny Galaxy S7 i S7 Edge w ofercie sieci Plus

LuiN 26 Lutego 2016 08:09

6 2

Sieć Plus rozpoczęła przedsprzedaż smartfonów Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Telefony dostępne są w zestawie z goglami Gear VR.



samsung galaxy s7 s7 edge




Wysyłka obu flagowców Samsunga ruszy 11 marca. Sieć Plus proponuje urządzenia wraz z planem taryfowym za 169,99 zł miesięcznie. Wraz z abonamentem tym zapłacimy za Galaxy S7 749 zł, a za Galaxy S7 Edge 1299 zł. Osoby przenoszące numer otrzymują 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. W czasie składania zamówienia istnieje możliwość wyboru też mniejszych taryf.

Przedsprzedaż rozpoczęły nieco wcześniej sieci Play, T-Mobile i Orange. Ceny telefonów na rynkach europejskich zebraliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy S7 Edge w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy S7 w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 15
  • 0

    1.  2016-02-26 08:36:52

    SILVER SILVER SILVER !!! Gdzie jest kolor silver titanium? Mam s5 i zaraz po prezentacji chciałem wyklikać preorder na s7 , ale nie ma opcji na kolor srebrny. Ekipa telepolis powinna podrążyć temat - Samsung uważa Polskę za kraj gorszego sortu?

  • 0

    2.  2016-02-26 08:44:25

    1, yanek - wszędzie ten komentarz będziesz teraz puszczał? Na wybranych rynkach w przedsprzedaży jest srebrny S7 Edge. Zwykłej S7 w srebrze doszukać się trudno jest nawet w USA.

  • 0

    3. ~cycuś dziadziusia  2016-02-26 08:52:24  host: n09-08-04.opera-mini.net

    ja osobiście lubie czarny. Nie brudzi sie od rąk.

  • 0

    4. ~  2016-02-26 09:21:08  host: 8.37.224.178

    śmieszą mnie takie typki co zamiast napisać przedsprzedaż piszą preorder

  • 0

    5.  2016-02-26 09:52:49

    LuiN, nie, tylko pod newsami na temat galaxy s7. To po co się tak hucznie chwalili, że dostępne w czterech kolorach? Upatrzyłem sobie srebrnego, a go nie ma, robią z ludzi idiotów.
    4: A mnie śmieszą typki, które nie rozpoczynają zdania od wielkiej litery oraz mają w d... interpunkcję.

  • 0

    6.  2016-02-26 10:39:52

    @5, yanek - za chwilę będę miał informację czy srebrny wariant trafi w ogóle na polski rynek.

  • 0

    7.  2016-02-26 10:53:30

    @yanek - srebrna wersja S7 i S7 Edge trafi na polski rynek pod koniec kwietnia. Prawdopodobnie na wyłączność dla którejś sieci.

  • 0

    8.  2016-02-26 11:57:42

    LuiN, dziękuję za szybką reakcję. Pisałem mail do samsunga, to dali mi wymijającą odpowiedź, jak dziecku z przedszkola. Chociaż chyba wolałem żyć w niewiedzy, kolejne 2-3 miesiące czekania na nowy gadżet...

  • 0

    9. ~  2016-02-26 13:55:59  host: 8.37.224.188

    @8 bo jesteś dzieckiem

  • 0

    10.  2016-02-26 14:17:43

    9: A Ty analfabetą. Ja przynajmniej z tego wyrosnę.

  • 0

    11. ~  2016-02-27 12:33:36  host: chaos.tpnet.pl

    4. Bo mu Google Translate nie przetłumaczył.

  • 0

    12.  2016-02-28 02:09:00

    11: I po co się wtryniasz między wódką a zakąskę? Notabene Twój wpis totalnie nieadekwatny do tematu artykułu.
    LuiN dzięki za przyśpieszenie decyzji ;-) Czarny S7 edge wyklikany, przy dobrych wiatrach 9 marca będzie w kieszeni.
    BTW - SPRZEDAM nowe, nieużywane , fabrycznie zapakowane google GALAXY VR Lite - cena do uzgodnienia, wysyłka 9-10 marca. Mogę puścić przez allegro. Mogę wystawić fakturę lub dać lepszą cenę i ksero swojej faktury zakupowej.
    Jakby ktoś zainteresowany to proszę priv wiadomość na forum.

  • 0

    13. ~  2016-02-28 18:00:25  host: ip54508155.speed.planet.nl

    Nie tylko w Polsce nie bedzie srebrnego bo i Holandia tez mieć nie bedzie na pewno nie od razu na starcie.

  • 0

    14. ~  2016-02-28 18:05:15  host: ip54508155.speed.planet.nl

    Czarny to plastik bombastik, biały dla lasek a złoty idealny dla kolesi trochę mniej męskich :D

  • 0

    15. ~nostiamo  2016-05-06 21:17:30  host: agaw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    odgrzewam pytanie. czy ktoś coś wie o srebrnej S7 w Polsce???? kiedy? gdzie ? czy w ogóle?

Dodaj swoją opinię