Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centertel zaniepokojony sytuacją w polskiej piłce

Centertel zaniepokojony sytuacją w polskiej piłce

WitekT 8 Sierpnia 2005 13:36

0 0

PTK Centertel zwrócił się do Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej z apelem o pilne podjęcie zdecydowanych działań mających na celu uzdrowienie sytuacji w polskiej piłce.

W związku z ostatnimi publikacjami w mediach na tematy związane z korupcją w rozgrywkach polskiej ligi piłkarskiej, PTK Centertel, jako Główny Sponsor Idea Ekstraklasy, zwrócił się do Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej przed jego nadzwyczajnym posiedzeniem zaplanowanym na środę 10. sierpnia, z apelem o podjecie zdecydowanych działań w celu wypracowanie mechanizmów, które uniemożliwią powtórzenie się podobnych nagannych praktyk w przyszłości oraz pozwolą na wyeliminowanie z oficjalnych struktur związku tych nieuczciwych przedstawicieli środowiska piłkarskiego, którym zostanie udowodniony w nich udział.
Jednocześnie PTK Centertel jako Główny Sponsor Idea Ekstraklasy zapewnia, że dołoży wszelkich starań i wsparcia wszystkim osobom, którym na sercu leży prawidłowy rozwój i dobre imię polskiego futbolu i w tym celu nadal będzie wspierać proces jej uzdrowienia oraz przywracania wiarygodności i zaufania w oczach kibiców.

Jako odpowiedzialny sponsor czujemy się związani z polską piłką. Oczekujemy, że z tej trudnej sytuacji, dzięki podjęciu odważnych decyzji, liga wkrótce wyjdzie oczyszczona i silniejsza, i podobnie jak to było w innych krajach, które zmagały się z podobnym problemem, stanie się to impulsem dla jej przyszłego organizacyjnego i sportowego rozwoju - powiedział Jean-Marc Vignolles, Dyrektor Generalny Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel.

Źródło tekstu: Centertel     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2005-08-08 13:42:37  host: external.ciech.waw.pl

  a ten fax zaginął albo doszedł nieczytelny ;-)

 • 0

  2. ~spisek  2005-08-08 13:52:07  host: cob161.neoplus.adsl.tpnet.pl

  smarowali smarowali to teraz im smar zastygł bo kapkę za długo tam siedział :) teraz to im się wszystkim do d dobiorą bo jak zaczna poważnie w tym grzebać to wyjdzie jak naprawdę wyglądał przetarg na sponsora ligi .... to jst taki list przestroga że mają być cicho

 • 0

  3. ~moja mac  2005-08-08 16:43:37  host: cmd158.neoplus.adsl.tpnet.pl

  zaniapokojony meheheh przecież oni robią po gacuach ze strachu żeby sprawa się nie wydała

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-209-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Od kogo powinno pochodzić oprogramowanie smartfonu?

Deutsche Telekom -

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet