Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centertel wspiera galę konkursu "Teraz Polska"

Centertel wspiera galę konkursu "Teraz Polska"

WitekT 31 Maja 2005 16:39

0 0

Centertel ponownie przyjał rolę Głównego Sponsora Koncertu Galowego Konkursu Teraz Polska.

Gala Konkursu jest uroczystym spotkaniem, podczas którego przedstawiciele polskich firm otrzymują wyróżnienia dla Najlepszych Produktów i Usług. Finał tegorocznej edycji odbędzie się 31. maja w Teatrze Wielkim w Warszawie.
Konkurs Teraz Polska już od 15 lat wspiera śmiałe idee, które przynoszą sławę i chwałę polskim przedsiębiorcom. Każdego roku uroczysty Koncert Galowy Konkursu jest ukoronowaniem twórczego myślenia, innowacyjności, a także nowatorskiego podejścia do prowadzenia biznesu. Te wartości są motorem sukcesu polskich firm, jak również całej polskiej gospodarki w Europie.

Centertel, mając na uwadze potrzebę promocji polskich towarów i usług, po raz trzeci z dumą przyjęła rolę Sponsora Głównego Koncertu Galowego Konkursu Teraz Polska. Pragnę podkreślić, iż PTK Centertel wspierając inicjatywę "Teraz Polska", wyraża swoje uznanie dla wartości popularyzowanych przez tę nagrodę, takich jak wysoka jakość, nowoczesność i innowacyjność. Idee i przesłanie wpisane w treść Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" są także dla nas drogowskazem, wskazującym kierunek, w którym podążamy, a także który uważamy za gwarancję sukcesu oraz uznania zarówno w Polsce, jak i w Europie – mówi Jean-Marc Vignolles, Dyrektor Generalny PTK Centertel.

Źródło tekstu: Centertel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet