Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centertel sponsorem meczu gwiazd

Centertel sponsorem meczu gwiazd

WitekT 10 Czerwca 2005 15:26

0 0

W najbliższą sobotę, 11. czerwca na stadionie Legii w Warszawie odbędzie się charytatywny Mecz Gwiazd piłkarskich z lat 80-tych Polska – Francja, którego sponsorem jest PTK Centertel.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na walkę z dystrofią Duchenne’a (DMD), najcięższą dystrofią mięśniową dzieci, dotykającą szczególnie chłopców.

Podczas meczu naprzeciw siebie staną legendy polskiej i francuskiej piłki nożnej. W drużynie gospodarzy nie zabraknie takich sław, jak Józef Młynarczyk, Stefan Majewski, Andrzej Szarmach, Zbigniew Boniek, Dariusz Dziekanowski czy Roman Kosecki. Z kolei trójkolorowych barw będą bronić m.in. Michel Platini, Alain Giresse, Patrice Loko, Bernard Casoni i Basile Boli. Trenerem zespołu gospodarzy będzie Antoni Piechniczek, gości poprowadzi Jean Djorkaeff.

To niecodzienne spotkanie Canal+ pokaże na żywo (sobota, 11 czerwca, o 14:40). Spikerami na stadionie będą dziennikarze stacji: Paulina Czarnota-Bojarska i Edward Durda. Relacji towarzyszyć będą wywiady z uczestnikami spotkania.
Mecz oldboyów jest organizowany przez firmę Main Events, a imprezie patronują m.in. Ambasada Francji i Polski Związek Piłki Nożnej. Honorowymi Patronami Sportowymi imprezy zostali: trener wszech czasów Kazimierz Górski i wielokrotny mistrz olimpijski Robert Korzeniowski.

PTK Centertel jest także w najbliższą sobotę 11. czerwca współorganizatorem pikniku dla dzieci z warszawskich domów dziecka pod hasłem: Mały Sport – Wielka Radość. W tym wyjątkowym pikniku organizowanym już po raz 10 udział weźmie ok. 400 podopiecznych domów rodzinnych i domów dziecka. Warszawski Piknik odbędzie się w najbliższą sobotę na terenie Domu Dziecka nr 3 im. Dziecka Warszawy, ul. Dalibora 1. Najważniejsze atrakcje, jakie czekają na dzieci to m.in.: turniej piłki nożnej i ping-ponga, biegi i konkurencje zręcznościowe, siatkówka, wyścigi na traktorach Hondy, przejażdżki samochodem rajdowym, przejażdżki Harleyami, sztuka teatralna, malowanie twarzy, przeciąganie liny, dmuchana zjeżdżalnia i wiele innych. Piknik Mały Sport – Wielka Radość jest charytatywną imprezą sportową, organizowaną dzięki pomocy wolontariuszy, harcerzy oraz wielu firm.

Polska Telefonia Komórkowa Centertel od wielu lat angażuje się aktywnie w różnorakie działania charytatywne na rzecz dzieci i młodzieży - z wykorzystaniem działań sportowych - w tym także w pomoc dla dzieci chorych oraz dla domów dziecka. Dlatego też cieszymy się, że dzięki naszemu tegorocznemu zaangażowaniu możemy wesprzeć obie te szczególne imprezy sportowe na rzecz dzieci - odbywające się w Warszawie w najbliższą sobotę 11. czerwca – zarówno Mecz Gwiazd Polska-Francja na rzecz dzieci chorych na dystrofię mięśniową oraz piknik dla dzieci z warszawskich domów dziecka "Mały Sport-Wielka Radość" - mówi Jacek Kalinowski, Rzecznik Prasowy PTK Centertel.

Źródło tekstu: Centertel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet