Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centertel partnerem IV Kongresu Infotela

Centertel partnerem IV Kongresu Infotela

WitekT 18 Maja 2005 15:45

0 0

PTK Centertel jest Partnerem Kongresu Infotela, który odbywa się w dniach 20-28. maja w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach na Mazurach.

Tegoroczny, IV Kongres Infotela pod hasłem: Komunikacja elektroniczna drogą do zwiększenia konkurencyjności w UE został zorganizowany przez wydawnictwo MSG Media z Bydgoszczy, przy współpracy Stowarzyszenia Upowszechniania Nowoczesnych Technologii – SUNT, a pod patronatem honorowym: Wojciecha Hałki, Podsekretarza Stanu ds. Łączności w Ministerstwie Infrastruktury oraz Witolda Grabosia, Prezesa Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty. W IV Kongresie Infotela potwierdziło udział ponad 100 reprezentantów z branży telekomunikacyjnej, administracji rządowej i samorządowej oraz średnich i małych firm.

Już po raz trzeci jesteśmy partnerem Kongresu Infotela, gdyż jest to bardzo ciekawa i efektywna inicjatywa integracji środowiska branży telekomunikacyjnej w Polsce z udziałem środowisk kształtujących oraz użytkowników usług telekomunikacyjnych. Podczas dorocznych Kongresów Infotela - z dala od zgiełku Warszawy i w miłej mazurskiej atmosferze - można swobodnie wymieniać poglądy na wiele istotnych kwestii dotyczących rozwoju polskiego rynku telekomunikacyjnego – także w kontekście naszego coraz aktywniejszego udziału w strukturach Unii Europejskiej – mówi Jacek Kalinowski, Kierownik Działu Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik Prasowy PTK Centertel.
Podczas dwudniowych obrad omówione zostaną liczne ważne aspekty funkcjonowania i rozwoju rynku telekomunikacyjnego w Polsce m.in.:
komunikacja elektroniczna w świetle prawa,
finansowanie rozwoju komunikacji elektronicznej,
dostęp do informacji elektronicznych w Polsce,
komunikacja elektroniczna w administracji państwowej i biznesie,
bezpieczeństwo komunikacji elektronicznej,
światowe trendy w komunikacji elektronicznej, kierunki rozwoju i ich wpływ na biznes oraz budowanie społeczeństwa informacyjnego w Polsce:
- WiMAX konkurencją UMTS?
- telefonia IP (wady, zalety i stan prawny),
- potrójna usługa – Triple-play,
- usługi dostępu do Internetu (mobile internet, Internet szerokopasmowy, Internet satelitarny itp.).

Więcej informacji o IV Kongresie Infotela w Internecie na stronie: www.techbox.pl.

Źródło tekstu: Centertel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet