Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centertel oddaje obsługę kasową

Centertel oddaje obsługę kasową

WitekT 20 Grudnia 2005 17:40

0 0
Od 29. grudnia nastąpią zmiany w kasach salonów Orange (których właścicielem jest PTK Centertel) dotyczące przyjmowania wpłat za rachunki telefoniczne abonentów. Od tej daty przyjmowane wpłaty będą obsługiwane przez zewnętrzną firmę PayTel.

Zmiany tym spowodowane to:
brak bezpośredniego księgowania pieniędzy do systemu billingowego,
termin księgowania pieniędzy na rachunek Centertela do 3 dni roboczych,
potwierdzenie wpłaty w formie wydruku z terminala.

Zmianom nie ulegają:
zabezpieczenie przed zablokowaniem telefonów po wpłacie w salonie,
odblokowania telefonów na podstawie wpłaty, które będą następować w maksymalnym czasie do 1,5 godziny od chwili wpłaty w godzinach pracy danego salonu.

W ramach testów już w chwili obecnej odbywają się odblokowania na podstawie wpłat dokonanych poprzez sieci płatności gotówkowych, np: VIA-Moje Rachunki, UniKasa, które docelowo będą również obsługiwane tak jak wpłaty w salonach Orange.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2005-12-20 17:59:27

    oni to wszystko oddają zewnętrznym firmom...bo sami sobie nie umieja poradzic :/

  • 0

    2. ~  2005-12-20 18:39:05  host: xdsl-522.zgora.dialog.net.pl

    Oddaja zewnetrznym zeby miec wiecej abonentow na 1 pracownika

  • 0

    3.  2005-12-20 18:42:16

    Szkoda, tak kasa była na koncie abonenckim od razu po wpłaceniu, teraz będzie to szło pewnie elixirem. Naliczenie punktów Profit może się przesunąć o kilka dni.

  • 0

    4.  2005-12-20 18:46:34

    oni tak zawsze wszystko pierdzielą. Każde przedsięwzięcie jest oddawane innej firmie do roboty. Beznadzieja. Co to za firma...jeszcze trochę i będzie to tylko sama "nazwa" bo wszędzie będzie szło podwykonastwo...
    Niech mi ktoś powie że wszystko idzie ku lepszemu to go normalnie wyśmieje :/ ...

  • 0

    5.  2005-12-20 18:49:03

    pozatym, albo mi się zdaje, albo jestem w błędzie ale nie wiem czy PayTel to nie jest firma powiązana z TP S.A. Gdzieś mi się tak obiło o uszy...

  • 0

    6.  2005-12-20 19:03:21

    jednak się nie myliłem. Firma córka Emitel'a ...a co za tym idzie TP S.A. Heh. Brawo dla Pana prezesa Vignolls'a ...oby tak dalej :] ....swoją drogą, zapraszam => http://www.emitel.pl/paytel.html

  • 0

    7.  2005-12-20 19:33:27

    czas na przeprowadzake....

  • 0

    8. ~Jedi  2005-12-20 21:16:03  host: eff37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Haha, a mnie to rybka. Uruchomiałem polecenie zapłaty za co dostałem doładowanie 25 zł i teraz co miesiąć 100 pkt. profit na każdy nr telefon płacony tą usługą :)

  • 0

    9.  2005-12-20 21:30:17

    PayTel jest dostawcą terminali do drukowania doładowań i widocznie będą mieli jakieś profity z tego, że oddadzą resztę obsługi tej firmie.

  • 0

    10.  2005-12-20 22:28:48

    żadne profity; To jedna firma. Poprostu któregoś wieczoru Józefiak z Vignolles'em pili wódkę i tak sobie uzgodnili...żeby więcej zamieszania było a mniej korzyści. Poprostu córka słucha się mamusi...

  • 0

    11. ~koral  2005-12-21 08:56:39  host: acrr162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Polecenie zapłaty... można się nie przejmować tą wiadomością. Wszystko samo się robi w ostatnim dniu płatności faktury.

  • 0

    12. ~Sam  2005-12-21 13:42:19  host: cox248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chodzi o pieniadze. Teraz albo pozniej abonenci beda placic za przelewy. Orange jak tp daje ciala i tyle

  • 0

    13.  2005-12-25 13:53:44

    ludzie nie denerwujcie sie nic zlego sie nie stanie przeciez Polacy sa bardzo bogatym narodem kazdy spi na pieniadzach to moga wiecej placic za jakosc, oraz uzywanie nowej marki wiec mozna oddac niektore prawa jeszcze innym firmom zeby zarobili. Klient ma kase to zaplaci

  • 0

    14. ~Gonzo  2006-01-05 14:05:04  host: pr20.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

    Zauważcie, że potwierdzenie jest drukowane na drukarce termicznej. W związku ztym już po niedługim czasie nie zostaje klientowi żaden dowód wpłaty. Mam wydruki z terminali kart płatniczych i część z nich już po kilku miesiącach jest nie do odcztania (przechowywane w ciemnym miejscu). Dopiero po stanowczym domaganiu się normalnej pieczątki na fakturze przybito mi ją. Nie wiem co będzie następnym razem? A może by tak zmienić operatora?

Dodaj swoją opinię