Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centertel niezadowolony z przegranej

Centertel niezadowolony z przegranej

WitekT 28 Lipca 2005 12:05

0 0

Polska Telefonia Komórkowa Centertel jest głęboko zaniepokojona faktem, że jej oferta została odrzucona w przetargu na rezerwacje częstotliwości 3,6 - 3,8 GHz (WiMAX) dla ogólnopolskich sieci łączności bezprzewodowej.

25. lipca Prezes URTiP w komunikacie o wynikach przetargu ogłosił zwycięzców. Oferta PTK Centertel nie została zakwalifikowana do oceny merytorycznej z powodu istniejących, zdaniem Komisji Przetargowej URTiP, uchybień formalnych. W opinii PTK Centertel wstępne analizy prawne potwierdzają, że zastrzeżenia Komisji nie są zasadne i nie dawały podstaw do odrzucenia oferty. PTK Centertel podejmie wszelkie prawnie dostępne środki w celu odwołania się od niemerytorycznych rozstrzygnięć.
Zdaniem PTK Centertel rozwiązania zaproponowane w ofercie są bardzo nowoczesne i zaawansowane pod względem technologicznym. Obecnie PTK Centertel jako jedyny z oferentów dysponuje odpowiednio dużym potencjałem i doświadczeniem niezbędnym do tego, by szybko rozwinąć i udostępnić usługi dla klientów w tym paśmie częstotliwości.

Należy podkreślić, że warunki finansowe zawarte w ofercie PTK Centertel były bardzo korzystne z punktu widzenia potencjalnych wpływów do Skarbu Państwa.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2005-07-28 13:39:00  host: qb178.internetdsl.tpnet.pl

    szokda bo zasieg EDGE maja najwiekszy wiec moze by cos pokazali z tym WiMaxem

  • 0

    2. ~jezzi  2005-07-28 17:14:00  host: dqb239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zaięg edge może i maja ale jeszcze zasieg nic nie da jak źle cała sieć działa a to jest już dużą wadą tego systemu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet