Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centertel nie zerwie umowy z PZPN w związku z aferą

Centertel nie zerwie umowy z PZPN w związku z aferą

WitekT 4 Sierpnia 2005 22:29

0 0

Po opublikowaniu przez Gazetę Wyborcza wywiadu z prezesem GKS Katowice Piotrem Dziurowiczem, w którym ujawnił on korupcyjne mechanizmy w polskiej piłce nożnej, sponsor rozgrywek Idea Ekstraklasy, PTK Centertel nadal będzie realizował swoje zobowiązania sponsorskie wynikające z umowy z PZPN.
Sprawy o których mówił w wywiadzie prezes GKS Katowice nas bezpośrednio nie dotyczą, gdyż miały miejsce w okresie, gdy PTK Centertel nie współpracował z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Będziemy realizowali nasze zobowiązania wynikające z zawartych umów i mam nadzieję, że dzięki naszemu zaangażowaniu w rozgrywki ligowe, takie sytuacje w przyszłości nie będą miały miejsca - powiedział rzecznik prasowy PTK Centertel Jacek Kalinowski.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~  2005-08-05 07:54:50  host: external.ciech.waw.pl

  "... i mam nadzieję, że dzięki naszemu zaangażowaniu w rozgrywki ligowe, takie sytuacje w przyszłości nie będą miały miejsca" Za to pewnie przeniosą własną kulturę korporacyjną (gubienie/nieczytelność faxów) do środowiska PZPN.

 • 0

  2. ~wiezeniedlakobietbialoleka  2005-08-05 17:35:00  host: dqa37.neoplus.adsl.tpnet.pl

  tia i tak lada moment zmienią nazwę ligi na orange wiec to im normalnie wisi

 • 0

  3.  2005-08-05 18:14:49

  Hehe... Za nic nie wypowiedzą tej umowy. Im więcej się mówi o lidze, tym głośniej o Idei/Orange. A to, że kupują mecze... Kogo to obchodzi? Grunt, że reklama za darmo.

 • 0

  4. ~gido  2005-08-11 17:17:59  host: dqb123.neoplus.adsl.tpnet.pl

  tylko troszkę nieciekawa reklama w kazdych mediach info że sposorowana przez ciebie liga jest jednym wielkim oszustwem i łapówkarstwem spoko

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.