Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centertel nagrodzony przez Volantis

Centertel nagrodzony przez Volantis

WitekT 28 Stycznia 2005 19:40

0 0

VolantisAward mVolantis, brytyjska firma będąca dostawcą rozwiązań służących Inteligentnej Adaptacji Treści i usług dla urządzeń mobilnych, przyznała nagrodę za najefektywniejsze wykorzystanie dostarczanych przez siebie rozwiązań.

Nagrodę otrzymał polski operator sieci komórkowej PTK Centertel za multimedialny komórkowy portal Świat Idei. Nagrodę wręczono 27. stycznia w trakcie konferencji prasowej, której gościem była m.in. olimpijska złota medalistka Otylia Jędrzejczak, promująca Świat Idei.

Nagroda została przyznana portalowi za wykorzystanie technologii, która pozwala pokazywać w każdym z tysięcy różnych telefonów łączących się ze Światem Idei jego najdoskonalszą postać. Świat Idei korzysta z bazy danych on-line Volantisa zawierającej informacje o ponad 1.300 telefonach, z których każdy opisany jest ponad 350 cechami. Dzięki niej Świat Idei jest w stanie "rozpoznać" telefon i dostosować treści prezentowane użytkownikowi do możliwości jego telefonu. Jest to rozwiązanie unikalne w skali kraju, żaden inny portal nie dysponuje podobną technologią umożliwiającą pokazywanie grafiki, czcionek, układu strony tak idealnie dobranych do pokazującego je telefonu.
Mark Watson, prezes firmy Volantis, tak uzasadnił przyznanie nagrody: Świat Idei dostarcza wiele usług o najwyższym standardzie, które dają jego użytkownikom poczucie wyjątkowości i otrzymywania produktu o najwyższej jakości, dlatego Volantis uważa, że to właśnie PTK Centertel zasługuje na tę nagrodę. Świat Idei jest przykładem na to, że można udostępnić użytkownikom usługi mobilne bez korzystania z technologii 3G, ale równie doskonale zaprojektowane, opatrzone świetną grafiką, gwarantujące wysoką jakość zarówno treści, jak i formy. Przykładem, z którego inni europejscy operatorzy mogliby się wiele nauczyć.

Krzysztof Sieczkowski, Dyrektor Biura Innowacji i Rozwoju Produktu, PTK Centertel skomentował przyznanie nagrody: Tworząc Świat Idei powołaliśmy do życia portal nowej generacji mający na celu zadowolenie każdego odwiedzającego go użytkownika. Do tego przedsięwzięcia potrzebowaliśmy partnerów rozumiejących, że dostarczenie każdemu naszemu klientowi na każdym poziomie usług przygotowanych specjalnie pod jego kątem było niezbędne do osiągnięcia tego celu i odniesienia sukcesu: AMG.net i Volantis podzielały naszą wizję i pomogły nam ją urzeczywistnić. Czujemy się szczęśliwi i zaszczyceni, że Volantis wyróżnił nas swoją nagrodą.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-7-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet