Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centertel i Polkomtel w TOP20 europejskich operatorów

Centertel i Polkomtel w TOP20 europejskich operatorów

WitekT 27 Grudnia 2007 11:48

0 0
PTK Centertel i Polkomtel po III kwartale utrzymały się na 19. i 20. miejscu w rankingu największych europejskich operatorów komórkowych - pisze Gazeta Prawna.

W III kwartale w całej Europie przybyło 20,1 mln nowych klientów, z czego w samej Polsce 1,4 mln.

Dziesięciu największych operatorów ma w sumie około 39% ogółu klientów sieci komórkowych w Europie.


Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2007-12-27 11:53:42  host: acle146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a era sie nie liczy hahahaha

  • 0

    2. ~Templariusz  2007-12-27 12:00:28  host: 212.160.172.70

    No właśnie, a gdzie moja kochana PTC :D

  • 0

    3. ~  2007-12-27 12:06:36  host: acmr169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przemek910 się załamie fan ery :(

  • 0

    4. ~Bury  2007-12-27 12:07:48  host: public-gprs45374.centertel.pl

    Może Era trafiła na 21 miejsce? :)

  • 0

    5.  2007-12-27 12:12:24

    PTC walczy o utrzymanie w 2 lidze ;)

  • 0

    6. ~maramba  2007-12-27 13:48:17  host: 212.180.248.60

    hehe, za ere to bym najmniej bym sie martwil, maja dobre wyniki i oferty urodzinowe oraz swiateczne potwierdzaja pozycje rynkowa... a te liczby to raczej przeszlosc, z taka strategia, ktora podal Pan Gapinski, nie zanosi sie na lata miodu i wina w Polkomtelu... pozostaje tylko powiedziec: "krzyz na droge, Panie Wladco"

  • 0

    7. ~konu  2007-12-27 14:42:37  host: acpd211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o to orange niezla ma pozycje lepsza od polkomtela nie mowiac juz o erze.przy czym co jest chyba warte podkreslenia najmniej wydaja na reklame

  • 0

    8. ~Templariusz  2007-12-27 15:15:30  host: 212.160.172.70

    Pewnie ranking jest lipny :D

  • 0

    9.  2007-12-27 15:35:39

    #3: PTC zbyt wileką firmą jest by znalazła się w skali ;-) . A resta to takie malutkie firmy, co na ostatnich pozycjach w TOP20 ladują... To aż taki zaszczyt? ...

  • 0

    10. ~  2007-12-27 16:03:28  host: acmv68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przemek910 nie ośmieszaj się era to przeszłość liczy się play era jest jak twój nick jakiś 910 hahahaha

  • 0

    11.  2007-12-27 17:19:58

    a Era daleko z tylu...

  • 0

    12. ~ttt  2007-12-27 20:01:47  host: ip-157-25-234-106.multimo.gtsenergis.pl

    Widać, że Era wciąż odczuwa "efekt Germanosa".

  • 0

    13. ~art  2007-12-27 21:36:16  host: gnf244.internetdsl.tpnet.pl

    cóż, wciskanie kitu w Plusie idzie dobrze, mimo wątpliwej oferty, ciemny lud to kupuje... PS. co łączy Plus i PiS? rozsyłanie instrukcji postępowania... :)

  • 0

    14.  2007-12-28 20:50:19

    #10 teraz to Ty się ośmieszasz. "neoplus.adsl.tpnet.pl" mówi samo za siebie.

Dodaj swoją opinię