Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centertel chce utrzymać swój udział w rynku

Centertel chce utrzymać swój udział w rynku

WitekT 12 Listopada 2007 12:55

0 0

Centertel chce utrzymać swój dotychczasowy udział w rynku, który oscyluje na poziomie 35-36% pod względem ilościowym.

W tej chwili jesteśmy liderem i ta pozycja została umocniona, na pewno chcemy utrzymać 35-36% w perspektywie trzech lat. Teraz mamy 35% z kawałkiem - powiedziała Iwona Kossmann, członek zarządu Telekomunikacji Polskiej.

Kossmann dodała, że nasycenie licząc kartami SIM przekroczyło już jakiś czas temu 100%, ale realne, jej zdaniem, wynosi trochę ponad 80%.




Na pytanie o wartościowy udział Centertela w rynku odpowiedziała, że zawsze chcemy posiadać wyższy udział wartościowo niż ilościowo.

Kossmann szacuje też, że Play w perspektywie trzech lat będzie miał 10% rynku w ujęciu ilościowym.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~eSiK  2007-11-12 13:26:46  host: atropos.tpi.pl

    WitekT: "powiedziałA Iwona Kossman" ;) Czyli wychodzi na to że Orange znowu jest number 1? Mimo iż pracuję w tej sieci to jestem totalnie zaskoczony :| "Kossmann dodała, że nasycenie licząc kartami SIM przekroczyło już jakiś czas temu 100%, ale realne, jej zdaniem, wynosi trochę ponad 80%" - trochę zagmatwane jest to zdanie... Przebudowałbym je trochę ;)

  • 0

    2. ~mirekb  2007-11-12 13:36:32  host: hii226.internetdsl.tpnet.pl

    po prostu mowi ze rozdawanie starterow to lipa zeby nadązyc za liczbami a nie wybieg utrzymujacy klienta..

  • 0

    3. ~dt  2007-11-12 13:38:56  host: wap.plusgsm.pl

    Co ta Kossman mowi? Jakie umocnienie? Roznica miedzy Orange a Plusem jest coraz mniejsza wrecz iluzoryczna (ok. 100tys) i to w kartach prepaid...

  • 0

    4. ~  2007-11-12 13:45:44  host: p01-15.opera-mini.net

    Plus jeszcze niepodal wynikow za 3 kwartal wiec pewnosci niema

  • 0

    5. ~ptok  2007-11-12 14:13:39  host: chello087207040131.chello.pl

    Jak to się ma do wypowiedzi p.Oliwy??? http://www.telepolis.pl/news.php?id=9773

  • 0

    6. ~ptok  2007-11-12 14:15:23  host: chello087207040131.chello.pl

    No dobra, nie doczytałem. Jedno nie kłóci się z drugim, ale.........

  • 0

    7.  2007-11-12 14:37:33

    dt - myślę, że po zmianach w zarządzie Polkomtela, różnica ta znowu zaczęła rosnąć ;-)

  • 0

    8. ~viper  2007-11-12 14:53:06  host: dqs198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niedawno sporo mówili o tym że stawiają na utrzymanie klienta ja to rozumiem tak że będą atrakcyjniejsze warunki na przedłużenie umowy niż u innych operatorów jesli tak będzie to mają szanse pozostania liderem

  • 0

    9. ~szczepoch  2007-11-12 15:25:55  host: aacr154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi się kończy umowa za miesiąc w orange, wysłuchałem ich propozycji i zerwałem umowę po 6 latach. Do jakości obsługi nic nie mam ale ta sieć stoi z cenami.. tak to na pewno mnie nie przekonają na kolejne 2 lata. Lepiej brać prepaid albo abo w play.

  • 0

    10.  2007-11-12 16:02:40

    ma racje!!! Polityka cenka- nowych ile się da nałapać, ale co do utrzymania to tylko tych z wysokim ARPU. każdy op tak działa, ale centek wybitnie

  • 0

    11. ~abc  2007-11-12 18:27:12  host: eeq127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oliwa zawsze na wierzch wypływa ;) niestety :( Ja też chcę - tak jak oranżada - tyle, że Maybacha, Ferrari i gwiazdkę z nieba (to tak na dobry początek).

  • 0

    12. ~Hose  2007-11-12 18:37:16  host: 194.39.141.10

    A dopiero co mówili że nie chodzi im o ilość. Chyba powinni wypracować wspólne stanowisko, albo zależy im na liczbie klientów, albo też nie zależy im. W tej chwili to jakaś kompromitacja...

  • 0

    13. ~dt  2007-11-12 18:54:17  host: wap.plusgsm.pl

    Jardo- w III Q Plus zdobyl ok. 30tys wiecej i to juz mozna stwierdzic na podstawie danych reszty opow...

  • 0

    14.  2007-11-12 18:55:37

    chcieć to i ja wiele rzeczy bym chciał. Moim zdaniem utrzymanie pozycji przez Centusia jest technicznie awykonalne

  • 0

    15. ~  2007-11-12 19:18:52  host: 193-mia-12.acn.waw.pl

    To bardzo proste. Jak moźna wypracować wynik w nowych aktywacjach, czyli pozyskaniu, skoro większość kadry manager'skiej juź odeszła...NIe mają innego wyjścia, jak utrzymanie klienta oraz transmisja danych, gdyź to robi się samo...Co do nasycenia, to realne jest 86,7%.

  • 0

    16. ~xxx  2007-11-12 22:58:00  host: 88-199-134-2.tktelekom.pl

    hahah ta pani jest smieszna !!!!!!!! chyba sie nie slyszy co mowi!!!!orange jest na 3 miejscu 1. plus 2. era 3. orange 4. play (ale juz niedlugo!)nie wierzcie tym danym sa zawyzone orange to shit jak ich duzo !!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    17. ~lukaszkkk  2007-11-13 21:46:06  host: 212.160.172.70

    abc: Maybacha rozumiem, Ferrari tez, ale po co ci gwiazdka z nieba ?

  • 0

    18. ~dt  2007-11-13 22:02:47  host: wap.plusgsm.pl

    Ok. Zapomnialem o MVNO i zawyzylem dane Plusa.

  • 0

    19. ~kali  2007-11-19 15:13:13  host: dynamic-87-105-245-10.ssp.dialog.net.pl

    czas już sie rostać z orange. Mm 4 telefony na firme i wszystkie przenoszę do play bo to co wyprawia orange to już przesada wymienic telefon można nie na 6 miesięcy jak było tylko na 2 miesiące przed końcem umowy po drugie ceny telfonów nawet na firme kosmos plus drogie usługi w playu dostaje ten sam tel. za 300zł mniej i w abonamencie mam 500 minut a nie tak jak w orange 120 ..

  • 0

    20. ~orange'owiec  2007-11-21 21:11:25  host: ehost-2.mtm-info.pl

    Co Ci po 500 minutach, skoro niewykorzystane przepadają?

Dodaj swoją opinię