Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centernet z telefonami Hyundai?

Centernet z telefonami Hyundai?

WitekT 13 Marca 2009 09:22

0 0

NFI Midas i Hyundai Mobile Europe będą prowadzić negocjacje w sprawie utworzenia przez giełdowy fundusz firmy Hyundai Mobile Polska, jedynego dystrybutora w Polsce produktów Hyundai Mobile Europe.

Na mocy postanowień listu strony uzgodniły 30-dniowy okres wyłączności w zakresie negocjacji zmierzających do podpisania umowy gwarantującej funduszowi bądź podmiotowi od niego zależnemu wyłącznego prawa do utworzenia podmiotu Hyundai Mobile Polska, jedynego dystrybutora w Polsce produktów Hyundai Mobile Europe (m.in. telefonów komórkowych Hyundai) dotąd niedostępnych na naszym rynku - poinformował fundusz w komunikacie.

Operator podpisał już kilka umów i listów intencyjnych. Z Centertelem pięcioletnią umowę na roaming krajowy o wartości 100 mln zł, z Comarchem - pięcioletni kontrakt o wartości 30 mln zł. Spółka ma też umowę ramową z Huawei o wartości 76 mln euro, ale Centernet opóźnia terminy podpisania ostatecznej umowy z chińskim dostawcą sprzętu.
Operator obiecuje ruszyć do maja, a od dziś startuje z serią programów edukacyjnych w TV Trwam, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Hyundai Mobile Europe rozpoczął działalność w 2008 roku. Firma ma zbudować w Europie sieć sprzedaży i dystrybucji produktów azjatyckiego koncernu Hyundai Corporation. Obecnie zarządza sprzedażą i dystrybucją telefonów komórkowych marki Hyundai w 23 krajach w Europie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2009-03-13 09:30:10

    @witekt: fajne nowe slowa: 'podpisaniaumowy', 'nanaszym', 'mazbudować', 'produktówa', 'zjatyckiego' ;). Poza tym w drugim akapicie przydaly by sie jeszcze jakies przecinki /nie jadles WitekT-u sniadania?? ;) bo spacje zjadasz :P /

  • 0

    2.  2009-03-13 09:34:42

    :) word mi psikusa zrobił - już poprawione, dzięki! :-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet