Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Centernet wyedukuje widzów TV Trwam

Centernet wyedukuje widzów TV Trwam

WitekT 12 Marca 2009 18:14

0 0

Centernet przygotowała program edukacyjny o telefonii komórkowej dla TV Trwam. Program rusza w piątek 13. Kwietnia i będzie miał 6 odcinków, które mają mówić, co to jest SMS, czy jak doładować telefon - pisze Puls Biznesu.

Ten program to jest przygotowanie do wprowadzenia marki. Ruszamy nie wcześniej niż po Wielkanocy, najpóźniej do końca maja - mówi Anna Gołębicka, dyrektor marketingu Centernetu. Zgodnie z zapisami koncesji, operator musi wystartować do końca maja tego roku.

Centernet rozpoczął współpracę z telewizją Tadeusza Rydzyka w październiku zeszłego roku, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.




Operator podpisał już kilka umów i listów intencyjnych. Z Centertelem pięcioletnią umowę na roaming krajowy o wartości 100 mln zł, z Comarchem - pięcioletni kontrakt o wartości 30 mln zł. Spółka ma też umowę ramową z Huawei o wartości 76 mln euro, ale Centernet opóźnia terminy podpisania ostatecznej umowy z chińskim dostawcą sprzętu.

Wszystkie działania z naszej strony są już bardzo zaawansowane. Mamy najważniejsze elementy systemu, zamówiliśmy już karty SIM, przygotowywane jest wsparcie marketingowe. Jesteśmy aktualnie przed integracją z partnerem telekomunikacyjnym i testami - mówi Gołebicka.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~ZICO  2009-03-12 21:45:22  host: wap.plusgsm.pl

    kwistas-dziecko-to ty sie lepiej nie osmieszaj. Ty chyba wogole nie zdajesz sobie sprawy jak wplywowa osoba jest o.Rydzyk. Czasy nasmiewania sie z niego juz dawno minely. Teraz kazdy, kto choc troche sie interesuje jego dzialalnoscia traktuje go powaznie i uwierz mi, ze nie jest to tylko Centernet. Radze zorientowac sie w sytuacji a nie wypisywac szczeniecych glupot.

  • 0

    15.  2009-03-12 21:57:50

    Naciśnięcie "Memory fajf" nie wystarczy ;) Można zaprogramować klawisze do radia, numery premium, msza przez mobile tv. Poważnie to ja przepraktykowałem właśnie programowane klawisze z numerami docelowymi, telefon z klapką do odbierania, smsy zbędne. Proste to jak budowa cepa.

  • 0

    16. ~lee  2009-03-12 22:03:40  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    tak!! "W rodzinie" rusza ponoć po świętach ech :( co to wogóle ma być?! Kurde nie to chyba zły sen...

  • 0

    17. ~ski8  2009-03-12 22:11:10  host: 143.8.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

    @14 po co on zaczyna kolejne biznesu rozkrecac? malo to juz zeruje na starszych latwych w manipulacji ludziach? na prawde od potrzebuje jeszcze wiecej kasy? wstyd mi, ze musi ta jego roglosnia znajdowac sie akurat w moim miejscie...

  • 0

    18. ~ciapek  2009-03-12 22:20:35  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    TORUŃ GSM :D - czyli orange jakies 40gr + 25 dla nich +22% VAT = 0,79gr :) a do PLAY z 2 złote :D:D:D

  • 0

    19. ~ski8  2009-03-12 22:24:06  host: 143.8.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

    @18, prosze nie laczyc miejscowoscie w ktorej mieszkam z ty co robi ten biznesmen, zwany "ojcem" - hahaha. Toruń przeprasza za niego kolejny raz...

  • 0

    20. ~ski8  2009-03-12 22:27:06  host: 143.8.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

    @10 pomysl dobry, czemu nie.. ale nie przez tego czlowieka ! byla proba sieci dla osob starych przez firme trzecia, a nie przez zakonnika i mysle ze w taki sposob powinno to robic... Sami swoi - o ta marke mi chodzi ;)

  • 0

    21. ~mirekb  2009-03-12 22:27:23  host: apn-95-41-154-47.gprs.plus.pl

    kolejny sim do kolekcji..sprawdzimy jak poszły testy w praktyce.centertel na my awonie dawał rade,jeszcze wtedy na gprs.chyba ze wykupuja tylko min/sms.w sumie nie ten target ale oczekuje cennika;-)mvno na centertelu szalu nie zrobily,moze ten?ale bedzie reklama:w tv gadka o eutanazji,aborcji,in vitro(poniekad tematy zastepcze byle jak najmniej o kryzysie=PR) wtedy kazdy słuchacz z grupy docelowej bieze za komóre i dzwoni wyrazic swój sprzeciw na antenie czy tez pomodlic sie porozmawiac na jakis temat na ktorym sie znamy i inne.mozna dzis wszystko.mysle ze Ojciec Dyrektor nabije troche "aktywnych kart sim",zawsze w Niego wierzyłem

  • 0

    22. ~ciapek  2009-03-12 23:06:21  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    ciekawe czy o premium SMS tez będzie.... w szczególności tych za 25 złoty :D

  • 0

    23. ~fds  2009-03-12 23:13:43  host: chello089076118163.chello.pl

    Hehe:) Moge sobie ruszac jako MVNO, ale to sobie moze prawie kazdy. Nie trzeba do tego czestotliwosci. Jakiego CenterNET bedzie miec MTR'a? 16gr?

  • 0

    24. ~ukenamuniu  2009-03-12 23:24:44  host: 86-59-n1.aster.pl

    Jedna lekcja o tym, że aparaty bardziej szkodliwe od stacji- by wiara nie blokowała budowy stacji bazowych.

  • 0

    25.  2009-03-12 23:34:08

    3, pb - te aparaty dla starszych osób to bardzo sensowna myśl, wszędzie wszystko maciupkie i skomplikowane, a przez to dla wielu osób zbyt skomplikowane i niewygodne w obsłudze. 24, ukenamuniu - a to, to koniecznie:)

  • 0

    26.  2009-03-13 01:24:19

    No właśnie pb, LuiN, zgadzam się. IMHO kluczową kwestią dla targetu "radyjowego" są właśnie adekwatne aparaty (+edukacja) a niekoniecznie superniskie stawki. NPonadto, ja uważam, że powinni zaoferować też jakiegoś postpaida: pakiet kwotowy za góra dychę. Oczywiście można rozciągnąć terminy ważności doładowań jak we Freshu albo i bardziej, ale chodzi też o to, by użytkownikom nie zabrakło nagle kasy na koncie. I nie ma coś się obrażać, że Ojciec Dyrektor "cośtam cośtam". Przypuszczam, że tzw. mohery to jest ostatnia w miarę jednolita grupa w .pl, która może nie mieć komórek i to nie z powodu braku pieniędzy ale (jak przypuszczam) strachu przed szeroko rozumianą nowoczesnością. A w dodatku ta grupa jest podatna na wpływy Ojca i jego świątobliwych współpracowników.

  • 0

    27. ~  2009-03-13 07:51:27  host: dur36.internetdsl.tpnet.pl

    no to teraz naucza robic przelew smsem na tv trwam

  • 0

    28.  2009-03-13 12:12:47

    Nie, to lokalny operator w Rybniku na śląsku. Jakie o z kreską?

  • 0

    29.  2009-03-13 12:14:08

    LuiN - Tylko, że Huawei nie ma takich aparatów.

  • 0

    30.  2009-03-13 12:27:41

    rafiki - może rzucą się też na inne marki; poza tym nie wolno bagatelizować możliwości Huawei'a - w razie potrzeby myślę, że dadzą radę taki telefon wyprodukować na "specjalne zamówienie":)

  • 0

    31.  2009-03-13 19:46:42

    Wtedy to kosztuje eXtra ;)

  • 0

    32. ~  2009-03-14 11:43:07  host: f96-052.opera-mini.net

    EDUKACJA widzów tv trwam .... he-he, dowcip roku, toż to już brzmi kuriozalnie, powinni jako głównego specjalistę od edukacji zatrudnić niejakiego Romana G.

  • 0

    33.  2009-03-14 15:00:38

    Akurat Roman G. miał duże predyspozycje do pełnienia funkcji naczelnego kuratora. Popatrzcie ilu dresiarzy wychował na polityków. Poza tym chciał rozdzielić uczniów dobrych od złych.

Dodaj swoją opinię