Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CenterNet weźmie udział w pilotażu DVB-H

CenterNet weźmie udział w pilotażu DVB-H

WitekT 20 Października 2009 14:01

0 0

Info-TV-FM podpisała z CenterNetm porozumienie o współpracy w programie pilotażu telewizji mobilnej. List intencyjny jest ważny do 30. czerwca 2010 roku, w przypadku braku porozumienia w zakresie negocjowanych warunków współpracy i nie zawarcia umowy porozumienie o współpracy wygasa.



W ramach realizacji programu pilotażowego, Info-TV-FM będzie rozprowadzał programy radiofoniczne oraz telewizyjne, w technologii DVB-H na rzecz CenterNetu. CenterNet dostarczy zaś do wybranych osób końcowe urządzenia telekomunikacyjne oraz karty SIM umożliwiające korzystanie z usług Info-TV-FM.




Przypomnijmy, że Info-TV-FM podpisało podobne listy intencyjne m.in. z Cyfrowym Polsatem, UPC, Vectrą i wielkopolską Ineą.

Szerzej o ofercie Info-TV-FM pisaliśmy w tej wiadomości. Na razie żaden z czterech największych operatorów komórkowych nie wyraził zainteresowania ofertą DVB-H.

Źródło tekstu: NFI Magna Polonia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~  2009-10-20 14:39:13  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Kolejny list intencyjny CenterNetu... a budowy własnych stacji bazowych nadal nie widać...

  • 0

    2. ~  2009-10-20 14:45:20  host: v02-15.opera-mini.net

    Rzeczywiście same potęgi podpisały listy intencyjne na DVB-H. Nie wróży to biznesu dla Info-TV-FM.

  • 0

    3. ~mirekb  2009-10-20 14:54:11  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    niech sie wezmą za budowanie sieci,choc wiadomo ze warunki jako mvno na ptc mają tak dobre ze nie bardzo sie to oplaci.moze niech tam gdzie mają najwieksze natezenie ruchu postawią chociaz..a dvbh to chyba dla prestiżu ;-)

  • 0

    4. ~pbe  2009-10-20 15:06:21  host: 217.147.104.142

    @3: A to CenterNet ma gdzieś jakiś większy ruch, poza Toruniem gdzie 3 stacje już stoją?

  • 0

    5.  2009-10-20 17:28:28

    I TV Trwam będą chcieli dołożyć do pakietu ? ;) Centernet to tylko listy intencyjne podpisuje,obiecuje nie wiadomo co,a jak stał w miejscu,tak stoi,w przeciwieństwie do Aero2/Mobylandu.

  • 0

    6. ~qma  2009-10-20 18:08:26  host: v02-14.opera-mini.net

    Nie wiecie ze to wszystko jest ukartowane? CP, centernet, mobyland, aero2 i Info-TV-FM sa powiazane! Sprawdzcie sobie jakie czestotliwosci posiadaja te firmy! W 4 zrobia w konia. To bedzie Polski kolos telekomunikacyjny! Przypomnicie sobie te slowa! QMA

  • 0

    7.  2009-10-20 18:10:58

    A wiadomo coś kiedy Centernet wystartuje z jakimiś normalnymi usługami?Np z marką Extreme Mobile?

  • 0

    8. ~Franziska Bronstein  2009-10-20 18:33:40  host: 212.2.99.201

    Jak dobrze, że jest Telepolis! Jak dobrze, że pisze tu opinie QMA! Teraz już wiem, że dobrze robię omijając Toruń obwodnicą po drodze z Gdańska do Bełchatowa. Bo by mnie jeszcze ten "kolos telekomunikacyjny" w Toruniu przygniótł.

  • 0

    9.  2009-10-20 18:43:31

    Będzie kolos telekomunikacyjny jak świątynia Opatrzności Bożej ;) - budują,budują,a skończyć nie mogą. Centernet niech jeszcze trochę podupadnie,to P4 go kupi za grosze i może wreszcie zapewni pojemność GSM w miastach.

  • 0

    10.  2009-10-20 20:23:23

    Być może wprowadzą jakąś naprawdę ciekawą ofertę pre-paid, gdy już się połącza w jedną sieć z aero2, Mobylandem i resztą. Jak na razie to CenetNet jest "najlepszym" operatorem pod względem kolekcjonowania listów intencyjnych. :-|

  • 0

    11. ~  2009-10-20 20:39:46  host: p07-04.opera-mini.net

    Puki co jedynie o jakiej realnej w jakimś tam sposób współpraca będzie to 22października na wspólnej konferencji aero2 i sferii..

  • 0

    12.  2009-10-20 20:55:13

    11 - też właśnie liczę na tą konferencję. Może wreszcie powiedzą coś ciekawego i sensownego.

Dodaj swoją opinię