Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CenterNet podpisał umowę na 160 mln zł z toruńskimi mediami

CenterNet podpisał umowę na 160 mln zł z toruńskimi mediami

WitekT 14 Czerwca 2009 22:33

0 0

13. czerwca CenterNet zawarł z fundacją Lux Veritatis umowę o współpracy przy tworzeniu o prowadzeniu telefonii komórkowej pod marką wRodzinie oraz określa działania w obszarach marketingu, dystrybucji, sprzedaży oraz obsługa klienta.

Umowa jest efektem kilkumiesięcznych wspólnych działań zainicjowanych porozumieniem podpisanym 3. października 2008 roku. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Na mocy umowy CenterNet wraz z fundacją Lux Veritatis uruchomi usługi komercyjne dla społeczności skupionej wokół Radia Maryja, TV Trwam, Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, Naszego Dziennika oraz Fundacji Nasza Przyszłość.




Postanowienia umowy:
określenie obowiązków stron w zakresie realizacji szerokiego wachlarza wspólnych działań marketingowych,
budowa sieci dystrybucji oraz warunki sprzedaży produktów w docelowo 2 tys. punktach sprzedaży w Polsce,
szczegóły realizacji działań obsługi klienta dedykowanych grupie docelowej,
na mocy umowy znak towarowy wRodzinie pozostaje współwłasnością stron w równych częściach,
pierwszy etap współpracy dotyczy produktów prepaid, później planowany jest start oferty abonamentowej,
zgodnie z umową, do 27. czerwca CenterNet podpisze kolejne dwie umowy z podmiotami wskazanymi przez fundację Lux Veritatis, dedykowanymi do bezpośredniej współpracy w obszarach wskazanych w umowie.

Umowa jest zawarta na czas nieokreślony. CenterNet wartość przedmiotu umowy (wraz z w/w dwiema umowami wykonawczymi) szacuje na około 160 mln zł. W umowie zawarte zostały postanowienia określające kary umowne, których maksymalna wartość wynosi 30 mln zł.

CenterNet oficjalnie wystartował z ofertą w ostatnich dniach maja, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: NFI Midas, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2009-06-14 22:42:10  host: host-n2-77-160.telpol.net.pl

    Juz to widze... Umowa na 24 miesiace, myPhone 1050 senior (jak wyjdzie) + dekoder TV TRWAM za 1zl, abonament 100zl/miesiac, w tym nielimitowane rozmowy w sieci i na antene Radia Maryja i 10 minut poza siec. Cena abonamentu jeszcze do ewentualnej zmiany.

  • 0

    3. ~  2009-06-14 22:54:48  host: public59314.cdma.centertel.pl

    jak dla mnnie kompletna kaszana nie wiem na co ty czekasz wg mnie nic ciekawego nie wymysla. a znajac rydzyka to kto wie czy zyskow niw beda mieli niezlych

  • 0

    4. ~jojo  2009-06-14 22:59:34  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    Może jak jakiś naiwniak czekam na cuda... Niekoniecznie od ojca R. ;-)

  • 0

    5. ~  2009-06-14 23:21:03  host: public59314.cdma.centertel.pl

    cud sie stanie jak emeryci rusza po startery i abonamenty no alena tym skorzysta ojciec r najbardziej mi szkoda tych ludzi co to kupia no ale jak rydzyk powie to rzecz swieta

  • 0

    6. ~  2009-06-14 23:30:23  host: f96-024.opera-mini.net

    1milion zrobia w 2lata ale zrobia.ojciec Tadeusz da rade.jak zawsze.wedkarze gorzej..juz wiemy czemu ptc stawia gsm;).sim na bank kupie,moze na plebanii?powodzenia.mirekb

  • 0

    7. ~nick  2009-06-14 23:38:54  host: adqe213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli ta niedawno przedstawiona oferta wcale nie była zaporową ściemą tylko pewnie tańszą, promocyjną wersją własciwego cennika. Może dla nas jest drogo ale jak ojciec dyrektor rozkarze to nie ma takiej możliwosci by w emeryckich portfelach nie znalazło by sie kilkaset zł miesiecznie na telkom wRodzinie.

  • 0

    8. ~  2009-06-14 23:41:22  host: nat05.rtk.net.pl

    do 7: no - to by było dopiero - ale znając pomysły o. Rydzyka - wszystko jest możliwe...

  • 0

    9. ~RiV  2009-06-14 23:42:43  host: awk138.internetdsl.tpnet.pl

    Wspólnika wybrali sobie nieźle. Ciekawe jak mają zamiar trafiać do młodych, którzy gardzą tym środowiskiem przeważnie. Oferta będzie musiała być bardzo atrakcyjna i wolna od maryjnej propagandy. Średnia wieku klientów operatora 65 lat i problemy z abonamentem, bo znaczny ich procent umiera zaraz po podpisaniu umowy... Hasło reklamowe "Jezus już podpisał umowę! A Ty?". Promocja: +10 pkt do zbawienia. Wyślij SMSa o treści OJCIEC TADEUSZ na numer 666. Koszt średnia krajowa renta...

  • 0

    10. ~jojo  2009-06-14 23:45:29  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    RiV - Jak mają zamiar trafić do młodych...? Replay. CenterNet ma zamiar wprowadzić SWOJĄ WŁASNĄ markę dla młodzieży Extreme Mobile!

  • 0

    11.  2009-06-15 00:23:09

    ament!

  • 0

    12.  2009-06-15 00:58:24

    Nie wiadomo, czy płakać, czy się śmiać. Ewidentnie taką kampania szukają frajera i to na starcie.

  • 0

    13. ~*  2009-06-15 01:04:54  host: jasien-020-000-032.nat0.sta.nsm.pl

    mam wrażenie, że będzie to mocno zbliżone do amway'a, avonu, czy jak im tam... a sieć pewnie stworzą głównie po to, żeby emeryci i renciści mogli słać SMSy specjalne jeden za drugim na wiadome konto... tym bardziej, że wiercenia mają być wznowione...

  • 0

    14.  2009-06-15 01:24:54

    ciezko im bedzie pogodzic pod jednak marka kilka roznych srodowisk dlatego tworza sumbarki. to co zostalo zaprezentowane, bylo pod marka centernet, wrodzinie bedzie osobna marka, zapowiadany xtrmob rowniez wiec wychodzi na to ze bedzie to taki MVNE ale na wlasnej infrastrukturze. dziwie sie, ze poszli na uklad z LV, ktorej zarzuca sie wiele nieprawidlowosci w funkcjonowaniu, a juz tym bardziej jej zalozycielowi. wyglada na to, ze ludzie Karkosika wychodza z zalozenia, ze zadna kasa nie smierdzi. Szkoda mi tylko tych zaslepionych radiosluchaczy, ktorzy gdy tylko uslysza kilka przychylnych komentarzy, poleca do sklepow kupic starter/zestaw do dzwonienia. jestem tylko ciekaw czy beda namawiac do rezygnowania ze stacjonarnego ;)

  • 0

    15. ~sympatyczny  2009-06-15 01:46:56  host: chello087206026073.chello.pl

    @thonka: jestes genialny, ze tez wczesniej o tym nie pomyslalem! jesli ta oferta mialaby miec jakies USPs (wyjatkowe walory, czy jakos tak) to wlasnie zastapienie stacjonarnego dla starszych ludzi byloby genialnym posunieciem. ja to propaguje w rodzinie ze srednim skutkiem. przekonuje starsze osoby w mojej rodzinie ze tak-tak z godzina za grosze, playkarta z 300 minutami na stacjonarne za 15 zl lub niedawna promocja ery (abonament okolo 30 zlotych o ile pamietam, do tego NUMER STACJONARNY i 500 minut na stacjonarne miesiecznie) - ze te oferty oplacaja im sie znacznie bardziej niz tepsa i goly abonament za 42 zlote lub za 50 zl z zalosna jedna godzina. ale przekonanie kogos przyzwyczajonego do tepsy (czy tez pko bp z ktorego korzysta 40 lat) nie jest takie proste i mozemy przekonac tylko kilka najblizszych osob. jesli wRodzinie przedstawi oferte porownywalna do trzech powyzszych (tt, nowa playkarta, nizsze hybrydowe abonamenty ery) i odpowiednio ja masowo zakomunikuje targetowi, moga liczyc na spektakularny sukces. niekoniecznie bo to pewnie nie takie latwe, ale jakby jeszcze dolaczyli do tego numer stacjonarny w home zone to wow... i kolejny raz by sie potwierdzilo, ze ojciec dyrektor ma autentyczny talent biznesowy... to bylby hit! jako optymista na dzis daje takiemu scenariuszowi 30% szansy. :)

  • 0

    16. ~  2009-06-15 05:15:38  host: 94.254.175.2

    Też mi się wydaje, że w kierunku rydzyka pójdzie akcja jaką opisują sympatyczny. Vide ostatnie newsy z realizacją filmów instruktażowych które mają pokazać najprostsze czynności związane z telefonem.

  • 0

    17. ~e  2009-06-15 09:33:13  host: host-81-190-146-79.olsztyn.mm.pl

    a wKościele i przySpowiedzi też będzie bo czekam? :-D

  • 0

    18.  2009-06-15 10:29:04

    Skoro ojciec dyrektor zebrał na kopanie dziury niewiele mniej niż np. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to niestety wróże sukces tej telefoni.

  • 0

    19. ~PIR  2009-06-15 11:44:07  host: epx16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepiej niech zrobią monomarkę bo to w rozrachunku wyjdzie taniej i lepiej. Tort stacjonarny jest już gryziony od lat jednak faktycznie osoby starsze są lojalne i gdy ktoś udowodni im, że tak będzie lepiej to pozyska klienta. Zaletą penetracji rynku "OLD" jest zmniejszone supsydiowanie terminala i mniejsze wymogi co do usług dodanych. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.

  • 0

    20. ~  2009-06-15 11:47:50  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Oby połączenia na antenę Radia Maryja i TV Trwam były darmowe z wRodzinie to będę dzwonić więcej ;-P

  • 0

    21. ~  2009-06-19 20:40:37  host: f142-044.opera-mini.net

    Do 18 Czemu "niestety"? Jesteś ideologicznym debilem. Nie zależy Ci na cenie usług tylko na tym, żeby świadczyli je Ci a nie inni.

Dodaj swoją opinię