Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CenterNet odświeża wRodzinie

CenterNet odświeża wRodzinie

LuiN 6 Czerwca 2011 11:30

0 0

wrodziniem CenterNet odświeża markę telefonii komórkowej wRodzinie. Z początkiem czerwca zmianie ulegnie logotyp sieci oraz uruchomiona zostanie nowa strona internetowa operatora. Komunikacji zmian towarzyszyć będzie kampania reklamowa w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat.

6. czerwca CenterNet rozpoczyna działania wizerunkowe dla marki wRodzinie. Są one konsekwencją rozszerzenia grupy docelowej, zmiany strategii komunikacji oraz podjęcia decyzji o rewitalizacji marki.

Pierwszym i najwyraźniejszym elementem tego procesu jest odświeżenie logotypu sieci. Nowe, uproszczone i nowoczesne logo "wRodzinie" podkreśla nazwę operatora oraz nawiązuje do więzi rodzinnych. Logotyp został wzbogacony o hasło "bliscy bliżej", wyrażające główną ideę marki.

Wraz z premierą odświeżonego logotypu przeprowadzona zostanie telewizyjna kampania reklamowa, która emitowana będzie począwszy od 6. czerwca w wybranych programach Grupy Polsat. Specjalnie z myślą o kampanii przygotowano 3 spoty:










Źródło tekstu: wRodzinie     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2011-06-06 12:53:50

    Gratuluje wprowadzenia e-doładowania za pośrednictwem Blue! Wcześniej można było ładować przelewem księgowanym po 2dniach, ewentualnie kuponem z Żabki.

  • 0

    6. ~  2011-06-06 13:06:17  host: public-gprs17096.centertel.pl

    Szykuje się nam nowy lider na rynku prepaid. Gratulacje!

  • 0

    7. ~  2011-06-06 13:26:23  host: z02-08.opera-mini.net

    Raczej nie skorzystam ale jestem ciekawy oferty czy coś sie zmieni na lepsze dla klienta.

  • 1

    8.  2011-06-06 13:32:32

    @3: Może kiedyś w Polsce będzie Extreme Mobile. Od 2007.04.05 07:00:38 domena extrememobile.pl należy do Centernet.

  • 0

    12. ~flanelek  2011-06-06 14:40:17  host: evdo-78-30-90-245.subscribers.sferia.net

    Jeszcze tylko niech za cennik sie wezma i bedzie git :-)

  • -1

    14.  2011-06-06 14:58:54

    Czy w tej ofercie będzie można wysyłać MMS-y i korzystać z internetu? Przydałoby się wreszcie.

  • 0

    17. ~J  2011-06-06 15:51:23  host: wd170.internetdsl.tpnet.pl

    Podoba mi się! Mogliby tylko obniżyć koszty w sieci i na stacjonarne a będą poważną konkurencją dla innych operatorów.

  • 1

    18. ~  2011-06-06 16:03:14  host: z10-01.opera-mini.net

    @17 na stacjonarne cena jest po 19gr.

  • 1

    19. ~J  2011-06-06 16:08:42  host: wd170.internetdsl.tpnet.pl

    18@ wiem, ale w sieci także 19gr a miało być docelowo bardzo tanio bo "w rodzinie" (satysfakcjonowało by mnie jakieś 5gr/min ;-)).

  • 1

    20.  2011-06-06 16:42:18

    No i dostępne doładowania w szerokiej sieci banków, a nie tylko w "Żabce".

  • 1

    21. ~  2011-06-06 16:49:39  host: z28-10.opera-mini.net

    jezeli zrobiliby 5gr w sieci i na stcjonarne i 5gr sms to przenosze do nich numery swoje i bliskich

  • 1

    23. ~Do naiwniaka abc  2011-06-06 19:34:56  host: v03-15.opera-mini.net

    22. jak będziesz miał podwyżki też będziesz zadowolony? Myślisz, że heyah nie pogorszy oferty jak zabraknie konkurencji?

  • -1

    24.  2011-06-06 20:07:19

    23@ A niby czemu Heyah miała by pogorszyć warunki oferty? Masz jakieś niezbite dowody, czy tylko tak piszesz, bo piszesz?

  • 1

    25. ~  2011-06-06 20:09:58  host: ip-89-174-125-146.multimo.pl

    Fajną mają nową stronę.

  • 1

    26. ~  2011-06-06 20:50:04  host: dcb158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    24. A co myślisz, że postaną na tym co jest gdyby np. Play podniósł ceny w PF. Zobacz co się dzieje w GA czy abomanentach. Na 100% ceby wzrosną choć np. będziesz miał niby więcej. Ale czy wykorzystasz, czy potrzebujesz więcej i więcej? Wątpię. Póki PF jest dobrt Heyah, będzi konkurowała. PF się zepsuje to zaczną psuć Heyah tak jak TT.

  • 0

    27.  2011-06-06 21:02:02

    Skończcie wywoływać wilka z lasu, ok? Po co tak krakać? PF nie może być drastycznie popsuty, bo ciągle trwa walka o klientów. Dobrze, że i oferta wRodzinie ma być odświeżona i liczę na jej polepszenie, bo to tylko napędza klientów. Czarnowidztwu mówimy "fuck".

  • 1

    28. ~Dziewczyna z Mazur  2011-06-06 21:17:51  host: z32-11.opera-mini.net

    Toms, to żadne krakanie tylko znajomość zasad rynku. Dopóki play musi pompować baze dopóty mamy dobre oferty. Jak tylko odpuśzczą inni zrobią to samo. Sygnałem do nie zaostrzania konkurencji byly nowe oferty plusa. Reszta np. Orange poszla ich sladem pogarszając abo. Tmobile totalnie nic lepszego nie zrobil (tu dodał tam odjął) Taki jest ten rynek. Dopókí play musí zdobywac klientow to bedą dobre oferty. Dlatego nie jest w naszym interesie zeby play zdobywal ich zbyt szybko

  • 1

    29.  2011-06-06 21:52:51

    Hotelówa - mówiłem to samo, jak Plus zaczął "malować trawę na zielono. Niestety - sprawdza się. Co za czasy !

  • -1

    30.  2011-06-06 22:18:16

    26 - Heyah to dobra oferta i telefon można wyrwać bez umowy na 12 miesięcy.

  • 0

    31. ~QBA  2011-10-25 19:43:04  host: afla244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://pl.wikipedia.org/wiki/CenterNet

Dodaj swoją opinię