Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CenterNet ma już jedną, własną kartę SIM

CenterNet ma już jedną, własną kartę SIM

WitekT 13 Maja 2009 21:14

0 0

Zgodnie z obietnicą złożoną w poprzednim tygodniu, CenterNet może się już pochwalić własną, działającą kartą SIM - mówi Grzegorz Tomczyk wiceprezes operatora.

Na początku maja CenterNet zmienił partnera, z którego sieci będą korzystali klienci telekomu w ramach roamingu krajowego - z Centertela na PTC. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Udało nam się bardzo sprawnie zintegrować infrastrukturę CenterNet z infrastrukturą partnera tak, by było możliwe użytkowanie naszych kart SIM. Tym samym udowodniliśmy, że jesteśmy gotowi do spełnienia wymogu UKE dotyczącego uruchomienia usług komercyjnych - mówi Tomasz Kulisa, dyrektor ds. sieci i IT.




CenterNet na razie nie ujawnia marki, pod jaką ma komercyjnie wystartować pod koniec maja.

To kolejny, ważny krok CenterNetu na drodze budowania kompetencji nowego operatora telekomunikacyjnego na polskim rynku - napisano w komunikacie.

Źródło tekstu: CenterNet     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2009-05-13 21:16:46  host: aauh73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No szok normalnie. Czyżby zdołali podkupić konkurencji jednego specjalistę od roamingu?

  • 0

    2.  2009-05-13 21:21:02

    Tylko co to będą za usługi, jeżeli nie podpiszą umów o wymianie ruchu? Zapewne czeka nas kolejna awantura o MTR i wydawanie decyzji o połączeniu sieci przez UKE zamiast normalnych umów biznesowych... A na to trzeba czasu. Chyba że pod hasłem "uruchomienie usług komercyjnych" kryje się sprzedaż kart SIM służących do rozmów jedynie wewnątrz własnej sieci.

  • 0

    3.  2009-05-13 21:25:25

    Ciekawe jaką nazwę wymyślą.

  • 0

    4.  2009-05-13 21:27:40

    3: Moh Air? nie żebym się śmiał, ale na serio to dobry kierunek i ta marka naprawdę ma przyszłość - ważne, żeby nie była jadyną

  • 0

    5. ~  2009-05-13 21:33:54  host: aauh73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czy mają więcej niż jeden HLR i na ile SIM-ów docelowo.

  • 0

    6.  2009-05-13 21:37:55

    5: po co im więcej skoro jeden HLR wystarczy nawet na milion użytkowników. W puli numeracji mają milion numerów - prefiks 720

  • 0

    7. ~  2009-05-13 21:39:00  host: f96-053.opera-mini.net

    Radio M i wedkarze powinni sie cieszyc.zasieg coraz wiekszy.to podstawa.kolejne simy do kolekcji.mirekb

  • 0

    8.  2009-05-13 21:41:15

    WitekT - trzeci wyraz jest do poprawy ;)

  • 0

    9.  2009-05-13 21:45:25

    Robo: fixed, dzięki! :-)

  • 0

    10. ~jedlina  2009-05-13 21:48:10  host: host-89-230-49-49.konin.mm.pl

    Tak czy siak konkurencja na tym rynku nikomu nie zaszkodzi...

  • 0

    11. ~:))  2009-05-13 22:11:27  host: chello084010144023.chello.pl

    Alleluja i do przodu!!!

  • 0

    12. ~  2009-05-13 22:33:07  host: f96-052.opera-mini.net

    He he :) prędzej allejuja i do tylu.

  • 0

    13. ~ciapus  2009-05-13 22:44:43  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    skoro religia TV juz jest to może Religia Mobile?

  • 0

    14.  2009-05-13 23:19:08

    Ja też mam jedną, no może kilka....i są moją własnością. Prędzej do klopa spuszczę jak komuś oddam:)

  • 0

    15. ~ja  2009-05-13 23:28:21  host: csknet-84-234-43-66.csk.pl

    nazwa marki będzie od inicjałów partnerów- Roman Karkosik- Tadeusz Rydzyk, a że ojciec musi być na początku to będzie RTK czyli R-ydzyk (Roman)T-adeusz, K-arkosik!dla ściemy nazwą RTK jako Rodzinna Telefonia Komórkowa:)

  • 0

    16. ~  2009-05-14 08:24:56  host: f96-051.opera-mini.net

    No i czeka nas śpiewanie nowej piosenki :) ojciec tadeusz łączył dzieci swoje

  • 0

    17. ~pir  2009-05-14 08:49:56  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    Religia z greckiego to przywiązanie więc operator gdy ma religijnych klientów to zarobi... Zastanawiam się po co ktoś kupuje częstotliwość, zatrudnia ludzi i od ponad roku nic nie robi aby uruchomić sieć. Gdyby nie przymus ze strony ministerstwa to pewnie nadal wszystko byłoby w powijakach

  • 0

    18. ~  2009-05-14 08:50:16  host: f96-022.opera-mini.net

    RTK jest juz nazwa zastrzeżoną dla RTK (regionalna telewizja kablowa). poza tym jako rodzinną telefonia komórkowa reklamuje sie polsat. widac ze beda tak samo drodzy lub drożsi niz polsat. w koncu oni juz na dzien dobry zerwali umowe i beda musieli zapłacić karę minimum 10mln zl. oczywiscie co za problem? rydzyk każe to moherki beda namiętnie kupować startery i dzwonic dla rydzyka i mowic. jest drogo ale idzie na dobre cele wiec warto placic. moherki maja inna logikę a juz zarówno za czasów ich młodości ekonomii nie bylo a jak byla to w komunistycznym wydaniu. obecnie młodzi wyznawcy z uczelni rydzyka maja podobnie. mozna rzec 'moherowe dzieci i młodzież moherowych dziadków i ojców-matek) moher sie szerzy.

  • 0

    19. ~J  2009-05-14 10:49:48  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Nie śmiejcie się, bo Roman Karkosik już nieraz pokazał, ze potrafi wydusić wodę z kamieni.

  • 0

    20. ~ciapus  2009-05-14 11:11:35  host: 2.202.116.195.easy-com.pl