Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CenterNet dogadał się z PTC

CenterNet dogadał się z PTC

WitekT 18 Sierpnia 2011 22:55

0 0

18. sierpnia CenterNet zawarł z PTC porozumienie, na mocy którego złożone przez CenterNet w 2010 roku odstąpienie od umowy o roamingu krajowym uznaje się za niebyłe i niewywołujące skutków prawnych. CenterNet musi jednak spłacić bieżące zadłużenie wobec PTC w kwocie 1,4 mln zł.

Przyczyną odstąpienia od umowy był fakt, iż PTC oraz CenterNet do 30. listopada 2010 roku nie osiągnęły porozumienia w zakresie szczegółowych warunków świadczenia usług. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.




Na mocy porozumienia, CenterNet i PTC wprowadziły zmiany do umowy, polegające m.in. zmianie zasad wyłączności obowiązujących obie strony i ustaleniu okresu wypowiedzenia na 6 miesięcy. Uzgodniono ponadto, że w ramach umowy strony będą kontynuować rozpoczętą współpracę w zakresie zapewnienia przez PTC na rzecz CenterNetu przenośności numerów.

Szacunkowa wartość umowy w okresie 5 lat oceniana jest przez Zarząd CenetrNet na 10,6 mln zł netto.

Źródło tekstu: NFI Midas, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 1

    1.  2011-08-19 01:02:35

    Pozostaje zaczekać na Polkomtela. Wtedy w wRodzinie będzie ofertą idealną dla amatorów łażenia po lasach.

  • 0

    2. ~mkkot  2011-08-19 01:05:11  host: ip-89-174-120-158.multimo.pl

    Może mi ktoś wyjaśnić do kogo teraz należy marka wRodzinie?

  • 1

    3.  2011-08-19 02:06:58

    Do Centernetu od samego początku.

  • 1

    4. ~  2011-08-19 02:06:59  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    2: Wyłącznie do CenterNetu

  • 0

    5. ~  2011-08-19 08:40:05  host: public-gprs78718.centertel.pl

    Itak lepiej w rodzinie niz w taktaku

  • 0

    6. ~ZUZI  2011-08-19 09:30:51  host: 193.41.113.245

    wRodzinie to dobbra oferta dla wszystkich, ktorzy maja dosc SMSow reklamowych, tam ich nie wysylaja. Ceny polaczen maja przyzwoite i konto wazne przez dwa lata. Moi rodzice maja tam telefony i sa zadowoleni.

  • 0

    7. ~  2011-08-19 09:37:38  host: gaja.tpnet.pl

    6. Ale przysyłają jakieś życzenia, np. na Boże Narodzenie.

  • 0

    8. ~ZUZI  2011-08-19 09:41:42  host: 193.41.113.245

    Fakt, milo dostac zyczenia zamiast reklamy.

  • 0

    9. ~draw  2011-08-19 10:03:20  host: staticline57077.toya.net.pl

    Ojcze Tadeuszu, Alleluja i do przodu!!!

  • 0

    10. ~This  2011-08-19 10:12:18  host: public-gprs236132.centertel.pl

    Haha, o. Tadeusz ma tyle wspolnego z wRodzinie co ja z Toba. Jak nie macie o czyms pojecia, to w ogole nic nie piszcie, zenada.

  • 0

    11. ~krystek_s  2011-08-19 10:15:24  host: 89-73-28-63.dynamic.chello.pl

    W play można wyłączyć otrzymywanie reklam smsych i odkąd wyłączyłem ani jeden nie przyszedł w ponad miesiąc.

  • 0

    12. ~  2011-08-19 10:47:52  host: acrb233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @This A Ty co? Ministrant Rydzyka? http://www.wiadomosci24.pl/artykul/102595.html http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5774801,_W_rodzin ie____telefonia_komorkowa_o__Rydzyka.html Lepiej idź do zakrystii i pomóż księdzu pod sutanną.

  • 0

    13.  2011-08-19 11:08:54

    11-jak to zrobiles

  • 0

    14. ~This  2011-08-19 12:03:38  host: public-gprs236132.centertel.pl

    Nawet jak ministrant to co? Przynajmniej umiem czytac ze zrozumieniem i nie ogladam TVN24 gdzie tam po swojemu ucza jak czytac ze zrozumieniem. http://www.telepolis.pl/news.php?id=20239

  • 0

    15. ~kryspin  2011-08-19 12:16:03  host: 87-205-199-164.adsl.inetia.pl

    Bardzo dobrze, że właściciele marki 'wRodzinie' i 'T-Mobile' doszli do porozumienia. Z pewnością wyjdzie do na plus dla wszystkich. Miejmy nadzieje, że również dla samych użytkowników wymienionych sieci.

  • 0

    16.  2011-08-19 12:45:41

    8. Takie życzenia nawet Play wysyła, już 2 lata dostaje takie życzenia.

  • 0

    17. ~  2011-08-19 17:34:43  host: ip-89-174-120-231.multimo.pl

    16. Nie dostałem od Play ani razu. Na szczęście. Nie po to mam telefon, żeby mi bezosobowy operator czegoś życzył.

  • 0

    18. ~  2011-08-19 18:22:37  host: dct146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17. Kuluralne zachowanie się nie podoba? Do czego my zmierzamy?

  • 0

    19. ~mirekb  2011-08-19 20:20:37  host: apn-77-114-43-246.dynamic.gprs.plus.pl

    rozsądny ruch spółek.poza ingerencja uke.to dobrze.warto zauwazyc ze ptc swiadczac roaming krajowy centernetowi w cennikach t mobile nie ma wyzszej ceny niz 30 gr.wiadomo-rych w miedzy p4 a polkomtel jest duzy a w tym wypadku marginany.jednak odnotowalem brak roamingu 3g na sieci centernet gdyz będac w domu wlozylem sim centernetu i wymusilem recznie 3g-brak logowania przez 30min(celowo czekalem).tylko 2g w mojej lokalizacji w roamingu.2miesiace temu tak nie bylo.jak widac kazdy duzy mno juz nie broni dostepu do zakanczania polaczen a ruchu typu data.ciekawe co by Rakovski powiedzial??

Dodaj swoją opinię