Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CenterNet blisko porozumienia z Centertelem

CenterNet blisko porozumienia z Centertelem

WitekT 29 Stycznia 2008 10:49

0 0

CenterNet, posiadacz licencji na częstotliwość 1800 MHz, od kilku tygodni negocjuje umowę roamingową z Centertelem. Jak zapewniają przedstawiciele nowego operatora, rozmowy są już bardzo zaawansowane, do uzgodnienia zostały w zasadzie tylko szczegóły techniczne, a porozumienie może zostać osiągnięte już w lutym - pisze Puls Biznesu.

Szerzej o liście intencyjnym i deklarowanej chęci zasady współpracy między Centertelem a CenterNetem pisaliśmy w tej wiadomości.

Szczegóły negocjowanej umowy nie zostały ujawnione. Wiadomo tylko, że rozmowy dotyczą m.in. sposobów wzajemnych rozliczeń oraz sposobów wykorzystania infrastruktury Centertela i częstotliwości CenterNetu.




Szczegółowy harmonogram dotyczący uruchomienia usług CenterNet poda dopiero po podpisaniu umowy z Centertelem. Na razie podtrzymuje wcześniejsze zapowiedzi, zakładające start w czerwcu lub wrześniu - zacznie od produktów prepaid i własnej, popularnej marki. Można sądzić, że będzie to Extreme Mobile.

O finansowaniu całego projektu prezes CenterNetu nie chce na razie mówić. Właściciel firmy - NFI Midas - ma w ciągu miesiąca przedstawić pięcioletnią strategię finansowania. W tym czasie firma chce zdobyć 2,5 mln klientów, z czego 200 tys. do końca bieżącego roku.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2008-01-29 11:02:26

    800 tyś. od czerwca/września 2008 do końca roku? Ambitniejsze plany niż miał Play. Nie sądzę by im się udało chyba, że zaproponują lepsze stawki niż ma Play, a to chyba możliwe nie będzie.

  • 0

    2. ~nigger  2008-01-29 11:13:03  host: 212.160.172.70

    Zwłaszcza ze jezeli Play ma milion klientów to ja jestem swiety turecki ;)

  • 0

    3.  2008-01-29 11:17:07

    nigger: ŻADEN operator nie podaje rzetelnych i w pełni porównywalnych danych...

  • 0

    4. ~buran  2008-01-29 11:32:47  host: nat-pra.aster.pl

    jezeli bedo mieli jakies tel. bardzo tanio to mozna sie skusic np.za toshibe G900-300zł z umowa na 24 miesiace...:) To i abonenci sie znajda!

  • 0

    5. ~tho  2008-01-29 11:40:39  host: 80.72.195.170

    niech dadza umowy na rok albo nawet 18miesiecy z telefonami typowymi do rozmow, a nie kombajnami do wszystiego, przy w miare niskich stawkach rzedu 50gr minuta ludzie spokojnie sie znajda ;]

  • 0

    6. ~costam  2008-01-29 12:09:24  host: ip-89-174-125-55.multimo.gtsenergis.pl

    a czy nie lepiej bylo by zrobic tansze rozmowy np. w tylko w duzych miastach bez roamingu?

  • 0

    7. ~hulik  2008-01-29 13:51:02  host: dpm37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jesli zaproponuja niskie stawki chociaz do jednej sieci to wtedy sie zasstanowie bo cos takiego mi bardzo odpowiada jak mam w mixie orendzowym ze wiecej minut mam do sieci niz do innych tym samym minuty w sieci mam sporo tanzsze

  • 0

    8. ~pablo  2008-01-29 15:28:09  host: abaq112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tragedia centernet i centertel.Jak dasza 1000smsow co miesiac w abonamencie 50 zł i z 300 minut do wygadania to wtedy pomysle :D

  • 0

    9. ~pablo  2008-01-29 15:31:40  host: abaq112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a i jescze zeby przechodziło to na nastepny miesiac i 2 minuty odebranego płoczenia =1 no i punkty premia + koszulka i super telefon za 1zł najlepiej nokia n95.

  • 0

    10. ~  2008-01-29 15:37:25  host: abaq112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i mogli by wysłac czasem zycenia na wigilie i wielkanoc nbo i buzi na urodziny.No ale zaraz zaraz to jest polska a takie rzeczy to tylko w erze :)

  • 0

    11. ~  2008-01-29 18:54:34  host: public-gprs75591.centertel.pl

    I co jeszcze ?? Może "płeć piękną" żeby Ci podrzucili :-P

  • 0

    12.  2008-01-29 18:57:26

    Wiadomo że nie będzie tanio bo się kumają z Centertelem

  • 0

    13.  2008-01-29 19:47:17

    10# i zeby za freeko ci laske zrobili? ;] fakt-takie zboki to tylko w .... ;)

Dodaj swoją opinię