Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CenterNet bez prezesa

CenterNet bez prezesa

WitekT 2 Listopada 2009 18:19

0 0
31. października z funkcji prezesa CenterNetu zrezygnował, nie podając przyczyny, Wojciech Palukiewicz.

Palukiewicz złożył także rezygnację z funkcji członka zarządu NFI Midas, właściciela operatora. Prezesem był przez pół roku. Opisano go wówczas w komunikacie jako specjalistę zarządzania wartością przedsiębiorstwa dla akcjonariuszy. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

W tej chwili w zarządzie CenterNetu jest dwóch członków - wiceprezes Grzegorz Tomczyk i Piotr Sobiś. Zapewne tak jak w przypadku poprzedniego okresu bez prezesa w spółce, jego obowiązki tymczasowo przejmie Tomczyk.


Źródło tekstu: NFI Midas, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Rafał-Modlin  2009-11-02 18:26:30  host: cmn81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zapewne będą tu komentarze odnośnie Dr o. Rydzyka. Kojarzony jest z Centernetem, ale na funkcji prezesa ? Nie !!!

  • 0

    2. ~  2009-11-02 18:54:32  host: ip-94-42-9-185.multimo.pl

    smuteczek

  • 0

    3. ~  2009-11-02 19:32:55  host: 80.238.89.138.ip.abpl.pl

    co ciekawe połączenia do centernetu wRodzinie są po 29 gr z Orange. Voip GG liczy jak na stacjonarne

  • 0

    4. ~  2009-11-02 19:33:43  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    CenterNet nie spełni koncesji dotyczącej % pokrycia z końcem roku sygnałem z własnych stacji... Zapowiadali budowę 300 stacji a cały czas tylko 3 pozwolenia dla Torunia...

  • 0

    5. ~  2009-11-02 19:35:34  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    3: Do czasu aż nie będą mieli wyższego MTR-u.

  • 0

    6. ~  2009-11-02 19:50:47  host: v02-16.opera-mini.net

    Czy jest możliwe, że ten projekt upadnie? Z braku kasy, czy nie wypełnienia obowiązków koncesyjjnych. Coś mi się wydaje, że tak to się skończy.

  • 0

    7.  2009-11-02 19:55:50

    Nawet wiem jak to rozgłośnia skomentuje he he.

  • 0

    8.  2009-11-02 20:01:38

    APSpracownik (7) - W programach u Rydzyka (czy to jego w radiu czy w telewizji) liczą się jedynie Włodzimierz Plewczyński (koordynator projektu MVNO "wRodzinie") i Marcin Strzelczyk z Call Center "wRodzinie") - na "GoldenLine" można znaleźć ich profile - o prezesie CenterNetu słuchacze nie muszą wiedzieć - bo i po co?

  • 0

    9. ~  2009-11-02 20:20:17  host: v03-04.opera-mini.net

    solorz konsoliduje 5i6 mno?ma częstoliwości to ma władze.ja sie ciesze ze będziemy miec 5 realną konkurencję na rynku telekom.pytanie tylko kiedy.uwazam ze w rok odpala troche bts bo słabiutko.net od cp mnie zastanawia..mirekb

  • 0

    10.  2009-11-02 20:29:51

    Oj mirekb też boję się o tą "piątą siłę". Jedyne wyjście to chyba połączenie CenterNetu i Mobylandu w jeden MNO. I lepiej żeby do lipca 2010 roku coś porządnego upichcili...

  • 0

    11. ~  2009-11-02 21:36:17  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Przydał by się dawno nie publikowany news "Ciekawostki numeracyjne" - P4 dostało prefixy 531, 533, 535, 530 oraz już prawie całe 883(prawie bo 8833 i 8838 ma PTC)

  • 0

    12.  2009-11-02 21:54:00

    @11: Podaj źródło.

  • 0

    13.  2009-11-02 21:57:00

    http://www.uke.gov.pl/uke/redir.jsp?place=galleryStats&id=22 671 - tu tabela numeracji

  • 0

    14. ~  2009-11-03 00:06:36  host: lyk122.internetdsl.tpnet.pl

    Jeszcze większą ciekawostką jest przyznanie P4 numeracji stacjonarnej we wszystkich strefach. Tam gdzie się to dało dostali początek 307

  • 0

    15. ~  2009-11-03 07:17:55  host: v08-06.opera-mini.net

    hmm. Czyzby za jakis czas zaczela sie walka o telefonie stacjonarną? teraz to tylko era w całym kraju walczyła z tp. sferia miala tylko warszawski zasięg. jak sferia z solorzem bedzie miala telefonie stacjonarną w całym kraju to Czyzby i play zaczął myśleć takze o walce na telefonie/numeracje stacjonarną? fajnie by bylo jakby w play fresh dali jednoczesnie 2 numery: komorkowy i stacjonarny (stacjonarny np na zasięgu macierzystym P4 i cennik bylby jak w voipach internetowych czyli rozmowy w sieci za free. tanie stacjonarne bez pakietów i tanie rozmowy międzynarodowe. to by sie zaczęło:-). heh. pomarzyć mozna zawsze..

  • 0

    16. ~klimass  2009-11-03 07:50:56  host: 193.201.36.36

    @15 - "takie rzeczy to tylko w erze" :P Przeciez taka oferta to szczyt marzen, Play nie jest instytucja charytatywna i nie ma idiotow jako pracownikow, a w ogole to watpie, zeby sie pchal w telefonie stacjonarna...

  • 0

    17. ~  2009-11-03 07:54:26  host: v05-09.opera-mini.net

    do 16: hmm. ja tez tak myslalem. ale przeczytaj post nr 14.

Dodaj swoją opinię